:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Jutro Wieczór Chwały w „Trójcy”

religia, Jutro Wieczór Chwały „Trójcy” - zdjęcie, fotografia

Na ile chcesz być uzdrowiony? Co jest Twoim trądem? Przyjdź i doznaj łaski modlitwy wstawienniczej! Wieczór Chwały już jutro, 11 lutego po mszy na godz. 18.00 w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

Tradycyjnie w drugą niedzielę miesiąca Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” organizuje wspólne uwielbienie Pana Boga w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

- „Na ile chcesz być uzdrowiony? Co jest Twoim trądem? Przyjdź i doznaj łaski modlitwy wstawienniczej! Zapraszamy na kolejny Wieczór Chwały 11 lutego po mszy na godz. 18.00 do kościoła pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.” – zachęcają organizatorzy.

W imieniu ks. dziekana Jerzego Samsela i Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Wieczernik” serdecznie zapraszamy wszystkich na jutrzejszy Wieczór Chwały. Początek po mszy o godz. 18.00.

WIECZÓR CHWAŁY
kościół pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie
niedziela, 11 lutego
po mszy o godz. 18.00
Jutro Wieczór Chwały w „Trójcy” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się