:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Kiermasz Taniej Książki

Kiedy: 2018-05-21 , godzina: 10:00 | Gdzie: Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Wyszyńskiego 2 w Zambrowie

książki publikacje, Kiermasz Taniej Książki - zdjęcie, fotografia

Już za tydzień w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Wyszyńskiego 2 w Zambrowie rozpocznie się 8 Kiermasz Taniej Książki. Będzie można kupić książki antykwaryczne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy!

Od poniedziałku, 21 maja do soboty, 26 maja w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wyszyńskiego 2 (parter) w Zambrowie będzie można kupić książki antykwaryczne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Do sprzedaży będą wystawione różne książki, m.in.: literatura piękna, książki popularnonaukowe, lektury szkolne, podręczniki do nauki języka itp. Ceny będą się zaczynać już od 1 zł. Wszystkie oferowane pozycje, to tzw. dublety, czyli tytułu, jakimi biblioteka dysponuje w kilku egzemplarzach i wyprzedaje nadmiar.

Za pozyskane ze sprzedaży tych dubletów środki biblioteka będzie mogła zakupić nowości wydawnicze.

Zapraszamy na 8 Kiermasz Taniej Książki od poniedziałku, 21 maja do soboty, 26 maja w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wyszyńskiego 2 (parter) w godzinach otwarcia placówki:

- poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 10:00-18:00

- środa: NIECZYNNE

- sobota: 7.30-15.30

Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Kiermasz Taniej Książki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się