:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 24°C
powietrze Dobre

II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne

Rada Gminy Kołaki radni, sesja Gminy Kołaki Kościelne - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 20/12/2018 05:04
GRU 20
Świetlica w Kołakach Kościelnych godz: 10:00

Radni Gminy Kołaki Kościelne będą głosować nad dziesięcioma projektami uchwał podczas II sesji. Jeden z projektów dotyczy uchwalenia budżetu na 2019 rok.

 

II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne odbędzie się już dziś, 20 grudnia o godz. 10:00 w budynku świetlicy wiejskiej. Jedną z uchwał, nad którą pochylą się radni, będzie wybór składów osobowych komisji rewizyjnej, komisji skarg, wniosków i petycji oraz stałych komisji Rady Gminy Kołaki Kościelne. Rolą każdej z nich będzie opiniowanie uchwał, nad którymi przez najbliższe lata będą głosować radni.

 

Najważniejszą uchwałą podczas obrad będzie jednak projekt dotyczący uchwalenia budżetu Gminy Kołaki Kościelne na 2019 rok. Kolejne uchwały będą dotyczyły:

- ustalenia wynagrodzenia wójta,

- obniżenia ceny skupu żyta przyjmowanej jako podstawę obliczenia podatku rolnego na obszarze gminy w 2019 roku,

- obniżenia kwoty stanowiącej średnią cenę sprzedaży drewna przyjmowanej jako podstawę obliczenia podatku leśnego na obszarze gminy w 2019 roku,

- podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do zasiłku celowego na zakup posiłków lub żywności w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023,

- zasad zwrotu wydatków za świadczenia z pomocy społecznej,

- przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Kołaki Kościelne na lata 2019-2021,

- zmian w budżecie gminy,

- zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kołaki Kościelne na lata 2018-2029,

- Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kołaki Kościelne na lata 2019-2029.

 

Obrady rad gmin są jawne i każdy może w nich uczestniczyć. Jeżeli jednak nie możesz wybrać się na sesję osobiście, wówczas zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo:

 

            

Reklama

II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 16:14:38

  Szkoda ze nie podnieśli poborow bo się nalezały

 • Gośćxxxx - niezalogowany 2018-12-20 16:45:33

  Ja I my mieszkańcy NASZEJ wioski kategorycznie sprzeciwiają się by w skład komisji rewizyjnej wchodził WASIULEWSKI osoba niewiarygodna moralnie ,skazana przez karny sąd okręgowy za fałszowanie testamentu ( kradnącziemie staruszków) to tak jakby lisa postawił pilnowania stada kur.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 17:05:14

  Wówczas trzeba byłoby przeswietlic wszystkich i kto karany niech zostanie usunięty ze swojej funkcji

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 21:45:01

  Czarne owce są też tu widać A i krzykacze już ucichły

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 07:47:32

  Przypomnijmy, sąd skazał Barbarę W. na 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata za sfałszowanie testamentu mieszkańca gminy Kołaki Kościelne.

  Skazani zostali też (na kary grzywny) jej mąż Krzysztof W. (obecny dyrektor ZSO, radny gminy Kołaki) oraz Jan J., którzy mieli być świadkami sporządzenia testamentu allograficznego (podyktowanego ustnie). Według opinii lekarzy, starszy, schorowany mężczyzna nie był w stanie podyktować ostatniej woli w okresie, kiedy testament powstał. Sprawa wyszła na jaw, bo krewni zmarłego dysponowali innym testamentem. 

  Apelacja ciągnęła się ponad rok, oskarżeni ciągle dostarczali bowiem zwolnienia lekarskie.

  I TAKI CZŁOWIEK JEST DYREKTOREM SZKOŁY ORAZ RADNYM GMINY. WSTYD!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 08:35:56

  Na jakiej podstawie ten dyrektor banku udzielił tego kredytu co go zawsze przypomina czy wtedy nie czytł tych dokumentów zaślepiony prowizją i zyskiem od tego kredytu . Czy może to zrobił bez zysku i teraz żałuje. Polacy jednak zawsze żyją przeszłośćią inne kraje Europy robią zupełnie inaczej one jak i ich mieszkańcy żyją tym co jest i będzie bez żalu i zawiśći.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 09:36:54

