:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -6°C pochmurno z przejaśnieniami

Już jutro Dni Otwarte w ZSO

Kiedy: 2018-06-20 , godzina: 09:00 | Gdzie: Zespół Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie

edukacja, jutro Otwarte - zdjęcie, fotografia

Jak co roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zambrowie odbędą się Dni Otwarte. W programie przewidziane są liczne atrakcje, które mają na celu zapoznanie się z ofertą, jaką dysponuje szkoła.

Już jutro od godziny 9:00 do godziny 14:00 w I LO im. Stanisława Konarskiego w Zambrowie odbędą się imprezy przygotowane dla gimnazjalistów zastanawiających się nad wyborem szkoły. Podczas Dni Otwartych będzie możliwość uzyskania praktycznych informacji od nauczycieli i uczniów oraz zapoznania się z programem kształcenia i zajęciami dodatkowymi.

 

W ramach Dni Otwartych w ZSO przygotowano kilka bloków: sportowy, rozrywkowy oraz inne atrakcje. W hali gimnastycznej odbędzie się mecz siatkówki rozegrany pomiędzy nauczycielami, a uczniami oraz mecze uczniów w piłce nożnej, koszykówce i siatkówce. W przerwie pomiędzy rozgrywkami gimnazjaliści będą oprowadzani po szkole. Podczas zwiedzania młodzież będzie mogła zapoznać się z budynkiem szkoły, zobaczyć, jak wyglądają pracownie lekcyjne oraz kawiarenka.

 

Przewidziane są także inne atrakcje, jak słodki posiłek i grochówka oraz gadżety dla gości „Konopa”. Ponadto podczas Dni Otwartych w ZSO będą stoiska policji i ratownictwa medycznego. Na tę okazję mundurowi przygotowali pozorowane zatrzymanie przestępcy, zaprezentują mapę zagrożeń oraz omówią ważne tematy z zakresu ruchu drogowego.

 

Nie zabraknie też części artystycznej. Będzie to koncert zespołu „FaPki”, który na pewno porwie publiczność do tańca.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości i gimnazjalistów na jutrzejsze Dni Otwarte w ZSO w Zambrowie.

Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Już jutro Dni Otwarte w ZSO komentarze opinie

 • gość 2018-06-19 19:57:46

  Drodzy uczniowie i rodzice nie dajcie się nabrać na te reklamy i propagandę w czasie dni otwartych. Jak ktoś chce na prawdę się uczyć a później zdać dobrze maturę i dostać się na wymarzone studia to w grę w naszym województwie powinny wchodzić licea: I w Łomży oraz I i II w Białymstoku.

 • gość 2018-06-19 22:38:53

  Oczywiście, jeżeli jesteś super-zdolny, lubisz dojeżdżać :) lub jesteś gotów opuścić rodzinę - to jedź sobie nawet do Warszawy. Ale dla wielu uczniów zdolnych, średniozdolnych i tych przeciętnych - ważne jest zdanie matury na przyzwoitym poziomie i dostanie się również na studia, może niekoniecznie te najbardziej prestiżowe ale inne -równie dobre. Wtedy lokalne szkoły są wystarczające. Należałoby jeszcze porównać zdawalność matury i poziom przedmiotów rozszerzonych oraz to, jak szkoła podchodzi do przygotowania maturzystów.

 • gość 2018-06-19 22:51:16

  Jeśli ktoś lubi dojeżdżać albo bierze pod uwagę przeprowadzkę już w okresie licealnym proszę bardzo, jednak należy zwrócić uwagę, że nauczyciele "Konopa" uczą na prawdę na wysokim poziomie, a zdawalność matury jednak nie jest taka zła jak wydaję się osobie wyżej. Przypomnę, że rok temu zdawalność matury wyniosła 100%, a jednak nie w każdej szkole taki wynik udaje się uzyskać :)

 • gość 2018-06-19 23:12:19

  xDDDDDDDDDDDDD

 • gość 2018-06-20 18:29:34

  Oczywiście jeżeli komuś zależy tylko na zdaniu matury to proszę bardzo, ale w czasach kiedy wiekszość osób idzie na studia, a maturę ma prawie każdy to nie wiem czy watro iść na przeciętne studia, chyba już lepiej iść do zawodówki czy technikum i przynajmniej po ukończeniu szkoły mieć konkretny zawód. Osobiście znam osoby, które skończyły I Liceum w Łomży i mówią że do dojazdów można się przyzwyczaić i nie jest to jakich wielki problem, a dzięki tej szkole dostały się na bardzo dobre studia np. medycynę czy informatykę na prestiżowych warszawskich uczelniach. W takich liceach na prawdę nie mówi się nawet o tym że wszyscy zdali maturę bo to oczywiste, tylko o tym że z danego przedmiotu zdali najlepiej w województwie.

 • gość 2018-06-21 20:05:54

  Dostanie się obecnie do I LO w Łomży nie jest wielkim problemem. Dopiero potem zaczynają się schody... Osobiście znam osoby, które potem wracały do LO do Zambrowa. Znam też osoby, które trafiły w Łomży do klasy tzw. dojeżdżającej i dostały inny komplet nauczycieli... Znam wiele osób, które skończyły to liceum i nie dostały się na żadne prestiżowe studia. Wszystko zależy od twoich zdolności, chęci do pracy i wytrwałej nauki - to 90% sukcesu.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org