:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  6°C słabe opady deszczu

Interpelacje radnych: burmistrz ws. inwestycji za „podkową”

interpelacje radnych, Interpelacje radnych burmistrz inwestycji „podkową” - zdjęcie, fotografia

Dziś w ramach cyklu „Interpelacje radnych” zamieszczamy odpowiedź burmistrza na interpelację radnego Rady Miasta Zambrów Waldemara Gniazdowskiego, w sprawie wstrzymania inwestycji za blokiem Magazynowa 2 (tzw. podkową).

17 kwietnia na łamach naszego Portalu opublikowaliśmy interpelację radnego Rady Miasta Zambrów Waldemara Gniazdowskiego, w której radny zwrócił się do burmistrza z wnioskiem o podanie przyczyn wstrzymania prac przy zagospodarowaniu terenu za koszarowym blokiem Magazynowa 2 w Zambrowie (za tzw. „podkową”). W piśmie radny stwierdził także, że niezabezpieczony plac budowy stanowi realne niebezpieczeństwo dla bawiących się tam dzieci. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

 

Dziś Radny Waldemar Gniazdowski przekazał do wiadomości czytelników Zambrowskiego Portalu Internetowego zambrow.org odpowiedź burmistrza na tę interpelację. Czytamy w niej, że inwestycja za tzw. podkową została po części wstrzymana z uwagi na postanowienie Sądu Rejonowego w Zambrowie, w którym nakazano wstrzymanie prac rozbiórkowych budynku gospodarczego nr 2, na czas trwania postępowania sądowego.

 

- „Zostały podjęte kroki w celu zmiany projektu budowlanego dot. powierzchni zabudowy realizowanego budynku gospodarczego z przeznaczeniem na komórki lokatorskie. Zmianie ulegnie kształt budynku, kolidujący z budynkiem garażu, o którym mowa powyżej. W konsekwencji niezbędne będzie uzyskanie zmiany pozwolenia na budowę przez Gminę Miasto Zambrów.” - czytamy w odpowiedzi burmistrza Kazimierza Dąbrowskiego.

 

W piśmie burmistrz poinformował ponadto, że umowny termin zakończenia prac polegających na zagospodarowaniu terenu przy ul. Magazynowej 2 w Zambrowie upływa 30 października tego roku. Jak mówił dziś burmistrz na sesji Rady Miasta Zambrów, termin ten nie jest zagrożony.

 

Poniżej publikujemy odpowiedź burmistrza na interpelację radnego Waldemara Gniazdowskiego.


Interpelacje radnych: burmistrz ws. inwestycji za „podkową” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się