:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C bezchmurnie

Jutro długo wyczekiwane otwarcie lodowiska

W tym roku mieszkańcy Zambrowa musieli nieco dłużej poczekać na zimowe „szaleństwo” na tafli lodu. Opóźnienie spowodowane było w szczególności dodatnimi temperaturami. Mamy jednak dobrą wiadomość! Od jutra będzie można korzystać z zambrowskiego lodowiska. Ceny wejść nie uległy zmianie w porównaniu z poprzednim sezonem.

Już jutro, 12 stycznia o godz. 9:00 w Zambrowie otwarte zostanie lodowisko. W imieniu kierownika Pływalni Miejskiej Delfin i Lodowiska w Zambrowie Jerzego Przychodnia zapraszamy wszystkich chętnych na zimowe „szaleństwo”.

Lodowisko będzie czynne od godz. 9:00 do 21:00. Planując jazdę na łyżwach pamiętać należy jednak, że każdego dnia organizowana jest jedna przerwa techniczna w godz. od 15:00 do 16:00. W przypadku opadów deszczu lodowisko nie będzie czynne.

Opłaty za użytkowanie lodowiska pobierane będą jak w minionym sezonie – za wejście. Czas będzie nielimitowany. Warto dodać, że działająca przy lodowisku wypożyczalnia sprzętu w swojej ofercie ma szeroki wybór łyżew. Ponadto posiada kaski ochronne oraz specjalne chodziki do nauki jazdy.

Cennik lodowiska sezon zimowy 2017/2018:
:: Bilet normalny – 5,00 zł / 1 wejście / 1 osoba.
:: Bilet ulgowy – 4,00 zł / 1 wejście / 1 osoba.
:: Wejścia grupowe zorganizowane za pośrednictwem jednostek oświatowych, organizacji, stowarzyszeń, itp. (min. 5 osób) – 3,00 zł / 1 wejście / 1 osoba + opiekun gratis.

Cennik wypożyczalni sprzętu:
:: Wypożyczenie 1 pary łyżew – 3,00 zł.
:: Łyżwy dla grup – 3,00 zł / 1 osoba bez dopłat.
:: Wypożyczenie kasku ochronnego – 2,00 zł.
:: Wypożyczenie chodzika do nauki jazdy na łyżwach – 5,00 zł.
:: ostrzenie łyżew – 5,00 zł/1 para.

Dzieci w wieku do 7 roku życia z lodowiska mogą korzystać bezpłatnie, jeżeli będą pod opieką osoby dorosłej, która wykupi bilet dla siebie.

Członkom rodzin wielodzietnych z Zambrowa, które posiadają kartę programu „Zambrów przyjazny Rodzinie 3+”, przysługuje zniżka 50% od wszystkich podanych wyżej cen wejść indywidualnych.

Polecamy:
:: Lodowisko po Nowym Roku?
:: Zamykają „Orliki” na czas zimy
:: Orlik przy SP3 czynny krócej
:: 614 wypożyczeń kajaków i rowerków wodnych w miesiąc
:: Na zalewie już można popływać [foto]
:: Kajaki i rowery wodne od poniedziałku na zalewie
:: Zalew miejski pięknieje - nowy pomost i usypana plaża [foto]


Jutro długo wyczekiwane otwarcie lodowiska komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się