:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Jasełka, kolędy i świąteczny nastrój w MP6 [foto]

edukacja, Jasełka kolędy świąteczny nastrój [foto] - zdjęcie, fotografia
 • Jasełka
  Jasełka
 • kolędy i świąteczny nastrój w MP6
  kolędy i świąteczny n...
 • Jasełka
  Jasełka
 • kolędy i świąteczny nastrój w MP6
  kolędy i świąteczny n...
 • Jasełka
  Jasełka
  +22

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen radości i okazywania sobie wzajemnie miłości. Są to również najpiękniejsze święta, na które najbardziej czekają dzieci. Z tej okazji w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Zambrowie odbywają się spotkania opłatkowe z rodzicami. Byliśmy z aparatem na jednej z takich uroczystości.

Tradycje Bożonarodzeniowe są inspiracją do wspólnych spotkań opłatkowych z rodzicami i dziećmi we wszystkich grupach przedszkolnych Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie. Świąteczne spotkania organizowane są tam od 14 grudnia.

W każdej grupie dzieci przedstawiają swoim rodzicom świąteczny program, najczęściej są to tradycyjne jasełka. Uroku występom dodają piękne stroje małych aktorów, scenografia oraz wspólne śpiewanie kolęd. Dziś udało nam się uchwycić na zdjęciach maluchy z grupy XII (6-latki), które świąteczną akademię przygotowały pod opieką swoich wychowawczyń: Edyty Giero i Małgorzaty Łady.

Przedstawienie przeniosło widzów do stajenki z Maryją, Józefem i malutkim Jezusem. Do stajenki przywędrowali pastuszkowie, a królowie przynieśli dary. Wszystkich swoją opieką otaczały aniołki.

Akademia była dopięta na ostatni guzik: kostiumy, dekoracje, śpiew (przy gitarowym akompaniamencie siostry Laury) oraz znajomość tekstów. Na twarzach rodziców, przyglądających się występom swoich pociech, widać było radość.

Po przedstawieniu maluchy otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja. Dodatkowo wszyscy mogli skosztować słodkich niespodzianek, przygotowanych przez Radę Rodziców.

Polecamy:
:: Święty Mikołaj zawitał do „Biedronek” [foto]
:: „Wesołe zabawy z Andrzejem” w MP6
:: Święto Pluszowego Misia w MBP [foto]
:: Sukces przedszkolaka z Akademii Malucha w wojewódzkim konkursie plastycznym
:: Mali ratownicy w „Biedronkach” [foto]
:: „Gdzie jest dziś mały miś?” [foto]
:: Przedszkolaki z „Szóstki” też kochają pluszowe misie [foto]
:: Dzień Misia w MP 3 [foto]
:: Dzień Pluszowego Misia w „Biedronkach” [foto+video]

Jasełka, kolędy i świąteczny nastrój w MP6 [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org