:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  16°C słabe opady deszczu

Jakie były średnie zarobki w podlaskiem?

wiadomości z regionu, Jakie były średnie zarobki podlaskiem - zdjęcie, fotografia

3160 zł brutto miesięcznie - tyle w 2016 roku wyniosła mediana wynagrodzeń całkowitych w Zambrowie. To nieznacznie więcej, niż w pobliskiej Łomży, czy Suwałkach. Tak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak.

Zgodnie z wynikami Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń (OBE) przeprowadzonego przez Sedlak & Sedlak mediana wynagrodzeń całkowitych w województwie podlaskim w 2016 roku wyniosła 3200 zł brutto miesięcznie. Jedna czwarta zatrudnionych zarabiała miesięcznie 4500 zł brutto i więcej, a 25% osób z najniższymi wynagrodzeniami - 2488 zł brutto i mniej.

W naszym mieście medianę wynagrodzeń miesięcznych w 2016 roku oszacowano na 3160 zł brutto. To o 20 zł więcej niż w Łomży i 60 zł więcej niż w Suwałkach. Najwyższą medianę odnotowano w Bielsku Podlaskim – 3225 zł brutto. O 25 zł niższa była mediana zarobków mieszkańców stolicy naszego województwa – Białegostoku.

W tym samym badaniu mediana wynagrodzeń Polaków w 2016 roku wyniosła 3900 zł i jest nieznacznie wyższa niż rok wcześniej. W statystykach OBE obserwuje się też różnice występujące w płacach kobiet i mężczyzn. Generalnie od wielu lat dane wskazują, że mężczyźni zarabiają ponad 20% więcej niż kobiety.

Polecamy:
:: Krajowa Administracja Skarbowa rozpoczęła swoją działalność
:: Krajowa Administracja Skarbowa. Co się zmieni od 1 marca
:: Pracodawca może rozliczyć twój PIT
:: Zmianie uległy dopuszczalne kwoty przychodów emerytów i rencistów
:: Narodowa Loteria Paragonowa przedłużona
:: ZUS: wydłużono godziny pracy

Jakie były średnie zarobki w podlaskiem? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org