:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C słabe opady deszczu

Kino Zambrów - repertuar [29 grudnia 2016 - 5 stycznia 2017]

wydarzenia, Zambrów repertuar grudnia stycznia 2017] - zdjęcie, fotografia

Sześć tytułów filmowych znajduje się w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (czwartek, 29 grudnia) do przyszłego czwartku (5 stycznia). W sumie w tym czasie wyświetlanych będzie sześć tytułów.

Do jutra kontynuowana będzie projekcja animacji „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Przez kolejny tydzień wyświetlana będzie komedia „Dusigrosz”. Pod prysznic wchodzi ze stoperem. Myje się wyłącznie w zimnej wodzie. Telewizję ogląda przez lornetkę w oknie sąsiada. W domu korzysta tylko ze światła ulicznych neonów. Utalentowany skrzypek François Gautier od dziecka jest chorobliwie skąpy. Nie ma przyjaciół, bo postawienie drinka kosztowałoby go zawał serca. Nie związał się z kobietą, bo nawet zakup uschłych kwiatów to w jego oczach finansowe szaleństwo. Pewnego dnia świat François staje na głowie. Do orkiestry dołącza młoda i piękna wiolonczelistka, którą oczaruje jego muzyczny talent. Na domiar złego znikąd pojawia się 16-letnia Laura, przekonana, że jest jego córką. Biedny dusigrosz nagle poczuje, że jest kochany przez dwie kobiety, które nie wiedzą, że jego serce jest już zajęte przez… lokatę bankową.

Od poniedziałku na ekran zambrowskiego kina wchodzi film familijny „Przygody Finna”. Finn jest wrażliwym chłopcem, wychowywanym przez samotnego ojca. Pewnego dnia postanawia pobierać lekcje gry na skrzypcach, jednak z niezrozumiałych powodów ojciec Finna nie zgadza się na to.

Drugą nowością będzie dramat „Światło między oceanami”. Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Filmowy Sylwester w kinie
Wszystkich, którzy jeszcze nie mają pomysłu, jak spędzić ostatni wieczór w tym roku, zambrowskie kino zaprasza na dwie fantastyczne francuskie komedie („Lato w Prowansji” - godz. 19:30 i „Za jakie grzechy dobry Boże” - godz. 21:30) i to zupełnie za darmo. Każdy chętny może otrzymać dwie wejściówki, które rozdawane są w kasie kina od 27 grudnia od godz.13:30.

„Lato w Prowansji”
Wzruszająca, pełna pozytywnej energii, ciepła i humoru podróż do jednego z najbardziej malowniczych zakątków na świecie – słonecznej Prowansji. Za kamerą scenarzystka wielkiego dzieła Ridleya Scotta – „1492 – Wyprawa do raju”. W roli ekscentrycznego dziadka, który parze zbuntowanych nastolatków daje prawdziwą szkołę życia (i uczuć) – niezawodny Jean Reno („Faceci od kuchni”, „Leon zawodowiec”). Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami – nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego nie wiedzieli od lat. Paul (Jean Reno) okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

„Za jakie grzechy dobry Boże”
O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:
Lp.TytułData projekcjiOd lat1.Vaiana: Skarb oceanu29-30 grudnia, godz. 14.30 i 17.00B/O2.Dusigrosz29-30 grudnia, godz. 19.30
2-5 stycznia, godz. 17.30123.Przygody Finna2-5 stycznia, godz. 15.3074.Światło między oceanami2-5 stycznia, godz. 19.30155.Sylwester w kinie: Lato w Prowansji31 grudnia, godz. 19.30126.Sylwester w kinie: Za jakie grzechy dobry Boże31 grudnia, godz. 21.1512

Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:
Kino Zambrów - repertuar [29 grudnia 2016 - 5 stycznia 2017] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org