:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  -7°C bezchmurnie

Już dziś Wieczór Uwielbienia w „Duchu”. Zapraszamy!

religia, dziś Wieczór Uwielbienia „Duchu” Zapraszamy! - zdjęcie, fotografia

Już dziś Wieczór Uwielbienia w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, uwielbienia śpiewem i Słowem Bożym.

Niech się cieszy niebo i ziemia raduje;

niech szumi morze i to, co je napełnia;

niech się weselą pola i wszystko, co jest na nich,

niech się także radują wszystkie drzewa leśne

przed obliczem Pana, bo nadchodzi,

bo nadchodzi, aby sądzić ziemię.

[Ps 96, 11-13]


Jak w każdą pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

- „Miłość w codziennym życiu schodzi na drugi plan. Często mamy problem z jej okazywaniem nawet najbliższym, a nasze kompleksy nie pozwalają nam pokochać samych siebie. Bóg tak bardzo umiłował każdego człowieka, że oddał za nas życie własnego Syna. My teraz musimy tę miłość przyjąć, otworzyć się na działanie Boga żywego. Zapraszamy wszystkich, aby dziś wieczorem dołączyli do nas i wspólnie spróbowali wziąć Jego nieograniczoną miłość. Przyjmij Go do siebie!” – zachęcają członkowie wspólnoty Juda.

W imieniu organizatorów zapraszamy na Wieczór Uwielbienia dziś po mszy św. o godzinie 18.00 do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie.


Już dziś Wieczór Uwielbienia w „Duchu”. Zapraszamy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org