:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Kiedy przyjdzie wiosna?

Już za dwa dni rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. Lecz jak do tej pory pogoda za oknem bardziej przypomina zimę. Mróz, z wyjątkiem kilku ostatnich dni, trzymał w tym roku wyjątkowo długo i nic nie wskazuje na to że w piątek, przywita nas prawdziwa wiosna.
Dziś prezentujemy prognozę pogody na najbliższe dni:
W środę temperatury w dzień nie przekroczą 5 st. C, natomiast w nocy temperatura może spaść do -5 kresek. W czwartek w okolicach zera, natomiast w nocy z czwartku na piątek spodziewać się można aż -10 st. C. W piątek - pierwszy dzień wiosny - termometry wskażą -3 stopnie, natomiast w czasie weekendu w nocy temperatury od -9 do -3, a w dzień: 1 stopień powyżej zera w sobotę, i prawdopodobnie lekki wzrost temperatury do +7 stopni w niedzielę.
Jedynie w czwartek zachmurzenie całkowite, możliwe przelotne opady deszczy, w pozostałe dni bez opadów i z przejaśnieniami. Wiatr dość silny południowo-zachodni, słabszy w sobotę.

Kiedy przyjdzie wiosna? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org