:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  15°C lekkie zachmurzenie

Jak zambrowianie spędzają wakacje? [video]

Półmetek wakacji niestety już za nami. Jak wolny czas spędzają zambrowianie? Czy wolą Mazury, czy może inne miejsca na wypoczynek? Zapytaliśmy o to mieszkańców naszego miasta.

 

Na tegoroczne wakacje nie można narzekać. Wprawdzie ostatnie ulewy wniosły nieco zamieszania, ale generalnie pogoda dopisuje. Aż żal pomyśleć, że pierwszy miesiąc wakacji już za nami.

Z naszą kamerą wyszliśmy na zambrowskie ulice, aby spytać mieszkańców, jak spędzają wakacje. Odpowiedzi były różne: praca, wyjazdy rodzinne, dom. Udało nam się też porozmawiać z osobami, które na wakacje przyjechały właśnie do Zambrowa.

Jak się dowiedzieliśmy, część osób podczas urlopów wyjeżdża na Mazury lub nad morze. Jest to doskonała okazja, aby zacieśnić więzy rodzinne, wypocząć, odstresować się i naładować „baterie” na kolejne 365 dni. Część mieszkańców jednak pozostaje w domach, co wcale nie musi oznaczać nudnych godzin przed telewizorem lub komputerem. W naszym mieście też jest co robić i gdzie się bawić - pływalnia „Delfin”, siatkówka plażowa, „orliki” przy SP3 i SP4 czy kajaki i rowerki wodne.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału video.


Jak zambrowianie spędzają wakacje? [video] komentarze opinie

  • gość 2018-08-08 10:56:19

    gdzie jest to video

Dodajesz jako: Zaloguj się