:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C rozproszone chmury

Jutro wszyscy pomagamy Marcelkowi!

wydarzenia, Jutro wszyscy pomagamy Marcelkowi! - zdjęcie, fotografia

Clown, bańki mydlane, teatrzyk, malowanie twarzy, pokazy iluzjonistyczne, dmuchane zabawki, gofry, lody i dużo dobrej zabawy - to wszystko czeka na uczestników imprezy charytatywnej dla dzieci, organizowanej w Zambrowie na rzecz ciężko chorego Marcelka. Wejście na imprezę będzie odbywało się za symboliczną cegiełkę. Zapraszamy!

Już jutro, 14 kwietnia w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Marii Konopnickiej w Zambrowie odbędzie się impreza charytatywna dla dzieci na rzecz Marcelka Mianowskiego. Początek o godzinie 13:00. Przypomnijmy, że chłopczyk jest ciężko chory, a w lutym tego roku w wypadku samochodowym zginął jego tata. Mama została sama z trójką dzieci. Więcej na ten temat można przeczytać klikając TUTAJ.

Jutrzejszy bal charytatywny będzie kolejną imprezą, podczas której będzie można pomóc niespełna 4-letniemu mieszkańcowi naszego miasta, który walczy z samoistną małopłytkowością immunologiczną. Pieniądze zebrane podczas tego wydarzenia w całości zostaną przekazane rodzinie chłopca.

Organizatorki serdecznie zapraszają dzieci w każdym wieku. Te najmłodsze muszą być pod opieką osoby dorosłej. Na wszystkich czeka moc atrakcji. O dobrą zabawę zadba Teatr FORMA z Białegostoku (clown skręcający balony, bańki, teatrzyk „Pinokio”, gry i zabawy, malowanie twarzy). Wystąpi też iluzjonistka Ania Piłasiewicz. Tego dnia dzieci będą mogły także poszaleć na dmuchańcach i skakańcach. W planach jest też fotobudka, chodzące maskotki, lody tajskie, gofry, drinki bezalkoholowe, wata cukrowa, ciasto, kawa i herbata. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Dla każdego dziecka butelka wody gratis. Ponadto dla pierwszych 100 dzieciaków, które przybędą na zabawę, organizatorzy przewidzieli upominki!

Wszystkich zainteresowanych pomocą rodzinie Marcelka zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Chętne osoby proszone są o kontakt telefoniczny pod numerami: 666 839 228 lub 692 443 870.Polecamy:
:: Charytatywny mecz w Zambrowie. FC Zambrów i MOKS Słoneczny Stok Białystok grali dla Marcelka [foto+video]
:: Bal charytatywny dla mieszkańca gminy Szumowo zakończył się sukcesem [foto]
:: Rodzice Jasia dziękują za wsparcie podczas balu charytatywnego
:: Zbieramy pieniądze na chorego Marcelka i jego rodzinę


Jutro wszyscy pomagamy Marcelkowi! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org