:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Już 51 firm i instytucji w mieście przyjaznych rodzinie 3+

samorząd, instytucji mieście przyjaznych rodzinie - zdjęcie, fotografia
 • Już 51 firm i instytucji w mieście przyjaznych rodzinie 3+
  Już 51 firm i instytuc...
 • Już 51 firm i instytucji w mieście przyjaznych rodzinie 3+
  Już 51 firm i instytuc...
 • Już 51 firm i instytucji w mieście przyjaznych rodzinie 3+
  Już 51 firm i instytuc...
 • Już 51 firm i instytucji w mieście przyjaznych rodzinie 3+
  Już 51 firm i instytuc...

Sklep "Pod Filarami" Zbigniewa Maciejewskiego dołączył do programów "Zambrów przyjazny Rodzinie 3+" i "Zambrowska Karta Seniora 60+". Na uprawnionych pacjentów czeka 5% zniżki na cały asortyment.

Kolejna zambrowska firma - Sklep „Pod Filarami” na Placu Sikorskiego 1 - dołączyła wczoraj, 9 lutego do programów „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+” i „Zambrowska Karta Seniora 60+”. Właściciel nowego partnera programów Zbigniew Maciejewski oferuje 5% zniżki na cały asortyment sklepu.

Przypomnijmy, że program „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+” wszedł w życie 15 grudnia 2013 roku. Jest on skierowany do rodzin wielodzietnych i rodzin zastępczych zamieszkałych na terenie miasta Zambrów, mających na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 24 roku życia, w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje. Do tej pory Urząd Miasta wydał karty programu 389 rodzinom. Dla ich członków przygotowano w sumie 1938 kart (po jednej dla każdego członka rodziny). Umożliwiają one korzystanie z ulg na zakup biletów wstępu na płatne imprezy kulturalne i sportowe organizowane przez instytucje miejskie, na basen i lodowisko oraz na usługi i towary oferowane przez partnerów akcji. Potwierdzeniem faktu udzielania zniżek dla „rodzin 3+” w danym punkcie handlowym lub usługowym jest naklejka informacyjna o akceptowaniu karty. Naklejka umieszczana jest w witrynach, przy kasach i na materiałach promocyjnych jednostek i przedsiębiorstw, które przystąpiły do programu. Łącznie takich miejsc jest w naszym mieście już 51.

Rodziny wielodzietne, które jeszcze nie przystąpiły do programu „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+”, mogą to zrobić zgłaszając się do pok. 235 Urzędu Miasta. Tam należy wypełnić i złożyć wniosek. Trzeba mieć przy sobie dowód osobisty oraz kopię legitymacji szkolnej lub inny dokument potwierdzający kontynuowanie nauki, w przypadku dzieci powyżej 18 roku życia. Następnie w wyznaczonym przez urzędnika terminie, po raz drugi, trzeba będzie przyjść do urzędu, aby odebrać kartę programu.

Natomiast w połowie listopada 2015 roku wszedł w życie program „Zambrowska Karta Seniora 60+” skierowany do osób, które ukończyły 60. rok życia i mieszkają na terenie miasta Zambrów. Program ma na celu ułatwienie starszym mieszkańcom naszego miasta dostępu do różnorodnych dóbr i usług, w szczególności kultury i sportu, a także promowanie aktywnego i pozytywnego wizerunku osób starszych. Do tej pory Urząd Miasta wydał karty programu 769 seniorom.

Seniorzy, którzy chcą uzyskać kartę, powinni wypełnić wniosek o jej wydanie w siedzibie urzędu w pokoju 235. Przy jego składaniu należy okazać dowód osobisty. Karty przez cały czas trwania programu będą wydawane na czas nieokreślony i będą zawierały imię i nazwisko seniora. Okazując „Zambrowską Kartę Seniora 60+” uczestnik akcji będzie musiał przedstawić również dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. W przypadku zagubienia karty należy złożyć w Urzędzie Miasta oświadczenie o zagubieniu lub zniszczeniu karty z równoczesnym wnioskiem o wyrobienie duplikatu.

Seniorzy mogą korzystać ze zniżek zapewnionych przez partnerów akceptujących „Zambrowską Kartę Seniora 60+”. Obecnie samorząd miasta ma podpisane umowy z 18 firmami i instytucjami. Potwierdzeniem faktu udzielania zniżek jest naklejka informacyjna o akceptowaniu karty umieszczona w witrynach, kasach i materiałach promocyjnych jednostek organizacyjnych miasta Zambrów i partnerów programu.

Aktualna lista firm i instytucji, które akceptują karty programu „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+”:


Aktualna lista firm i instytucji, które akceptują karty programu „Zambrowska Karta Seniora 60+”:


Polecamy:
:: XXV sesja Rady Gminy Zambrów [retransmisja]
:: Wójt szuka gabinetu
:: Konferencja prasowa Wójta Gminy Zambrów [retransmisja]
:: XXIV sesja Rady Gminy Szumowo [retransmisja]
:: XXIV sesja Rady Miasta [retransmisja]
:: Mieszkańcy domów mogą liczyć na 75% dofinansowania do montażu paneli fotowoltaicznych
:: Stanowisko radnych PiS ws. reformy oświaty w Zambrowie
:: Miasto planuje dopłaty do wymiany pieców węglowych. Powraca także temat tanich kolektorów
:: Konferencja prasowa burmistrza [retransmisja]

Już 51 firm i instytucji w mieście przyjaznych rodzinie 3+ komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org