:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne

Rada Gminy Kołaki radni, sesja Gminy Kołaki Kościelne - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 20/12/2018 05:04
GRU 20
Świetlica w Kołakach Kościelnych godz: 10:00

Radni Gminy Kołaki Kościelne będą głosować nad dziesięcioma projektami uchwał podczas II sesji. Jeden z projektów dotyczy uchwalenia budżetu na 2019 rok.

 

II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne odbędzie się już dziś, 20 grudnia o godz. 10:00 w budynku świetlicy wiejskiej. Jedną z uchwał, nad którą pochylą się radni, będzie wybór składów osobowych komisji rewizyjnej, komisji skarg, wniosków i petycji oraz stałych komisji Rady Gminy Kołaki Kościelne. Rolą każdej z nich będzie opiniowanie uchwał, nad którymi przez najbliższe lata będą głosować radni.

 

Najważniejszą uchwałą podczas obrad będzie jednak projekt dotyczący uchwalenia budżetu Gminy Kołaki Kościelne na 2019 rok. Kolejne uchwały będą dotyczyły:

- ustalenia wynagrodzenia wójta,

- obniżenia ceny skupu żyta przyjmowanej jako podstawę obliczenia podatku rolnego na obszarze gminy w 2019 roku,

- obniżenia kwoty stanowiącej średnią cenę sprzedaży drewna przyjmowanej jako podstawę obliczenia podatku leśnego na obszarze gminy w 2019 roku,

- podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do zasiłku celowego na zakup posiłków lub żywności w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023,

- zasad zwrotu wydatków za świadczenia z pomocy społecznej,

- przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Kołaki Kościelne na lata 2019-2021,

- zmian w budżecie gminy,

- zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kołaki Kościelne na lata 2018-2029,

- Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kołaki Kościelne na lata 2019-2029.

 

Obrady rad gmin są jawne i każdy może w nich uczestniczyć. Jeżeli jednak nie możesz wybrać się na sesję osobiście, wówczas zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo:

 

            

Reklama

II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 16:14:38

  Szkoda ze nie podnieśli poborow bo się nalezały

 • Gośćxxxx - niezalogowany 2018-12-20 16:45:33

  Ja I my mieszkańcy NASZEJ wioski kategorycznie sprzeciwiają się by w skład komisji rewizyjnej wchodził WASIULEWSKI osoba niewiarygodna moralnie ,skazana przez karny sąd okręgowy za fałszowanie testamentu ( kradnącziemie staruszków) to tak jakby lisa postawił pilnowania stada kur.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 17:05:14

  Wówczas trzeba byłoby przeswietlic wszystkich i kto karany niech zostanie usunięty ze swojej funkcji

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 21:45:01

  Czarne owce są też tu widać A i krzykacze już ucichły

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 07:47:32

  Przypomnijmy, sąd skazał Barbarę W. na 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata za sfałszowanie testamentu mieszkańca gminy Kołaki Kościelne. Skazani zostali też (na kary grzywny) jej mąż Krzysztof W. (obecny dyrektor ZSO, radny gminy Kołaki) oraz Jan J., którzy mieli być świadkami sporządzenia testamentu allograficznego (podyktowanego ustnie). Według opinii lekarzy, starszy, schorowany mężczyzna nie był w stanie podyktować ostatniej woli w okresie, kiedy testament powstał. Sprawa wyszła na jaw, bo krewni zmarłego dysponowali innym testamentem.  Apelacja ciągnęła się ponad rok, oskarżeni ciągle dostarczali bowiem zwolnienia lekarskie. I TAKI CZŁOWIEK JEST DYREKTOREM SZKOŁY ORAZ RADNYM GMINY. WSTYD!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 08:35:56

  Na jakiej podstawie ten dyrektor banku udzielił tego kredytu co go zawsze przypomina czy wtedy nie czytł tych dokumentów zaślepiony prowizją i zyskiem od tego kredytu . Czy może to zrobił bez zysku i teraz żałuje. Polacy jednak zawsze żyją przeszłośćią inne kraje Europy robią zupełnie inaczej one jak i ich mieszkańcy żyją tym co jest i będzie bez żalu i zawiśći.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 09:36:54

  Ten dyrektor najpierw latał po gminie i prowadził kampanię wyborczą dla Syna A teraz przychodzi i dyskutuje . Następna rada taka sama jak i ta poprzednia co wójt chce to rączka w górę a co nie to przeciw ... Nic tu się nie zmieni .. Radny Wasiulewski jest chyba jedynym człowiekiem który chciał by coś zmienić i staje się niewygodny . Najlepiej wytykać to co było kiedyś ... Może niech Pan Wójt przyzna się jakie błędy kiedyś popełniał . RADA BEZ RADY !!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 09:40:59

