:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 14°C
interpelacje, Interpelacje radnych ciąg dalszy sprawy Żłobka Miejskiego Zambrowie - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 07/05/2019 22:42

Dziś w ramach cyklu "Interpelacje radnych" zamieszczamy odpowiedź burmistrza na interpelację radnej Rady Miasta Zambrów Anny Chętnik, w sprawie incydentów związanych z niewłaściwym jej zdaniem postępowaniem kilku pracowników Żłobka Miejskiego wobec dzieci. Publikujemy także interpelację radnego Łukasza Miszaka ws. montażu kamer w tej placówce.

 

Przypomnijmy, że 25 kwietnia na łamach naszego Portalu opublikowaliśmy interpelację radnej Rady Miasta Zambrów Anny Chętnik (LINK). W piśmie radna pytała burmistrza, jak przebiegała rekrutacja pracowników do pracy z dziećmi w Żłobku Miejskim w Zambrowie, a także czy podczas zatrudniania pracowników były uwzględnione kryteria przewidziane pod szczególne stanowiska pracy w żłobku. Jak przekazała w piśmie radna Chętnik, motywacją do napisania interpelacji były niepokojące sygnały od rodziców o nieprawidłowym postępowaniu kilku pracowników Żłobka Miejskiego w Zambrowie wobec dzieci.

 

Dziś – ciąg dalszy sprawy, tym razem wyjaśnienia ze strony dyrektor Żłobka Miejskiego w Zambrowie Elżbiety Perkowskiej, wystosowane na prośbę burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego. W uzyskanej przez radną odpowiedzi czytamy, że wszystkie panie, które złożyły CV oraz spełniły wymogi Ustawy 1 art. 16 z dnia 04.02.2011 roku o opiece nad dziećmi do lat 3, zostały zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną. W dniu 8 sierpnia 2018 roku zebrała się komisja rekrutacyjna, w skład której weszła dyrektor żłobka oraz jedna z pracownic i odbyły się rozmowy kwalifikacyjne na brakujące etaty, w tym: 10 opiekunek dziecięcych, 3 salowe, 1 pomoc kuchenna, 1 kucharka, 1 dietetyk/intendent, 1 pielęgniarka oraz 1 woźny. W piśmie dyrektor Elżbieta Perkowska podała szczegółowo, jakie wymagania takie osoby spełniły.

 

- „Podczas rekrutacji nowych pracowników zwracałam uwagę przede wszystkim na kompetencje poszczególnych osób na poszczególne stanowisk pracy. (…) Sprawa została wyjaśniona na spotkaniu z rodzicami. W przyszłości zarówno ja, jak również wszyscy pracownicy żłobka dołożymy wszelkich starań, ażeby powierzone przez mieszkańców Zambrowa dzieci znajdowały się pod najlepszą opieką, zapewniając im komfort i bezpieczeństwo.” - napisała dyrektor żłobka.

 

Z pisma dowiadujemy się także, że pod koniec listopada ubiegłego roku, w związku ze skargami od pozostałych pracowników, rozwiązana została umowa z jedną z salowych. Skargi dotyczyły „niewłaściwych relacji między zwolnioną osobą, a pozostałą resztą załogi”. Dalej dowiadujemy się, że 4 kwietnia tego roku rozwiązano umowę o pracę z dwiema opiekunkami, a z trzecią przerwano staż ze względu na nieprzestrzeganie zasad etyki zawodowej. Kilka dni później wybrano i zatrudniono dwie opiekunki dziecięce oraz salową.

 

Sprawa funkcjonowania Żłobka Miejskiego w Zambrowie stała się ostatnio dość gorącym tematem w Radzie Miasta. Radny Łukasz Miszak przekazał do wiadomości czytelników Zambrowskiego Portalu Internetowego zambrow.org interpelację złożoną 6 maja i dotyczącą również tej placówki. Adresatem pisma jest Burmistrz Miasta Zambrów Kazimierz Dąbrowski.

 

W piśmie radny Miszak zwrócił się z wnioskiem o zamontowanie kamer w salach zajęć. Monitoring, jak twierdzi, miałby na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci.

 

- „Systemy kamer pozwalają analizować pracę opiekunów oraz uwiarygodnić daną placówkę w oczach rodziców. W ten sposób buduje się zaufanie pomiędzy rodzicami i opiekunami. Odtworzenia zapisu z monitoringu będą miały szczególne znaczenie przede wszystkim przy wyjaśnianiu zdarzeń konfliktowych.” - czytamy w interpelacji radnego Łukasz Miszaka.

