:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

24°C całkowite zachmurzenie

JIMI wystąpi w Mistrzostwach Polski Klubów Amatorskich

siatkówka piłka ręczna, wystąpi Mistrzostwach Polski Klubów Amatorskich - zdjęcie, fotografia

Dobra forma zambrowskiego zespołu siatkarskiego zaowocowała możliwością uczestnictwa w prestiżowych zawodach. Reprezentująca nasze miasto drużyna JIMI wystąpi w Mistrzostwach Polski Klubów Amatorskich, wśród 64 najlepszych drużyn męskich z całego kraju.

Mistrzostwa Polski Klubów Amatorskich odbędą się w dniach 9-11 marca. Rozgrywki prowadzone będą na ośmiu warszawskich halach. W zawodach weźmie w udział 64 najlepszych drużyn męskich oraz 32 ekipy żeńskie. Wśród nich znajduje się zambrowska drużyna siatkarska JIMI Zambrów, na której udział pozwoliły dobre osiągnięcia w ostatnim czasie.

Końcówka minionego roku oraz początek roku 2018 to dwa dobre wyniki drużyny JIMI. 17 grudnia 2017 roku drużyna wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Bożonarodzeniowym w Grodzisku Mazowieckim. Po wyjściu z „grupy śmierci”, zambrowianie pokonali w ćwierćfinale drużynę SKP Bartosz Kraków. W półfinale JIMI uległo późniejszemu triumfatorowi całej imprezy - Tutti Frutti Grodzisk Mazowiecki, zajmując ostatecznie 4 miejsce w turnieju. Najlepszym rozgrywającym został kapitan JIMI - Bartosz Dmochowski.

Początek roku to oczywiście WOŚP-owy Turniej w Zambrowie. Po pewnym wygraniu grupy, JIMI w finale zmierzyło się z Neobrand Volley Białystok - jedną z najmocniejszych ekip amatorskich na Podlasiu. Pomimo przegranej zambrowskiej drużyny, finał stał na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczyły pełne trybuny na hali „Czerwoniaka”. Do najlepszej siódemki turnieju zostali wybrani zawodnicy JIMI: Miłosz Miłkowski (przyjmujący) oraz Michał Netter (środkowy).

Dobra forma zawodników zaowocowała okazją wzięcia udziału w prestiżowym turnieju. Dzięki pomocy zambrowskich przedsiębiorców JIMI wystąpi w Mistrzostwach Polski.

- „Z obecnym trenerem oraz drużyną, która uda się do Warszawy w marcu, JIMI z pewnością jest w stanie poprawić osiągniecie Jumpera Supraśl, który zajął w ubiegłym roku na Mistrzostwach dziewiąte miejsce.” - zapowiada kapitan drużyny JIMI Bartosz Dmochowski.