:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne

Rada Gminy Kołaki radni, sesja Gminy Kołaki Kościelne - zdjęcie, fotografia
20/12/2018 05:04
GRU 20
Świetlica w Kołakach Kościelnych godz: 10:00

Radni Gminy Kołaki Kościelne będą głosować nad dziesięcioma projektami uchwał podczas II sesji. Jeden z projektów dotyczy uchwalenia budżetu na 2019 rok.

 

II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne odbędzie się już dziś, 20 grudnia o godz. 10:00 w budynku świetlicy wiejskiej. Jedną z uchwał, nad którą pochylą się radni, będzie wybór składów osobowych komisji rewizyjnej, komisji skarg, wniosków i petycji oraz stałych komisji Rady Gminy Kołaki Kościelne. Rolą każdej z nich będzie opiniowanie uchwał, nad którymi przez najbliższe lata będą głosować radni.

 

Najważniejszą uchwałą podczas obrad będzie jednak projekt dotyczący uchwalenia budżetu Gminy Kołaki Kościelne na 2019 rok. Kolejne uchwały będą dotyczyły:

- ustalenia wynagrodzenia wójta,

- obniżenia ceny skupu żyta przyjmowanej jako podstawę obliczenia podatku rolnego na obszarze gminy w 2019 roku,

- obniżenia kwoty stanowiącej średnią cenę sprzedaży drewna przyjmowanej jako podstawę obliczenia podatku leśnego na obszarze gminy w 2019 roku,

- podwyższenia kryterium dochodowego uprawniającego do zasiłku celowego na zakup posiłków lub żywności w ramach wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” na lata 2019-2023,

- zasad zwrotu wydatków za świadczenia z pomocy społecznej,

- przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny w Gminie Kołaki Kościelne na lata 2019-2021,

- zmian w budżecie gminy,

- zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kołaki Kościelne na lata 2018-2029,

- Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kołaki Kościelne na lata 2019-2029.

 

Obrady rad gmin są jawne i każdy może w nich uczestniczyć. Jeżeli jednak nie możesz wybrać się na sesję osobiście, wówczas zachęcamy do śledzenia transmisji na żywo:

 

            

Reklama

II sesja Rady Gminy Kołaki Kościelne komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 16:14:38

  Szkoda ze nie podnieśli poborow bo się nalezały

 • Gośćxxxx - niezalogowany 2018-12-20 16:45:33

  Ja I my mieszkańcy NASZEJ wioski kategorycznie sprzeciwiają się by w skład komisji rewizyjnej wchodził WASIULEWSKI osoba niewiarygodna moralnie ,skazana przez karny sąd okręgowy za fałszowanie testamentu ( kradnącziemie staruszków) to tak jakby lisa postawił pilnowania stada kur.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 17:05:14

  Wówczas trzeba byłoby przeswietlic wszystkich i kto karany niech zostanie usunięty ze swojej funkcji

 • Gość - niezalogowany 2018-12-20 21:45:01

  Czarne owce są też tu widać A i krzykacze już ucichły

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 07:47:32

  Przypomnijmy, sąd skazał Barbarę W. na 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata za sfałszowanie testamentu mieszkańca gminy Kołaki Kościelne. Skazani zostali też (na kary grzywny) jej mąż Krzysztof W. (obecny dyrektor ZSO, radny gminy Kołaki) oraz Jan J., którzy mieli być świadkami sporządzenia testamentu allograficznego (podyktowanego ustnie). Według opinii lekarzy, starszy, schorowany mężczyzna nie był w stanie podyktować ostatniej woli w okresie, kiedy testament powstał. Sprawa wyszła na jaw, bo krewni zmarłego dysponowali innym testamentem.  Apelacja ciągnęła się ponad rok, oskarżeni ciągle dostarczali bowiem zwolnienia lekarskie. I TAKI CZŁOWIEK JEST DYREKTOREM SZKOŁY ORAZ RADNYM GMINY. WSTYD!!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 08:35:56

  Na jakiej podstawie ten dyrektor banku udzielił tego kredytu co go zawsze przypomina czy wtedy nie czytł tych dokumentów zaślepiony prowizją i zyskiem od tego kredytu . Czy może to zrobił bez zysku i teraz żałuje. Polacy jednak zawsze żyją przeszłośćią inne kraje Europy robią zupełnie inaczej one jak i ich mieszkańcy żyją tym co jest i będzie bez żalu i zawiśći.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 09:36:54

  Ten dyrektor najpierw latał po gminie i prowadził kampanię wyborczą dla Syna A teraz przychodzi i dyskutuje . Następna rada taka sama jak i ta poprzednia co wójt chce to rączka w górę a co nie to przeciw ... Nic tu się nie zmieni .. Radny Wasiulewski jest chyba jedynym człowiekiem który chciał by coś zmienić i staje się niewygodny . Najlepiej wytykać to co było kiedyś ... Może niech Pan Wójt przyzna się jakie błędy kiedyś popełniał . RADA BEZ RADY !!!!

