:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

IV Ogólnopolska Noc Bibliotek w Szumowie - zapraszamy!

Kiedy: 2018-06-09 , godzina: 16:00 | Gdzie: Biblioteka Gminna w Szumowie

książki publikacje, Ogólnopolska Bibliotek Szumowie zapraszamy! - zdjęcie, fotografia

9 czerwca w Bibliotece Gminnej w Szumowie odbędzie się Noc Bibliotek. Jest to akcja, która swym zasięgiem obejmuje placówki w całej Polsce!

 

Noc Bibliotek to ogólnopolska nocno-wieczorna akcja promująca czytelnictwo. W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości tegoroczny tytuł brzmi: „RzeczpospoCzyta”. W ramach akcji biblioteki organizują spotkania, konkursy, seanse filmowe oraz różne zabawy.

Do tej inicjatywy włączyła się również Biblioteka Gminna w Szumowie, która zaprasza wszystkich  już jutro o godzinie 16:00. Noc Bibliotek rozpocznie seans filmowy, podczas którego zaprezentowany zostanie film przygodowo-familijny „Tarapaty”. Później zaplanowano wspólne gry i zabawy oraz warsztaty plastyczne. Po zajęciach będzie czas na wypicie herbaty i kolejna okazja do spędzenia czasu z książką. O godzinie 22:00 rozpocznie się literacki „Flirt z Niepodległą”.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich miłośników książek! Wstęp wolny!

IV Ogólnopolska Noc Bibliotek w Szumowie - zapraszamy! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się