:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C bezchmurnie

Już dziś Wieczór Uwielbienia w „Duchu”. Zapraszamy!

religia, dziś Wieczór Uwielbienia „Duchu” Zapraszamy! - zdjęcie, fotografia

Już dziś Wieczór Uwielbienia w kościele pw. Ducha Świętego w Zambrowie. W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy, uwielbienia śpiewem i Słowem Bożym.

Jak w każdą pierwszą środę miesiąca ks. Grzegorz Kierski, Wspólnota Juda oraz schola parafialna serdecznie zapraszają do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie na Wieczór Uwielbienia. Początek po mszy świętej o godz. 18.00.

- „Uwielbienie jest tą formą modlitwy, w której człowiek najbardziej bezpośrednio uznaje, że Bóg jest Bogiem. Wysławia Go dla Niego samego, oddaje Mu chwałę nie ze względu na to, co On robi, ale dlatego, że On Jest. Uwielbienie jest fundamentem całej naszej modlitwy. Zapraszamy wszystkich – tych pragnących przybliżyć się do Jezusa i pogłębić swoją wiarę, którzy chcieliby podziękować Bogu i Go uwielbiać modlitwą i śpiewem, a także tych, którzy czują pustkę w swoich sercach i chcieliby to zmienić. Bóg czeka na każdego z nas!” - zachęcają organizatorzy.

Podczas Wieczoru Uwielbienia oprócz katechezy będzie możliwość skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Jednak najważniejszą częścią wydarzenia jest zawsze adoracja Najświętszego Sakramentu.

W imieniu organizatorów zapraszamy na Wieczór Uwielbienia dziś po mszy św. o godzinie 18.00 do kościoła pw. Ducha Świętego w Zambrowie.Polecamy:
:: Koncertem w „Duchu” zakończyły się diecezjalne warsztaty liturgiczno-muzyczne [foto+video]
:: Ostatni dzień rekolekcji z o. Antonello i o. Enrique w Zambrowie! Zobacz transmisję NA ŻYWO!
:: Zambrowski wikariusz ukończył kurs organizowany przez Akademię Sztuki Wojennej [foto]
:: Drugi dzień rekolekcji w Zambrowie. NADAJEMY NA ŻYWO!
:: Ojcowie Antonello Cadeddu i Enrique Porcu w Zambrowie! Zobacz transmisję NA ŻYWO!
:: Zmiany personalne w parafii pw. św. Józefa Rzemieślnika

Już dziś Wieczór Uwielbienia w „Duchu”. Zapraszamy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org