 

Radny zaznacza, że takie systemy z powodzeniem działają w placówkach innych miast.

 

Pisma - stanowisko dyrektor Żłobka Miejskiego w Zambrowie Elżbiety Perkowskiej dotyczące interpelacji radnej Anny Chętnik oraz interpelacja radnego Łukasza Miaszaka zamieszczamy poniżej.

 

Reklama

Interpelacje radnych: ciąg dalszy sprawy Żłobka Miejskiego w Zambrowie komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 08:54:21

  "Informuję co następuję"
  Stylistyka tego pisma taka, że nie tylko ręce opadają.
  "Dziękuję Pani radnej za troskę..."
  Pycha i buta zważywszy na szereg stwierdzonych nieprawidłowości przy prowadzeniu placówki.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 09:00:30

  Komicznie to brzmi jeśli czytamy o komisji w składzie jednoosobowym: ja i ja we własnej osobie.

 • gość 2019-05-08 09:14:52

  interpelacja w sprawie kamer dotyczy wszystkich przedszkoli a nie tylko jednego, redaktor się nie czyta dokładnie i interpretuje jak chce

 • gość 2019-05-08 09:56:48

  To jest odpowiedź???
  lakoniczna, bez szczegółów, które są kluczowe w sprawie?
  jak dla mnie, tu nie ma żadnych wyjaśnień
  za co zostały zwolnione, co się zadziało
  jakie konkretne kroki zostaną podjęte, aby w przyszłości to się nie powtórzyło( no właśnie- np wystaranie się o instalację kamer, audyty wewnętrzne i zewnętrzne - przez kogo robione, z jaką częstotliwością, wizyty rodziców dzieci etc etc)
  samo -"dołożymy starań" to za mało!
  jakich starań? - KONKRETY, co zrobisz, żeby nie doszło więcej do takich sytuacji

  jak na razie - kazali odpowiedzieć to odpowiedziała
  bardzo ogólna odpowiedź, za ogólna
  przekopiowanie wymogów, kopiuj wklej-super, ale gdzie wyjaśnienia i plan działania?
  tu chodzi o małe bezbronne dzieci

  ogromny falstart
  dla radnych p.Chętnik i p. Łukasza- brawo za odwagę, widać że chcecie, żeby w tym mieście coś się zmieniło, bo poprzednia kadencja- dramat, zwłaszcza ludzie z pisu, choć nie tylko... • gość 2019-05-08 10:02:22

  W cywilizowanych miastach w każdej sali są kamery i można obejrzeć jeśli są wątpliwości. I nauczyciele mogą uniknąć bezpodstawnych oskarżeń, a rodzice mogą weryfikować informacje od dzieci.

 • gość 2019-05-08 10:07:03

  No, z tym monitoringiem w salach to trzeba dobrze przemyśleć: kto będzie miał dostęp, ilu rodziców, jak będzie wyglądało zabezpieczenie sal i kamer przed atakiem fizycznym i hakerskim. .. zapewne są jeszcze inne utrudnienia, o których nie wiem. Jednoznacznie pisząc, to niełatwa sprawa.

 • gość 2019-05-08 10:11:59

  coś co jest dobre nie jest łatwe

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 10:14:10

  Po stylu pisowni pisma widać, że p. Dyrektor nie jest wysokich lotów.
  Żadnych konkretów, jak pisze mój przedmówca.
  Napisane na odczepnego-w stylu: odwal się Pani radna.
  Dyrektor placówki pisze w piśmie, że (krzywdzone) dzieci pozostawały pod jej i wychowawców opieką, więc skoro wychowawcy zwolnieni to co robi ta pani jeszcze w tym żłobku?
  Radni powinni zażądać jej odwołania w trybie natychmiastowym.
  Porażka na całej linii.

 • gość 2019-05-08 10:23:54

  dostęp do kamer nie powinien odbywać się przez internet

 • gość 2019-05-08 10:34:01

  kamery z dyskiem w przedszkolu, jeśli są wątpliwości rodzic może u dyrekcji sprawdzić. Przecież nic złego się nie dzieje w przedszkolach więc nie ma co się obawiać kamer.

 • gość 2019-05-08 10:34:50

  Drodzy mieszkańcy Zambrowa!!Z OSTATNIEJ CHWILI!
  przed chwilą moja znajoma była świadkiem jak 3 panie szły na spacer z dziećmi z tej placówki i szarpały dzieci! zwróciła im uwagę czemu je szarpią, a ona na to: to sama się nimi zajmij!

  SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  czyli nie tylko chodzi o zwolnione tyranki, ale również nadal pracują tam ludzie z przypadku!

  Panie Burmistrzu, co Pan ma zamiar z tym zrobić????????????????
  winę ponosi w pierwszej kolejności osoba, która na to pozwala i dalej pełni tak odpowiedzialne stanowisko!!!! Żądamy przejrzystości- kto tam u diabła pracuje?????

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 10:37:36

  Organ prowadzący w trybie pilnym w tej konkretnej placówce powinien wstawić kamery.
  A następnie w kolejnych- w miarę środków.
  W szkołach są kamery.

 • gość 2019-05-08 12:01:26

  redaktor Matejkuwski powinien czytać ze zrozumieniem

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 12:02:37

  Również byłem świadkiem spaceru dzieci z paniami i absolutnie żadna tego typu sytuacja nie miała miejsca. Szkoda ze znajoma nie wspomniała ze prowadziła psa bez smyczy który luzem biegał pośród dzieci dodatkowo wybiegał na ulice i stwarzał zagrożenie. Psy szanowna pani czy duże czy małe prowadzane są w miejscach publicznych na smyczy. Ciekawe czy również Pani zrobiłaby aferę gdyby to właśnie pani biegający luzem pies pogryzł dziecko z tej placówki.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 12:33:34

  Mów o faktach a nie o tym co by było. A faktem póki co jest, że niedobrze się dzieje w żłobku. Miejmy nadzieję, że zmieni sie to szybko na lepsze

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 13:02:31

  Właśnie mówmy o faktach a nie znajoma powiedziała/ znajomy widział.

 • gość 2019-05-08 13:03:11

  DROBNA UWAGA - WSZYSCY, KTÓRZY " WIESZAJĄ PSY" NA DYREKTORCE, TU NA FORUM, PODPISZCIE SIĘ Z IMIENIA I NAZWISKA, ALBO PÓJDŹCIE DO BURMISTRZA I PRZEDSTAWCIE SWOJE RACJE, ALE JAWNIE, " OKO W OKO"
  ukrywacie się na loginami, nickami - to jest super, nagadać, wymądrzać się w sprawach, o których nie ma się pojęcia albo żadnych wiarygodnych informacji

  może ktoś odpowie, jak rozpoznać po człowieku, że nie nadaje się na opiekunkę dzieci? tak przy pierwszym spotkaniu, rozmowie? przecież ok 40% ludzi nie nadaje się, żeby mieć własne dzieci, ale to okazuje się dopiero wtedy, gdy je ma
  ktoś wyraźnie "poluje" na dyrektorkę i najchętniej spaliłby ją na stosie... nie tędy droga

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 14:25:22

  Faktem jest że to Ty jesteś tą panią. Uderz w stół A nożyce się odezwą

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 14:33:09

  Jak się piastuje publiczne stanowisko to powinno wykazywać się szczególną odpowiedzialnością i transparentnością w działaniu.
  Mieszkańcy wykazują swoje niezadowolenie i nie muszą się z nazwiska wypowiadać.
  Pani dyrektor to nie sklepowa, którą chroni RODO.
  Pani dyrektor publicznej jednostki podległej samorządowi musi np. składać oświadczenie majątkowe, a sklepowa nie musi.
  Dlatego niech przedmówcę nie gorszą wypowiedzi mieszkańców Zambrowa.
  Po prostu od niektórych osób wymaga się więcej. A Pani dyrektor chyba temu wyzwaniu nie potrafi sprostać.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 14:34:58

  Jasne, że przy pierwszym spotkaniu nie rozpoznasz. Po to są wymogi i procedury. Ale również opinia środowiska, znajomych itd. To nie jest duża społeczność, jak coś się wie A mimo to daje się szansę, to się potem obrywa.
  Instytucja żłobka jest świetną sprawą dla dzieci. Odpowiedzialność przejmuje osoba zarządzająca. Nie ma co się dziwić, że ludzie "psy wieszają" jak piszesz, wszak chodzi o dzieci. Gdy występują nieprawidłowości w pracy tylko z dorosłymi, to przecież nikt by takiej afery nie robił.
  Każdy uczy się na błędachprzecież i nikt nie jest doskonały, tylko żeby dzieci nie cierpiały na tym.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 15:25:51

