:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Jutro w Zambrowie sparing Olimpii z MKS-em Ełk

wydarzenia, Jutro Zambrowie sparing Olimpii - zdjęcie, fotografia

Olimpia Zambrów podejmie MKS Ełk. Będzie to siódme spotkanie sparingowe przed wznowieniem rundy wiosennej, rozegrane na boisku bocznym w Zambrowie. Zapraszamy wszystkich kibiców.

Jutro, 11 lutego na boisku bocznym ze sztuczną nawierzchnią Olimpia Zambrów podejmie występujący w III lidze MKS Ełk. Początek gry kontrolnej o godz. 12:00.

Najbliższy rywal biało-niebieskich plasuje się obecnie na odległym 16. miejscu w tabeli III ligi grupy I. Z 15 punktami na koncie zespół z Ełku znajduje się zatem w strefie spadkowej.

Warto dodać, że ostatni raz Olimpia Zambrów mierzyła się z MKS-em Ełk 6 lipca ubiegłego roku, w ramach przygotowań do obecnego sezonu. Wówczas mecz został rozegrany na boisku w Olecku, a lepsza w tym pojedynku okazała się zambrowska Olimpia, która wygrała z ełckim klubem 4:2. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli w tym spotkaniu: Sebastian Szerszeń, Michał Świderski, Paweł Drażba i Karol Buzun.

W imieniu prezesa ZKS Olimpia Cezarego Kuleszy zapraszamy wszystkich kibiców na jutrzejszy mecz sparingowy. Wstęp wolny.

Przypomnijmy, że do tej pory w ramach przygotowań przed rundą wiosenną zambrowska Olimpia rozegrała sześć sparingów. W pierwszym meczu Olimpia Zambrów pokonała na własnym obiekcie czwartoligową Mławiankę Mława 4:1. W drugim meczu towarzyskim, rozegranym w Siedlcach, zambrowianie ulegli natomiast miejscowej pierwszoligowej Pogoni 2:0. Następnie zambrowianie wygrali z IV-ligowym MKS-em Ciechanów 4:1. W czwartym sparingu podopieczni Piotra Rzepki zremisowali u siebie z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 2:2, a w piątym – przegrali na wyjeździe z I-ligowymi Wigrami Suwałki 3:1. W minioną sobotę natomiast Olimpia wygrała na boisku bocznym w Zambrowie z III-ligowym ŁKS-em Łomża 1:0.

Polecamy:
:: Olimpia minimalnie pokonała ŁKS Łomża w kolejnym sparingu [foto]
:: Porażka Olimpii z Wigrami Suwałki
:: Olimpia trzecia w turnieju piłki nożnej chłopców z rocznika 2005 i młodszych [foto]
:: Olimpia zremisowała ze Świtem [foto]
:: Młodzi piłkarze Olimpii znowu najlepsi [foto]
:: Olimpia Zambrów I zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Zambrów [foto]
:: Olimpia pokonała Mławiankę Mława w pierwszym sparingu [foto]
:: Olimpia rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej
:: „Drużyna pokazała, jak jest scementowana” - wywiad z trenerem Olimpii Piotrem Rzepką
:: Bramkarz Maciej Humerski odchodzi z Olimpii Zambrów


Jutro w Zambrowie sparing Olimpii z MKS-em Ełk komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org