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 09:40:59

  A 3500 zł wynagrodzenia dla Wójta nie wystarczy ? Na poboru są pieniądze w gminie A na odśnieżanie niema ? CO TO PRYWATNY FOLWARK MI SIĘ NALEŻY I KONIEC?

 • Gość - niezalogowany 2018-12-21 13:45:03

  A co na tej radzie robi ciągle dyrektor banku i jakim prawem sie wypowiada w sprawach gminnych ?Skąd posiada dokumenty które przedstawia ze było zabezpieczenie majątkiem gminy

 • Stach - niezalogowany 2018-12-22 08:33:50

  Po co są zapraszani sołtysi na sesję .czyżby chodziło o zamknięcie im gęby za 100 zł Czemu nie wypłaca się innym obecnym na sesji uczestnikom.za co dostają sołtysi 100zł ,na podstawie jakich przepisow

 • gość 2018-12-22 10:28:37

  ci przyponiacze przewinen Pani Basi Pana Janusza i Pana Krzysztofa jeszcze nie wyciagnęli wniosków ,ze to zło do nich wróci, [usunięto na prośbę czytelnika] a trzecia ech jak zona męża zdradza to on jelń a jak mąż zonę ? no własnie ze tez ludzie nie maja innych problemów jak zakłócać spokój innym ,Wróci to do was z nawiązką oj wróci

 • Gość - niezalogowany 2018-12-22 11:32:36

  Soltysom zamyka się usta bo nie w6godni Rada większości za wujtem więc nie ma szans na jakąkolwiek zmianę Wszyscy widzą zło w poprzedniej władzy a może niech powiedzą o sobie Ktoś zaczyna walczyć i natychmiast jest uciszany Następne lata przejdą ale ludzie ślepi Tylko czasami los bywa zmienny

 • gość 2018-12-22 16:39:26

  Jakby pensyjki troche poopuszczac to na miesiac fajna sumka by sie uzbierala mozna by na inne cele przeznaczyc droge poprawic na odsniezanie by bylo a chyba i w strazy cos sie dzieje jednego kierowcy juz nie ma nie przedluzyl umowy zostal jeden chyba tez cos pod koniec grudnia mu sie konczy na remont pompy z nowego samochodu ponoc tez nie bylo pieniedzy sami chyba chlopaki cos grzebia a rada siedzi cicho nic nie wiedza, gospodarz strazy tez radnym i nos wkulil a wójt robi co chce z kasa nasza a radni tylko przyklepuja jego decyzje i poczynania, jeden Wasiulewski ma tam swoje zdanie a reszta tylko chyba kase brac chca.Wojcie zadzisz juz tez kilka lat i wielkich oszczednosci nie widac tylko na kazdej sesji temat kredytu jak go fajnie splacasz.

 • Gość - niezalogowany 2018-12-22 17:45:17

  Drodzy Państwo jeśli myślicie że ktoś w gminie Kołaki Koscielnych próbuje zamykać usta sołtysom to jesteście w wielkim błędzie.Przenalizujcie sobie wszystkie sesje z poprzedniej kadencji i sami zauważycie ilu sołtysów zabrało głos -tylko jeden jak co sesja Pan Andrzej . Reszta oczekuje tylko na podpisanie listy obecności i najchętniej po otrzymaniu stówki udało by się z powrotem do domu .Brawa dla poprzedniej przewodniczącej za taką decyzje przynajmniej dziś można spokojnie wysłuchać całą sesje .Wczesniej było jak na targowicy tylko słowne przepychanki

 • Gość - niezalogowany 2018-12-23 00:32:27

  Tylko jeden sołtys jest aktywny na sesji Zadaje pytania i widać że pracuje na rzecz mieszkańców Odnośnie radnych to tylko jeden sie sprzeciwia o innych nawet nie warto wspominac

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Specjalista ds sprzedaży i

Elhurt-Elmet Sp. z o. o., firma o wieloletniej tradycji w handlu artykułami z branży elektrycznej i metalowej, lider na rynku, poszukuje Kandydatek..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczka na wiosnę

Pożyczka na wiosnę na korzystnych warunkach! Bez BIK, Bez sprawdzania historii kredytowej, Bez zaświadczeń. Teraz nawet 20 000 zł! Możliwa spłata w..