  Jeśli to prawda to nie było właściwego zachowania P. Dyrektor.
  Należało pracowników zwolnić dyscyplinarnie, a o zajściu poinformować właściwe organy.
  Na takim stanowisku przestrzeganie prawa i procedur powinno obowiązywać. To nie jest prywatny folwark.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 19:30:42

  Fakt jest taki ze P dyrektor jest sztucznie miła i każdy z rodziców to zauważa. Nawet osoby które zapisywały dzieci od wrzesnia odniosły takie wrażenie widac osobę pierwszy raz. Nie uznaje opinii nikogo i nie liczy się z nikim kto zwraca jej uwagę. Nie jest niestety osobą kompetentną. Wzięta z przypadku, bo tylko ona złożyła podanie. Czemu żaden dyrektor nie ma tak złej opinii- chyba nie ta osoba na te stanowisko. Po tak krótkiej kadencji burmistrz musi prEmyslec czy nie zrobić nowego Castingu. Dyrektor powinien być otwarty i uprzejmy. I nie tłumaczyć się pomyłkami w zatrudnianiu. To małe miasto tu każdy mniej więcej każdego zna i łatwo jest zaczerpnąć opinii od ludzi. Koniec

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 19:34:39

  Pani Dyrektor dla swojego dobra sama powinna zrezygnować. Ludzie nie pozwolą żeby ktoś taki zarządzał placówka. Cieszy się zła opinia, zdążyła już dostać naganę od Burmistrza. Nie może tak być.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 20:02:35

  Za te zajście nagana?

 • gość 2019-05-08 20:18:03

  myślę że ta nagana to powinna być dla osoby, która kazała zatrudnić te panie - "nie do ruszenia" jak ktoś wyżej napisał

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 20:46:02

  Z odpowiedzi p. dyrektor wynika, że na "rozmowy kwalifikacyjne" zaproszono osoby spelniajace wszystkie wymogi dotyczące zatrudnienia. Ktoś powinien to zweryfikować i zajrzeć do papierów, sprawdzić ci i potwierdzające kwalifikacje opiekunem dokumenty. Wiem, że papier to nie wszystko, ale głównie na ich podstawie dokonuje się zatrudnienia. Od października są różne skargi, petycje kierowane nie tylko do dyrektorki żłobka ale i do burmistrza od rodziców nie zadowolonych z zarządzania, z przydziałem opiekunek do grup. Czemu już wtedy burmistrz to zignorował? Dlaczego p. dyrektor otrzymała teraz tylko nagrane?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 21:12:40

  Teraz są już same fajne panie, te złe już są poza tą placówką , a ludzie się bulwersują jakby one dalej tem pracowały

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 21:16:56

  Przestańcie się pastwić nad tą kobietą. To wspaniała osoba, dlaczego ma mieć zniszczone życie i karierę przez czyjeś konflikty, nie jest winna psychice tych kobiet bo nie zajrzysz nikomu do głowy. Teraz takie rzucanie kamieniami i prześciganie się w linczu nic nie da. Odpowiedzialność mają ponieść bezpośrednio pseudo opiekunki a p. Dyrektor już ponosi publiczne pomyje i nienawiść. Ludzie ile w was jadu. Zluzujcie.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 21:53:00

  Każda osoba publiczna przy pierwszej lepszej „aferze” dostanie wiadro pomyj czy jest w tym chociaż 1% winy czy nie, niestety :) trochę winy jest w tym że nie te osoby co trzeba zatrudniła ale mysle ze bez przesady z tym zwalnianiem . Myslę jednak, że Pani Dyrektor pokaże tym wszystkim hejterom że pomimo tego co piszą to jednak dba o bezpieczeństwo dzieciaków i nie dopuści więcej do takiej tragedi bo nawet jeśli najmilszej opiekunce wpadnie chodz przez sekundę do głowy żeby skrzywdzić dziecko to będzie wiedziała że w każdej chwili może ktoś to oglądać ja w kamerze . Skuteczniejszego sposobu nie ma. Szczerze wierze ze Pani dyrektor nie boi się kamer i zamknie te wredne dziubki. Trzymam kciuki

 • Gość - niezalogowany 2019-05-08 22:42:17

  Lepiej tego się nie da ująć. Pseudo prawilniaków tu pełno. XD

 • gość 2019-05-08 23:22:49

  nie można kamer zalożyc wszędzie, w łazience na pewno ich nie bedzie

 • Gość - niezalogowany 2019-05-09 09:51:30

  Nie chodzi o to żeby się obrzucać błotem tylko znaleść rozwiązanie żeby więcej nie powtórzyć błędu . P Dyrektor pokaże klasę jeśli wysłucha próśb rodziców . Panie Łukaszu fajnie że jako jedyny w tej całej patowej sytuacji umiał Pan dostrzec najważniejsze , fajnie jeśli poskutkuje .

