:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Kolędy rozbrzmiały w Centrum Kultury [foto]

kultura, Kolędy rozbrzmiały Centrum Kultury [foto] - zdjęcie, fotografia

Najpiękniejsze polskie kolędy można było usłyszeć dziś w Centrum Kultury, gdzie Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta MOK z Zambrowa, grupa wokalna "Nutki Nadniemeńskie" oraz Orkiestra "Grodno Junior" z Grodna zagrały koncert pt. "Dzisiaj w Betlejem".

Dzisiejsze święto Objawienia Pańskiego, potocznie nazywane świętem Trzech Króli, niewątpliwie urozmaicił w naszym mieście koncert kolęd w wykonaniu zambrowskiej Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej, grupy wokalnej „Nutki Nadniemeńskie” oraz Orkiestry „Grodno Junior” ze Szkoły Muzycznej Nr 1 z Grodna pod batutą Andrieja Gawrylenki. Imprezę poprowadziły Wiktoria Baczewska oraz Natalia Olszewska.

Zebrana publiczność wysłuchała najpiękniejszych polskich kolęd, m.in. „Anioł pasterzom mówił”, „Bóg się rodzi”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Wśród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu”, „Do szopy, hej pasterze” czy „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.

Warto nadmienić, że już w niedzielę, 8 stycznia w kawiarni Cafe Muza w Centrum Kultury w Zambrowie odbędzie się wieczór kolęd. Przed zambrowską publicznością zaprezentuje się Zespół Instrumentalno-Wokalny „CAMERATA”.

Polecamy:
:: Żywa szopka w Szumowie
:: O Bożym Narodzeniu w zambrowskiej „Piątce”
:: Szopki bożonarodzeniowe w zambrowskich parafiach [foto+video]
:: Wigilia w OWR Caritas [foto]
:: Świąteczna wieczerza w zambrowskiej bursie
:: Wigilia w Paproci Dużej
:: Zapach świątecznych pierników w szkole
:: Jasełka w wykonaniu najmłodszych [foto]
:: Boże Narodzenie w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych [foto]

Kolędy rozbrzmiały w Centrum Kultury [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się