:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  13°C słabe opady deszczu

Kino Zambrów - repertuar [12 - 19 stycznia]

wydarzenia, Zambrów repertuar stycznia] - zdjęcie, fotografia

Cztery tytuły filmowe znajdują się w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (czwartek, 12 stycznia) do przyszłego czwartku (19 stycznia). W sumie w tym czasie wyświetlane będą cztery tytuły, w tym jeden w technologii 3D.

Dziś po raz ostatni będzie można obejrzeć film familijny „Wiplala”. W kuchni rodziny Blomów niespodziewanie pojawia się Wiplala, który wyglądem przypomina 10-centymetrowego człowieka. Mały Johannes znajduje go i zaprzyjaźnia się z nim. Wkrótce o nowym lokatorze dowiadują się także siostra chłopca Nella Della i ojciec dzieci. Wiplala ma magiczne zdolności, ale nie jest najlepszy w ich kontrolowaniu, dlatego przypadkowo zmniejsza całą rodzinę do swojego rozmiaru i nie potrafi tego odwrócić. Rozpoczyna się ekscytująca przygoda małych ludzi w wielkim świecie.

Przez kolejny tydzień kontynuowana będzie emisja filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”. To najnowsza produkcja LucasFilm. Kryminalistka o imieniu Jyn Erso (Felicity Jones) zostaje uwolniona z więzienia Imperialnego przez żołnierzy Rebelii, którzy chcą upadku Imperium Galaktycznego. Młoda przestępczyni niedługo po przybyciu do bazy Sojuszu Rebeliantów otrzymuje niezwykle trudne zadanie polegające na kradzieży planów nowej broni Imperium. Jyn Erso (Felicity Jones) oraz jej oddział, zanim wykonają główną misję, będą musieli stawić czoła ogromnej przewadze wroga.

Od piątku na ekran zambrowskiego kina wchodzi dramat „7 minut po północy”. Niewielu jest dorosłych, którzy mieliby tyle odwagi co 10-letni Conor. Chłopiec codziennie musi bronić się przed grupą starszych chłopaków, którzy prześladują go w szkole. Prawdziwy dramat jednak rozgrywa się w domu chłopca – samotnie wychowująca go matka przegrywa walkę z chorobą, a lekarze rozkładają ręce. W tej sytuacji Conor zyskuje niezwykłego sprzymierzeńca – jest nim mroczna istota ze snów, która za pośrednictwem niezwykłych, magicznych opowieści wciąga Conor w świat, gdzie znaleźć można odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Drugą nowością wyświetlaną od poniedziałku będzie komedia „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”. Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:
Lp.TytułData projekcjiOd lat1.Wiplala12 stycznia, godz. 14.3072.Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie2D napisy: 12-14 i 16-19 stycznia, godz. 19.30
3D dubbing: 12 stycznia, godz. 16.45
3D napisy: 13-14 stycznia, godz. 17.30123.7 minut po północy13-14 stycznia, godz. 14.30
16-19 stycznia, godz. 15.15124.Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie16-19 stycznia, godz. 17.3015

Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:







Kino Zambrów - repertuar [12 - 19 stycznia] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org