  Ten dyrektor najpierw latał po gminie i prowadził kampanię wyborczą dla Syna A teraz przychodzi i dyskutuje . Następna rada taka sama jak i ta poprzednia co wójt chce to rączka w górę a co nie to przeciw ... Nic tu się nie zmieni .. Radny Wasiulewski jest chyba jedynym człowiekiem który chciał by coś zmienić i staje się niewygodny . Najlepiej wytykać to co było kiedyś ... Może niech Pan Wójt przyzna się jakie błędy kiedyś popełniał . RADA BEZ RADY !!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 09:40:59

  A 3500 zł wynagrodzenia dla Wójta nie wystarczy ? Na poboru są pieniądze w gminie A na odśnieżanie niema ? CO TO PRYWATNY FOLWARK MI SIĘ NALEŻY I KONIEC?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 13:45:03

  A co na tej radzie robi ciągle dyrektor banku i jakim prawem sie wypowiada w sprawach gminnych ?Skąd posiada dokumenty które przedstawia ze było zabezpieczenie majątkiem gminy

 • Stach - niezalogowany 2018-12-22 08:33:50

  Po co są zapraszani sołtysi na sesję .czyżby chodziło o zamknięcie im gęby za 100 zł Czemu nie wypłaca się innym obecnym na sesji uczestnikom.za co dostają sołtysi 100zł ,na podstawie jakich przepisow

 • gość 2018-12-22 10:28:37

  ci przyponiacze przewinen Pani Basi Pana Janusza i Pana Krzysztofa jeszcze nie wyciagnęli wniosków ,ze to zło do nich wróci, [usunięto na prośbę czytelnika] a trzecia ech jak zona męża zdradza to on jelń a jak mąż zonę ? no własnie ze tez ludzie nie maja innych problemów jak zakłócać spokój innym ,Wróci to do was z nawiązką oj wróci

 • Gość - niezalogowany 2018-12-22 11:32:36

  Soltysom zamyka się usta bo nie w6godni Rada większości za wujtem więc nie ma szans na jakąkolwiek zmianę Wszyscy widzą zło w poprzedniej władzy a może niech powiedzą o sobie Ktoś zaczyna walczyć i natychmiast jest uciszany Następne lata przejdą ale ludzie ślepi Tylko czasami los bywa zmienny

 • gość 2018-12-22 16:39:26

  Jakby pensyjki troche poopuszczac to na miesiac fajna sumka by sie uzbierala mozna by na inne cele przeznaczyc droge poprawic na odsniezanie by bylo a chyba i w strazy cos sie dzieje jednego kierowcy juz nie ma nie przedluzyl umowy zostal jeden chyba tez cos pod koniec grudnia mu sie konczy na remont pompy z nowego samochodu ponoc tez nie bylo pieniedzy sami chyba chlopaki cos grzebia a rada siedzi cicho nic nie wiedza, gospodarz strazy tez radnym i nos wkulil a wójt robi co chce z kasa nasza a radni tylko przyklepuja jego decyzje i poczynania, jeden Wasiulewski ma tam swoje zdanie a reszta tylko chyba kase brac chca.Wojcie zadzisz juz tez kilka lat i wielkich oszczednosci nie widac tylko na kazdej sesji temat kredytu jak go fajnie splacasz.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-22 17:45:17

  Drodzy Państwo jeśli myślicie że ktoś w gminie Kołaki Koscielnych próbuje zamykać usta sołtysom to jesteście w wielkim błędzie.Przenalizujcie sobie wszystkie sesje z poprzedniej kadencji i sami zauważycie ilu sołtysów zabrało głos -tylko jeden jak co sesja Pan Andrzej . Reszta oczekuje tylko na podpisanie listy obecności i najchętniej po otrzymaniu stówki udało by się z powrotem do domu .Brawa dla poprzedniej przewodniczącej za taką decyzje przynajmniej dziś można spokojnie wysłuchać całą sesje .Wczesniej było jak na targowicy tylko słowne przepychanki

 • Gość - niezalogowany 2018-12-23 00:32:27

  Tylko jeden sołtys jest aktywny na sesji Zadaje pytania i widać że pracuje na rzecz mieszkańców Odnośnie radnych to tylko jeden sie sprzeciwia o innych nawet nie warto wspominac

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Mieszkanie 56,20m2, parter, 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na parterze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Przydomowe oczyszczalnie

Jesteśmy producentem oferowanych przez nas przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiadamy szeroki wybór oczyszczalni i ich systemów dostosowanych do..


FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 FOLIA DO SŁOMY 500 i 750 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ -..


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Chrysler 300 C wersja

Witam! Sprzedam tak jak w opisie Chrysler 300C 3.0 CRD. wersja europejska, wspaniała alternatywa dla BMW 5, Audi A6 czy mercedes klasa E. Auto w..


RENOWACJA SKÓR / SPAWANIE

RENOWACJA SKÓR / SPAWANIE PLASTIKÓW https://www.facebook.com/autospabaczewski/ https://autospa-baczewski.pl/ Tel. 531-057-551


Specjalista ds. sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Szukam pracownika do korekcji

Szukam pracownika do korekcji racic dla bydła. Staż pracy nie jest wymagany, możliwość przyuczenia. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Zapraszam do..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Praca w lokalu

Przyjmiemy osobę chętną do pracy w lokalu gastronomicznym. Po więcej informacji prosimy zgłaszać się osobiście w naszym lokalu przy..


STREFA PACZKI DPD - NADANIA I

DPD STREFA PACZKI to dedykowana sieć obsługi Klientów indywidualnych i małego biznesu w zakresie nadań i doręczeń paczek na terenie kraju. DPD..


NOWA CENA !!! Mieszkanie

NA SPRZEDAŻ ROZKŁADOWE, PRZYTULNE MIESZKANIE 54M2 NA OSIEDLU SADOWA. Nieruchomość posiada 2 pokoje, oddzielną kuchnię, łazienkę oraz balkon. Łączna..


Przyjmiemy do pracy kierowcę

Przyjmiemy do pracy kierowcę na dowozy pizzy. Po więcej informacji prosimy zgłaszać się do naszego lokalu przy ul.Świętokrzyskiej 6 w Zambrowie (na..


Praca przy wykończeniach

Poszukuje ekip wykończeniowych 2-3 os. do kompleksowych oraz częściowych wykończeń wnętrz mieszkań na terenie Warszawy Wymagania: własne sprzęt..


NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Honda cbr 900 lift

Witam sprzedam honde cbr 900rr lift.1998r. wiecej informacji udziele tel. POZDRAWIAM


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Sprzedam Mieszkanie 48,11m2

Sprzedam mieszkanie 48,11m2. Przedpokój, 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Parter w czerwonym bloku przy ul. Grunwaldzkiej. Po więcej informacji..


Dom 120m2, ul.Wilsona, działka

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom o powierzchni 120m2 położony przy ul. Wilsona w Zambrowie. Budynek mieszkalny parterowy z..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Sprzedam mieszkanie na 3

Sprzedam mieszkanie na 3 piętrze, 2 – pokojowe 34m2 plus piwnica Po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja: elektryczna, wodna, kanalizacyjna,..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Sprzedam budynek mieszkalno

Sprzedam dom o powierzchni 265m2 położony w atrakcyjnej części Zambrowa (w pobliżu: miejski stadion, Centrum Kultury, Szkoła Podstawowa nr. 5,..


Działka 1,70 ha w Krajewie

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka gruntu o powierzchni 1, 70 ha położona w we wsi Krajewo Korytki, gmina Zambrów...


Działka 1406m2, Nagórki-Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1406m2 położona w Nagórkach Jabłoń, gmina Zambrów. Wydana decyzja o..


Sprzedam Mieszkanie 48,11m2

Sprzedam mieszkanie 48,11 m2.Przedpokój, 2 pokoje ,kuchnia i łazienka. Parter w czerwonym bloku przy ul. Grunwaldzkiej 6, klatka od Grunwaldzkiej...


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Stół wibracyjny

Sprzedam stół wibracyjny np. do wyrobu elementów betonowych.


NOWOCZESNE MIESZKANIE 3

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Działka 8230m2, Głębocz Wielki

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 8230m2 położona w miejscowości Głębocz Wielki, gmina Szumowo, powiat..


Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Sprzedam mieszkanie PJP II

Sprzedam mieszkanie na ul. Papieża Jana Pawła II 4 na parterze 49m.Mieszkanie po remoncie kapitalnym, ocieplone, sufity podwieszane w całym..


Pranie dywanów, tapicerki

WITAM ! Chciałbym zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług mających na celu zachowanie wymaganego standardu czystości w Państwa..


Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"