:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C pochmurno z przejaśnieniami

Klub Abstynenta OSTOJA zaprasza na obchody Dnia Trzeźwości

Kiedy: 2018-08-18 , godzina: 10:00 | Gdzie: Teren przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie

organizacje pozarządowe, Abstynenta OSTOJA zaprasza obchody Trzeźwości - zdjęcie, fotografia

Serdecznie zapraszamy na obchody Dnia Trzeźwości Gminy i Miasta Zambrów, jakie kolejny raz organizuje w naszym mieście Klub Abstynenta OSTOJA. W programie m.in. turniej piłki nożnej, gry i zabawy rekreacyjno-sportowe, grill oraz słodki poczęstunek.

 

Jak co roku Klub Abstynenta OSTOJA organizuje w naszym mieście obchody Dnia Trzeźwości. Na szereg atrakcji promujących trzeźwy styl życia zapraszamy w sobotę, 18 sierpnia od godziny 10:00 przy Szkole Podstawowej nr 3 w Zambrowie.

 

W programie przewidziano m.in. prelekcję pod tytułem „Kto jest zagrożony uzależnieniem”, mini turniej piłki nożnej, gry i zabawy rekreacyjno-sportowe, grill oraz słodki poczęstunek. Ponadto o godzinie 18:00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej odprawiona zostanie msza święta w intencji trzeźwości.

 

Na zakończenie tegorocznych obchodów Dnia Trzeźwości organizatorzy zapraszają na Bal Trzeźwości do Szkoły Podstawowej nr 3 w Zambrowie przy ul. Magazynowej 13. Początek o godzinie 20:00.

 

UWAGA: Na każdego uczestnika obchodów Dnia Trzeźwości z OSTOJĄ czeka upominek!

 


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Klub Abstynenta OSTOJA zaprasza na obchody Dnia Trzeźwości komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org