 • gość 2019-05-09 10:02:47

  jak nazywaja sie te pracownicze ?

 • Rodzic - niezalogowany 2019-05-09 10:20:10

  Współczuję dyrektorce, że na pierwszy rok pracy na tym stanowisku ma tak pod górkę. Ma wrogów i to widać. Widziałam "od środka" jak opiekuje się dziećmi kiedy jeszcze dyrektorką nie była i do jej pracy nie mam żadnych zastrzeżeń. Pewnych zachowań i choćby stanowczości w wyciąganiu konsekwencji w stosunku do podwładnych musi się jeszcze nauczyć. Doświadczenie przychodzi z czasem, więc trzeba jej dać szansę. Są tacy, co od początku nie chcieli by piastowała to stanowisko z zawiści, zazdrości itp. Dyrektorka nie ma takich pleców jak niektóre panie w Zambrowie przez co musi starać się bardziej . Jest "świeżynką" i jeszcze wiele przed nią. Środowisko nauczycielskie jest dość specyficzne i tu jestem pewna, że kłody pod nogi dalej będą rzucać. Dyrektorka nie miała tak dużego wyboru co do pracowników jak się niektórym wydaje, a obsadę trzeba było skompletować tak czy siak. Papiery składano do urzędu i tam powinien nastąpić pierwszy odrzut, choćby pod kątem tej osoby, co ponoć zwolniona była dyscyplinarnie z innej pracy (jeśli faktycznie tak było). Pośpiech związany z całą organizacją przedszkola nr 5 i żłobka nie służył tej weryfikacji. Z czasem wszystkie osoby, które nie nadają się do pracy z tak malutkimi dziećmi wylecą, w praniu wyjdzie.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-09 10:32:04

  Ja nie chce żeby na moim dziecku „wychodziło w praniu „ kto się nadaje na opiekunkę.

 • gość 2019-05-09 14:33:52

  z jednej strony szkoda mi pani dyrektor, ale z drugiej jak popatrzę na zdjęcia tych dzieciaczków, to serce ściska, że któremuś mogła krzywda się zadziać.
  Myślę, że teraz może być już tylko lepiej, każdy musi wyciągnąć wnioski z tego co się stało.

 • gość 2019-05-09 14:52:13

  Przede wszystkim osoba, która wie, że nie spełni oczekiwań związanych z pracą - sama powinna nie podejmować takiej pracy, a jeśli już podjęła i w trakcie uświadomi sobie, że nie potrafi jej należycie wykonywać - to powinna się zwolnić. W ogóle osoby odnoszące się w sposób chamski do dzieci czy młodzieży lub rodziców (szarpiące, wrzeszczące, kłótliwe, pogardliwe, wywyższające się i mierne!) nie powinny takiej pracy podejmować, albo jeśli wymienionych przywar w trakcie pracy się nabawią - to zmienić zawód ( co nie jest proste)! ale ja też bym nie chciała, żeby z moimi dziećmi pracowały jakieś sfrustrowane wyżywające się i konfliktowe "opiekunki" czy "nauczycielki" i psuły opinię wszystkim innym prawidłowo wykonującym zawód nauczyciela.

 • gość 2019-05-09 22:34:51

  Otwarcie Żłobka i Przedszkola Nr 5 w Zambrowie odbyło się ponad pół roku temu. Nadal wielu nie rozumie, że w budynku dawnej Szkoły Podstawowej Nr 5 mieści się: Żłobek Miejski oraz Miejskie Przedszakole Nr 5.

  Żłobek ma swoją Panią dyrektor, opiekunki do dzieci i inny personel.
  Przedszkole Nr 5 ma swoją Panią dyrektor, nauczycielki do dzieci i inny personel.

  Nie rozumiem jak te dwie instytucje można mylić. Może co niektórzy się obudzą i za chwile powiedzą: ...o naprawdę, no ja nie wiedziałam. O zobacz ale nowina...?

  Pytanie do wszyskich: czy Wiecie kto zarządza przedszkolem a kto żłobkiem?
  Po wcześniejszych wpisach mam wrażenie że nie wszyscy.
  Pytanie kolejne: czy jak piszecie o kimś, to... czy zasatanawiacie się o kim piszecie?
  I tu także mam wrażenie, że nie wszyscy wiedzą o kim piszą i co piszą.