  A 3500 zł wynagrodzenia dla Wójta nie wystarczy ? Na poboru są pieniądze w gminie A na odśnieżanie niema ? CO TO PRYWATNY FOLWARK MI SIĘ NALEŻY I KONIEC?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 13:45:03

  A co na tej radzie robi ciągle dyrektor banku i jakim prawem sie wypowiada w sprawach gminnych ?Skąd posiada dokumenty które przedstawia ze było zabezpieczenie majątkiem gminy

 • Stach - niezalogowany 2018-12-22 08:33:50

  Po co są zapraszani sołtysi na sesję .czyżby chodziło o zamknięcie im gęby za 100 zł Czemu nie wypłaca się innym obecnym na sesji uczestnikom.za co dostają sołtysi 100zł ,na podstawie jakich przepisow

 • gość 2018-12-22 10:28:37

  ci przyponiacze przewinen Pani Basi Pana Janusza i Pana Krzysztofa jeszcze nie wyciagnęli wniosków ,ze to zło do nich wróci, [usunięto na prośbę czytelnika] a trzecia ech jak zona męża zdradza to on jelń a jak mąż zonę ? no własnie ze tez ludzie nie maja innych problemów jak zakłócać spokój innym ,Wróci to do was z nawiązką oj wróci

 • Gość - niezalogowany 2018-12-22 11:32:36

  Soltysom zamyka się usta bo nie w6godni Rada większości za wujtem więc nie ma szans na jakąkolwiek zmianę Wszyscy widzą zło w poprzedniej władzy a może niech powiedzą o sobie Ktoś zaczyna walczyć i natychmiast jest uciszany Następne lata przejdą ale ludzie ślepi Tylko czasami los bywa zmienny

 • gość 2018-12-22 16:39:26

  Jakby pensyjki troche poopuszczac to na miesiac fajna sumka by sie uzbierala mozna by na inne cele przeznaczyc droge poprawic na odsniezanie by bylo a chyba i w strazy cos sie dzieje jednego kierowcy juz nie ma nie przedluzyl umowy zostal jeden chyba tez cos pod koniec grudnia mu sie konczy na remont pompy z nowego samochodu ponoc tez nie bylo pieniedzy sami chyba chlopaki cos grzebia a rada siedzi cicho nic nie wiedza, gospodarz strazy tez radnym i nos wkulil a wójt robi co chce z kasa nasza a radni tylko przyklepuja jego decyzje i poczynania, jeden Wasiulewski ma tam swoje zdanie a reszta tylko chyba kase brac chca.Wojcie zadzisz juz tez kilka lat i wielkich oszczednosci nie widac tylko na kazdej sesji temat kredytu jak go fajnie splacasz.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-22 17:45:17

  Drodzy Państwo jeśli myślicie że ktoś w gminie Kołaki Koscielnych próbuje zamykać usta sołtysom to jesteście w wielkim błędzie.Przenalizujcie sobie wszystkie sesje z poprzedniej kadencji i sami zauważycie ilu sołtysów zabrało głos -tylko jeden jak co sesja Pan Andrzej . Reszta oczekuje tylko na podpisanie listy obecności i najchętniej po otrzymaniu stówki udało by się z powrotem do domu .Brawa dla poprzedniej przewodniczącej za taką decyzje przynajmniej dziś można spokojnie wysłuchać całą sesje .Wczesniej było jak na targowicy tylko słowne przepychanki

 • Gość - niezalogowany 2018-12-23 00:32:27

  Tylko jeden sołtys jest aktywny na sesji Zadaje pytania i widać że pracuje na rzecz mieszkańców Odnośnie radnych to tylko jeden sie sprzeciwia o innych nawet nie warto wspominac

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Pomoc operatora

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Pomoc operatora Zadania: ‒ obsługa maszyn produkcyjnych, -..


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

TYLKO TERAZ! DEKODER 4K ZA

DRODZY KLIENCI❗️❗️❗️ W SALONIE NC+ PREMIUM W GALERII BEM CZEKA NA WAS NAJNOWSZY DEKODER 4K ZA JEDYNE 1ZŁ MIES❗️❗️ TAKIEJ PROMOCJI NIE MOŻESZ..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy magazyniera i

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko magazyniera, jak również pracowników na inne stanowiska. Wymagane wykształcenie minimum..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię kucharza do

Zatrudnię kucharza do restauracji Impresja w Zambrowie. Praca na cały etat, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju (kursy, szkolenia). Prosimy..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Budynek 452m2, działka 604m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: NOWA NIŻSZA CENA!!!!! Budynek mieszkalno-użytkowo-handlowy o powierzchni użytkowej 452m2..


