:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C całkowite zachmurzenie

Kino Zambrów - repertuar [7 - 14 grudnia]

wydarzenia, Zambrów repertuar grudnia] - zdjęcie, fotografia

Cztery tytuły filmowe znajdują się obecnie w ofercie zambrowskiego kina.

Prezentujemy repertuar kina w Zambrowie w okresie od dziś (7 grudnia) do przyszłego czwartku (14 grudnia). W sumie w tym czasie wyświetlane będą cztery tytuły.

Dziś po raz ostatni można zobaczyć film fantasy „Thor. Rangarok”. Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Przez kolejny tydzień emitowany będzie film animowany „Emotki. Film”. Komedia „Emotki. Film” odkrywa przed nami sekretny świat naszych smartphone’ów. Ukryte za aplikacją, z której korzystamy, wysyłając wiadomości, gwarne miasto Tekstopolis to miejsce, w którym mieszkają i pracują emotki. Każda z nich ma określone zadanie i jedną konkretną emocję, którą wyraża. Każda oprócz Minka – żywiołowej, energetycznej emotki, która potrafi wyrazić wszystkie emocje. Niestety, wada zagraża całemu telefonowi, dlatego Minek łączy siły z najlepszym przyjacielem – „Piątką” i super-hakreką Matrix, by powstrzymać nadchodzącą katastrofę. Wspólnie wyruszają w wielką, pełną niespodzianek i przygód podróż po zakamarkach aplikacji, by ocalić Tekstopolis.

Od piątku na ekran zambrowskiego kina wchodzi polski dramat obyczajowy „Cicha noc”. Adam (Dawid Ogrodnik), na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec (Arkadiusz Jakubik), brat (Tomasz Ziętek), z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra (Maria Dębska) z mężem (Tomasz Schuchardt). Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Drugim nowym tytułem jest film fantasy „Liga Sprawiedliwości”. Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

Nie znalazłeś nic ciekawego w ofercie zambrowskiego kina? Sprawdź TUTAJ!KALENDARZ ADWENTOWY JAMBOX - Jeszcze do 24 grudnia abonenci telewizji JAMBOX mogą otwierać okna kanałów jak przedświąteczne czekoladki. Każdego dnia zostaje odkodowany jeden kanał, na co dzień dostępny w pakietach tematycznych, tj.: CANAL+ Discovery, MTV, Nick Jr., 2×2, Outdoor Channel, AMC, Discovery Historia, DOMO+, KUCHNIA+, PLANETE+, MTV Rocks, VH1 czy Polsat Jim Jam.

Zadzwoń: 86 444 44 44, dowiedz się więcej !

Kino Zambrów - Repertuar projekcji filmowych na najbliższe dni:

Lp.TytułData projekcjiOd lat1.Thor. Rangarok (2D napisy)7 grudnia, godz. 16.45 i 19.30132.Emotki. Film7 grudnia, godz. 14.30B/O3.Cicha noc9-14 grudnia, godz. 19.30134.Liga Sprawiedliwości (2D napisy)9-14 grudnia, godz. 17.0013

Koszt biletu na film w technologii 2D to 15 zł, ulgowy - 12 zł. Cena biletów na filmy 3D - 20 zł, ulgowy - 18 zł.

Zwiastuny filmów objętych aktualnym harmonogramem:


Kino Zambrów - repertuar [7 - 14 grudnia] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się