:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C bezchmurnie

III Turniej Dzieci i Młodzieży w Piłkę Nożną „Zbrzeźnica Cup” [foto]

Dziewięć drużyn z powiatu zambrowskiego wzięło udział w III Turnieju Dzieci i Młodzieży w Piłkę Nożną „Zbrzeźnica Cup” o Puchar Wójta Gminy Zambrów.

 

III Turniej Dzieci i Młodzieży w Piłkę Nożną „Zbrzeźnica Cup” o Puchar Wójta Gminy Zambrów odbył się dzisiaj, 4 sierpnia na boisku w Zbrzeźnicy. Organizatorem wydarzenia była Ochotnicza Straż Pożarna w Zbrzeźnicy. 

 

Do rywalizacji stanęło dziewięć drużyn ze Starego Laskowca, Starego Skarżyna, Łętownicy, Porytego Jabłoni, Ład Borowych, Rutek, Zań Leśnicy oraz dwie ze Zbrzeźnicy. Sędzią głównym turnieju był Jarosław Pogorzelski. Opieką medyczną zawodników objęli ratownicy z Grupy Ratowniczej „Nadzieja”.

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. OSP MDP Poryte Jabłoń

2. ISP MDP Stary Skarżyn

3. OSP MDP Stary Laskowiec

4. OSP MDP Łady Borowe

5. OSP MDP Zbrzeźnica II

6. OSP MDP Zbrzeźnica I

7. Łętownica

8. OSP MDP Rutki

9. Zanie Leśnica

 

Najlepszym strzelcem został wybrany Bartosz Ołdakowski z miejscowości Zanie Leśnica, zaś najlepszym bramkarzem Eryk Dekutowski z OSP MDP Poryte Jabłoń.

Podczas rozgrywek każdy mógł posilić się grochówką lub schłodzić lodami, którymi częstowali organizatorzy.

Organizatorzy dziękują sponsorom: EL  ZAW - Artur Zawadzki, ZORZA - Wojciech Jastrzębski oraz Sklep Spożywczy w Zbrzeźnicy - Katarzyna Rogowska. Organizację turnieju dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Filantropi w Polsce oraz ośrodka Działaj lokalnie LGD Brama na Bagna w Ładach Polnych. Zawody w Zbrzeźnicy wchodzą w skład projektu „Żeglujemy-Żonglujemy”, który realizuje Ochotnicza Straż Pożarna w Zbrzeźnicy.


III Turniej Dzieci i Młodzieży w Piłkę Nożną „Zbrzeźnica Cup” [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się