:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Kino Zambrów - repertuar [22 - 29 grudnia]

wydarzenia, Zambrów repertuar grudnia] - zdjęcie, fotografia

Pięć tytułów filmowych znajduje się w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (czwartek, 22 grudnia) do przyszłego czwartku (29 grudnia). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie pięć tytułów.

Do jutra kontynuowana będzie projekcja animacji „Wilk w owczej skórze”. Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.

Również jeszcze tylko dziś i jutro można zobaczyć thriller pt. „Snowden”. To film o najsłynniejszym demaskatorze naszych czasów – Edwardzie Snowdenie (w tej roli Joseph Gordon-Levitt) w reżyserii trzykrotnego zdobywcy Oscara Olivera Stone`a. Pracujący dla służb specjalnych Edward Snowden decyduje się ujawnić ściśle tajne informacje dotyczące nielegalnego podsłuchiwania przez rząd Stanów Zjednoczonych milionów ludzi na całym świecie. Wypowiada wojnę najpotężniejszym. Niespotykany dotąd wyciek kompromitujących danych w historii USA stawia na nogi wszystkie służby. Zaczyna się wyścig z czasem. Amerykański rząd ma tylko jeden cel – złapać Snowdena.

Do piątku wyświetlany będzie ponadto dramat „Ja, Daniel Blake”. Niesamowicie wzruszająca i pełna humoru historia dojrzałego mężczyzny, który decyduje się pomóc samotnej matce z dwójką dzieci stanąć na nogi. Jednak gdy sam zacznie starać się o rentę, trafi w tryby bezdusznej, biurokratycznej machiny niczym z powieści Franza Kafki. Pomimo obojętności urzędników i kolejnych wyzwań, jakim muszą sprostać w codziennym życiu, Daniel i Katie na nowo odnajdą radość życia i prawdziwą przyjaźń.

Po świętach na ekran zambrowskiego kina wchodzi animacja „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Drugą nowością będzie komedia „Dusigrosz”. Pod prysznic wchodzi ze stoperem. Myje się wyłącznie w zimnej wodzie. Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada. W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Utalentowany skrzypek François Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy. Nie ma przyjaciół, bo postawienie drinka kosztowałoby go zawał serca. Nie związał się z kobietą, bo nawet zakup uschłych kwiatów to w jego oczach finansowe szaleństwo. Pewnego dnia świat François staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura, przekonana, że jest jego córką. Biedny dusigrosz nagle poczuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez… lokatę bankową.

Filmowy Sylwester w kinie
Wszystkich, którzy jeszcze nie mają pomysłu, jak spędzić ostatni wieczór w tym roku, zambrowskie kino zaprasza na dwie fantastyczne francuskie komedie („Lato w Prowansji” - godz. 19:30 i „Za jakie grzechy dobry Boże” - godz. 21:30) i to zupełnie za darmo. Każdy chętny otrzyma dwie wejściówki, które rozdawane będą w kasie kina od 27 grudnia od godz.13:30.

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:
Lp.TytułData projekcjiOd lat1.Wilk w owczej skórze22-23 grudnia, godz. 14.30B/O2.Snowden22-23 grudnia, godz. 16.45123.Ja, Daniel Blake22-23 grudnia, godz. 19.30154.Vaiana: Skarb oceanu26 grudnia, godz. 17.00
27-29 grudnia, godz. 14:30 i 17:00B/O5.Dusigrosz26-29 grudnia, godz. 19.3012

Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:Kino Zambrów - repertuar [22 - 29 grudnia] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org