  Ludzie, zastanówcie się co piszecie i o kim. A jak nie wiecie to może informacji udzieli Wam (jak się zgłosicie) ktoś mądry z Urzędu Miasta., bo chyba władzom Miasta najbardziej zależy na tym by sytuacja w obydwu placówkach była czysta i klarowna.
  ...a może jest inaczej?

 • Gość - niezalogowany 2019-05-09 22:54:41

  Przecież nie może być w Zambrowie lepsza placówka niż MP6.
  Kiedyś było MP1 dlatego najlepsza dyrektorka poleciała.
  Konkurencję się eliminuje.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-10 17:16:18

  Kto eliminuje konkurencje??

 • Gość - niezalogowany 2019-05-10 18:50:56

  Sprawa ruszyła..... Sąd zaczął działać....

 • gość 2019-05-10 21:37:00

  Nasz sąd? Ciekawe co z tego wyniknie.

 • gość 2019-05-11 10:34:56

  Sąd czy prokuratura?

 • gość 2019-05-11 15:48:35

  Żaden sąd żadna prokuratura nie rozsiewajcie plotek. Już sami nie wiecie co gadacie, zajmijcie się swoimi dziećmi

 • gość 2019-05-12 11:11:20

  Właśnie się zajmujemy naszymi dziećmi i nam tego nie zabronisz.

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


regały sklepowe

sprzedam regały sklepowe 19sztuk, 215x80x30 wys/szer/gleb/ cena za sztukę 150 zł


Sprzedam wkład bagażnika

Sprzedam styropianowy wkład bagażnika samochodu TIGUAN (bez koła zapasowego)


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Sprzedam Volkswagena LT

Sprzedam Volkswagena LT 28 2,5 D z 1999 r. Auto w bardzo dobrym stanie , doinwestowane . Samochód pracował w hurtowni i zaopatrywał apteki w leki ...


Kupujemy samochody,my płacimy

Kupujemy samochody w bardzo dobrym stanie, z mniejszymi lub większymi wadami także auta powypadkowe ,od 1000zł do 20000zł.Auta bez..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Mieszkanie 24,34m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 24,34m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. Grunwaldzkiej w..


Sprzedam na części motorower

Sprzedam na części zarejestrowany motorower Romet Ogar z silnikiem Jawki. Jeśli chcesz aby młodemu kierowcy leciał zniżki na ubezpieczenie auta to..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


NOWA CENA !!! Mieszkanie

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna i niedoceniana? Możliwe, że w ogóle nie ma wokół Ciebie prawdziwie życzliwego i przyjaźnie..


Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja paliw Lotos w Zambrowie ul.Mazowiecka 2a od 01.11,2019r. Poszukuję pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca Doświadczenie nie jest..


Mieszkanie 2-pokojowe, parter,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 36,90m2 położone na parterze w bloku przy 71 Pułku Piechoty. Lokal..


Usługi koparka volvo 160

Oferuję usługi koparką kołową volvo 160 - wykopy - niwelacja terenu - młot wyburzeniowy - rozbiórki i wyburzenia budynków w zamian za materiał..


Węgiel kamienny kostka 640

Posiadamy w sprzedaży węgiel o parametrach -wartość opałowa 24-25 MJ/kg -zawartość popiołu od 6% do 8% Posiadamy samochody samowyładowcze. Warunki..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


sprzedam działkę

Sprzedam działkę w Miejscowości Wądołki Borowe 9E .Działka o wielkości 3000 m lub 1500 m .Zabudowa mieszkalna .Woda i prąd obok działki .W..


Sprzedawca - branża budowlana

Hurtownia materiałów budowlanych i wykończeniowych Chemix Sp. z o.o. w Zambrowie zatrudni osobę na stanowisko Sprzedawca Od kandydatów na..


Sprzedam dom

Sprzedam dom w miejscowości Tybory Olszewo. gotowy do zamieszkania. Nie wymaga wkładu własnego. Na dole dwa pokoje, łazienka i kuchnia z salonem...


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Mieszkanie do wynajęcia

Wynajmę mieszkanie (dwa pokoje) umeblowane. Na ul. Grunwaldzkiej


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Naprawa i regeneracja

Borowo - Naprawa i regeneracja alternatorów i rozruszników, Dorota Sasinowska Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników...


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Meble na wymiar. Kuchnie,

Producent mebli na wymiar Murawski Furniture m.in kuchnie, szafy, garderoby, meble do samodzielnego składania. Odwiedź naszą stronę..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"