:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

KAS zlikwidowała kolejne automaty do gier

policja, zlikwidowała kolejne automaty - zdjęcie, fotografia

7 nielegalnych automatów do gier hazardowych zatrzymali funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Łomży. Urządzenia działały w 2 lokalach zlokalizowanych w naszym mieście.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Łomży skontrolowali 2 zambrowskie lokale, co do których zachodziło podejrzenie, że są w nich urządzane nielegalne gry hazardowe. Podejrzenia mundurowych okazały się trafne. Po wejściu do pomieszczeń wyposażonych m.in. w monitoring służący do selekcji klientów, funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 7 nielegalnie działających maszyn do gier hazardowych.

Organizatorom procederu grożą wysokie kary grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności. Oprócz sankcji karnych zgodnie z przepisami obowiązującymi od 1 kwietnia 2017 roku osoby urządzające tego typu nielegalne gry muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. od każdego automatu.

Przypominamy, że było to kolejne zatrzymanie automatów do gier hazardowych w naszym mieście. W ubiegłym roku funkcjonariusze KAS z Łomży kilkukrotnie sprawdzali podejrzane lokale na terenie Zambrowa, ujawniając przy tym kilkanaście nielegalnych urządzeń.

Polecamy:
:: Kolejne nielegalne automaty zlikwidowane
:: Zlikwidowali nielegalne automaty do gier

KAS zlikwidowała kolejne automaty do gier komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org