:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C pochmurno z przejaśnieniami

IV Festyn Rodzinny w Starym Skarżynie [foto]

Mieszkańcy gminy Zambrów oraz okolicznych miejscowości bawili się wczoraj na IV Festynie Rodzinnym w Starym Skarżynie. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci, ich rodziców oraz dziadków. Na imprezę przybyły lokalne zespoły, m.in. Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa”, „Laskowianki” oraz orkiestra dęta i mażoretki z Szumowa.

 

Wczorajsze obchody Święta Gminy Zambrów rozpoczęły się mszą świętą w intencji mieszkańców i pracowników Gminy Zambrów w Kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Po nabożeństwie wszyscy zostali zaproszeni do Starego Skarżyna, gdzie odbyło się uroczyste otwarcie festynu. Następnie miały miejsce koncerty. Na scenę jako pierwszy wszedł Integracyjny Zespół Folklorystyczny „Szansa” z Zambrowa, po nim „Laskowianki” ze Starego Laskowca, Kapela Kurpiowska Gminy Łomża  oraz orkiestra dęta i grupa mażoretek z Szumowa.

 

W przerwach między koncertami odbywały się konkursy dla dzieci. Wybrano również laureatów Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Mały solista”. Atrakcją był także pokaz iluzjonisty. Tuż po jego występie ogłoszono wyniki oraz wręczono nagrody w konkursie „Moja posesja - wizytówką Gminy Zambrów”.

 

W trakcie imprezy dzieci mogły urozmaicić swój wakacyjny czas zjeżdżając z dmuchanych zjeżdzalni oraz zamków, a także mogły skorzystać z placu zabaw, który znajduje się przy Szkole Podstawowej w Starym Skarżynie. Nie zabrakło ulubionej zabawy każdego dziecka - puszczania baniek mydlanych. Poza tym można było zasmakować popcornu, waty cukrowej oraz innych potraw. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich na IV Festyn Rodzinny w Starym Skarżynie przygotowały pyszne ciasta, pierożki, kiełbaski oraz babę ziemniaczaną.

 

O godzinie 18:00 na scenę weszli „Zamberwsi”. Muzyka porwała uczestników imprezy do tańca. Gwiazdą wieczoru był zespół Mega Stars, którego występ zakończył tegoroczny IV Festyn Rodzinny w Starym Skarżynie.


IV Festyn Rodzinny w Starym Skarżynie [foto] komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-08-13 09:55:51

  Ja pi...le -.-

 • Gość - niezalogowany 2018-08-13 15:21:29

  Następne kolorowe jarmarki heheh

 • gość 2018-08-13 16:23:36

  rewelacja dla dzieciaków !

 • Gość - niezalogowany 2018-08-14 13:09:12

  Ludzie wam to dogodzić to ciężko. co z tego że na wsi. Tam się lepiej bawią niż wy mieszczuchu co bez alkoholu pobawić sie nią potraficie. Kij w dupe i tyle waszej zabawy Tego nie wypada tego nie wolno. A jak trochę wódki dostaniecie to jakoś kij z dupy wychodzi.

 • Gość - niezalogowany 2018-08-14 16:44:10

  Zambrow to wiocha i ci „rodowici” zqmbrowiqcy to prawdziwa wieś. Ludzie ze wsi umieją sie lepiej zachować niż banda pseudobiznesmenow zambrowskich co im słoma z [email protected] wystaje.... wieś to stan umysłu a nie stan / pochodzenie ;) to ze założysz jeden z drugim firmowe ciuchy, wypachniony markowymi perfumami a otwierając gębę i tak wieś ;) juz skończcie z ta wsią. Wstyd

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org