Zobacz ogłoszenie

Dom 120m2, działka 2038m2,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem o powierzchni 120m2 położony w Czyżewie przy ul...


Zobacz ogłoszenie

Altanka

Altana nowa ośmiokątna o przekątnej 3,20 m. Altanka wykonana jest w całości z drewna sosnowego. Stabilna solidna konstrukcja, słupy nośne o..


Zobacz ogłoszenie

Główna księgowa lub główny

Poszukujemy osoby na stanowisko: Główna/-y księgowa/-y Miejsce pracy: Zambrów, Firma Zorza, ul. Mazowiecka 57C OPIS STANOWISKA: prawidłowość i..


Zobacz ogłoszenie

Studentka szuka praktyk

Szukam czterotygodniowych praktyk związanych z kierunkiem studiów zarządzanie sprzedażą. Najchętniej od lipca. Jeśli to możliwe byłabym..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

Działka 1,25 ha w Ngórkach

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1,25 ha położona w miejscowości Nagórki-Jabłoń, gmina Zambrów. Grunty..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Meble na wymiar. Kuchnie,

Murawski Furniture z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej zajmującą się projektowaniem i tworzeniem różnego rodzaju mebli na wymiar tj..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom w malowniczej

Sprzedam dom jednorodzinny -dworek wolnostojący z poddaszem użytkowym, położony w Wiśniewie w bliskiej odległości od Zambrowa (4 km). Posiadłość..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

praca dla murarzy

Poszukujemy murarzy i pomocników murarzy z własną działalnością. Stawka godzinowa dla murarza 23€, pomocnika 18€. Praca w Antwerpii. Zapewniamy..


Zobacz ogłoszenie

Rowery zachodnich renomowanych

Zapraszamy w KAŻDĄ NIEDZIELĘ na KIERMASZ ROWEROWY od 10.30 - 13.00 Do zaoferowania Markowe rowery Holenderskie i Niemieckie. Rowery sprawdzone w..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Naprawa i regeneracja

Oferujemy Państwu zakup oraz naprawę alternatorów i rozruszników. Wysoką jakość usług gwarantuje dziesięcioletnie doświadczenie w branży..


Zobacz ogłoszenie

Zabudowana działka przemysłowa

Sprzedam działkę przemysłową, zabudowaną, nr ewidenc. 1903/1 i 1903/2 o łączne powierzchni 1,0055ha, położoną na terenach produkcyjno-usługowych..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

holowanie aut usługi

HOLOWANIE AUT ORAZ MASZYN ROLNICZYCH 7 DNI W TYGODNIU


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

Nowoczesny apartament w

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

Agregat uprawowo siewny

Przedmiotem sprzedaży jest nowy Agregat uprawowo-siewny 2,7m marki AGRO-LIFT. Agregat uprawowo-siewny bez hydropaku Wyposażenie standardowe: 1...


Zobacz ogłoszenie

TYLKO TERAZ!

TYLKO W SALONIE NC+ W GALERII BEM PAKIET 155 KANAŁÓW (DODATKOWO HBO ZA DARMO) ZA 36,66 ZŁ MIESIĘCZNIE! UMOWA TYLKO NA 18 MIESIĘCY PRZYJDŹ I ZAPYTAJ..


Zobacz ogłoszenie

Mechanik samochodów

Mechanik samochodów ciężarowych Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: • Bieżąca naprawa własnych samochodów ciężarowych • konserwacja części..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

profesjonalne tworzenie stron

Stworzę stronę WWW dla Twojej firmy, strony w pełni responsywne, optymalizacja pod SEO. Bezpłatna wycena. Szybka realizacja oraz w pełni..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

CB RADIO montaż, strojenie,

Sprzedaż, montaż, naprawa i strojenie CB radia i anten. Sklep Planet ul. Białostocka 22d , Zambrów tel. 604419967


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie

Dyskretny zarobek.

! Hej popatrz - niby dlaczego nie miałabyś zarobić sobie Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem? Na..


Zobacz ogłoszenie

Pomoc przy pracach

Witam, poszukuję osoby na kilka dni do pomocy przy pracach przydomowych w gospodarstwie.


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcyjny

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Zadania: • Praca na super nowoczesnej hali produkcyjnej, • Prace..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka bez sprawdzania

Pożyczka dla każdego bez BIK. Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki na dowolny cel mamy dla Ciebie ofertę. - Nie pytamy o cel, - Pieniądze na..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"