:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Już dzisiaj rozpoczynają się Dni Otwarte w ZORZY

artykuł sponsorowany, dzisiaj rozpoczynają Otwarte ZORZY - zdjęcie, fotografia

Centrum Ogrodnicze ZORZA zaprasza w ten weekend wszystkich miłośników zieleni na Dni Otwarte. Na uczestników czekają konkursy, a w nich do wygrania vouchery na zakupy o łącznej wartości 800 złotych oraz wiele innych cennych nagród rzeczowych. Zapraszamy!

Wiosna to czas, kiedy wszystkie rośliny po zimowym letargu budzą się do życia. To bardzo ważny i wrażliwy okres dla wszystkich roślin. Zamiast martwić się o ich prawidłowy wzrost, już teraz możemy zadbać, aby były piękne i zdrowie. Jednak nie wszyscy wiedzą, jak tego dokonać. Dlatego Centrum Ogrodnicze ZORZA zaprasza wszystkich na:

DNI OTWARTE W ZORZY
20-22 kwietnia


Już od dzisiaj do niedzieli wszyscy miłośnicy zieleni będą mogli w ZORZY zasięgnąć fachowych porad, dowiedzieć się więcej na temat pielęgnacji roślin w domu i ogrodzie oraz spytać, w jaki sposób zadbać o swój trawnik. Na wszystkich będą czekały atrakcyjne promocje.

Ponadto każdy uczestnik Dni Otwartych będzie mógł wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami. Do wygrania vouchery na zakupy o łącznej wartości 800 złotych oraz wiele innych nagród rzeczowych.DNI OTWARTE W ZORZY
20-22 kwietnia

KONKURSY / PORADY / ATRAKCYJNE PROMOCJE

piątek w godz. 8.00 – 18.00
sobota w godz. 8.00 – 15.00
niedziela w godz. 10.00 – 14.00

Centrum Ogrodnicze ZORZA
ul. Mazowiecka 57C w Zambrowie

Serdecznie zapraszamy!Redakcja Portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych artykułów sponsorowanych, ogłoszeń i reklam.

Już dzisiaj rozpoczynają się Dni Otwarte w ZORZY komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się