Zobacz ogłoszenie

Pracownik produkcji -

Zambrowska Fabryka Okien szuka pracowników do pracy przy linii montażowej. Praca w centrum Zambrowa; II zmianowy system pracy; 8 h..


Zobacz ogłoszenie

MASZYNY ROLNICZE, DOSTĘPNE NA

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU WŁÓKI ŁĄKOWO-POLOWEJ, RÓŻNE ROZMIARY 4M, 5M, 6M, 8M, ROZKŁADANE HYDRAULICZNIE, NA CZTERECH RZĘDACH ZĘBÓW. MALOWANE I..


Zobacz ogłoszenie

Segment 160m2, ul. Jantarowa

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Segment handlowo-usługowo-mieszkalny o powierzchni całkowitej 160m2 położony w Zambrowie przy..


Zobacz ogłoszenie

Działka budowlana 1553m2 w

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 1553m2 położona w Czyżewie obręb Złote Jabłko. Nieruchomość zgodnie z..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę zlecenia remontowe.

Przyjmę zlecenia; szpachlowanie ,malowanie, adaptacja poddaszy,panele remonty mieszkań. Gwarantuję jakość wykonania usług. numer telefonu: 784..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos w Zambrowie ul. Mazowiecka 2a od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest..


Zobacz ogłoszenie

poszukuję opiekunki/niani do

Szukam dziewczyny/kobiety do opieki nad 1,5 rocznym dzieckiem. Odpowiedzialnej, sumiennej z odpowiednim podejściem do dzieci. Osoby, które chciałby..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszym panem

Praca dla milej i uczciwej pani z podstawowa znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES!

ZAPRASZAMY DO SALONU NC+ NA OFERTY W ZWIĄZKU Z 1. DNIEM WIOSNY!!!! DEKODER 4K ZA 1ZŁ/MIES! TYLKO W SALONIE PREMIUM W GALERII BEM W ZAMBROWIE!..


Zobacz ogłoszenie

Kierowca C+E na 1/2 etatu

Szukam kierowcy który chce dorobić weekendy lub w różne dni od poniedziałku do piątku , zestaw chłodniczy , szczegóły pod tel 518627490


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam Rower CANNONDALE

Sprzedam rower aluminiowy CANNONDALE, Koła 26", oświetlenie, licznik. Osprzęt SHIMANO, Stan bdb


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie

Dom 200m2, działka 2511m2, gm.

Dom o powierzchni użytkowej 200m2 ( powierzchnia zabudowy 105m2) położony we wsi Gunie-Ostrów, gmina Kołaki Kościelne. Budynek mieszkalny w całości..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmę na staż

Przyjmę na staż w charakterze sprzedawcy w sklepie, przy ul. Raginisa 4.


Zobacz ogłoszenie

Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

AGREGATY PODORYWKOWE, BRONY

SKLEP HAPROL ZAPRASZA DO ZAKUPU MASZYN ROLNICZYCH FIRMY LAND STAL PRODUKUJĄCEJ MASZYNY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. W SPRZEDAŻY M.IN AGREGATY..


Zobacz ogłoszenie

Lokal do wynajęcia

Oferuję do wynajęcia lokal przy ul. Świętokrzyskiej 9.


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę lokal

Wynajmę lokal użytkowo-handlowy 58m2 w Zambrowie przy ulicy Wyszyńskiego 13. Lokal składa się z 3 pomieszczeń użytkowych i ubikacji. Może być..


Zobacz ogłoszenie

Praca biurowa

Szukam pracy biurowej. Pracuje obecnie jako pomoc księgowej,w trakcie studiów podyplomowych kadry i płace.


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów Pogotowie

> Darmowa Diagnoza na miejscu w firmie > Kompleksowa Naprawa i Modernizacja Komputerów PC i Laptopów > Czyszczenie i Konserwacja >..


Zobacz ogłoszenie

taras balkon schody kamienny

Posadzki żywiczne,garaż ,kotłownia,magazyn,biuro,dom ,mieszkanie,tarasy,balkony,schody - 100 zł Łomża Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedawca stacja paliw Lotos

Stacja Paliw Lotos 290 w Gosiach Małych od 01.04.2019 r. poszukuje pracownika na stanowisko: - kasjer/sprzedawca, Doświadczenie nie jest wymagane..


Zobacz ogłoszenie

Montaż kamer, alarmów,

Zambrów, Łomża, Białystok i okolice Oferujemy: - montaż kamer - montaż alarmów - montaż wideodomofonów - montaż automatów do bram - montaż..


Zobacz ogłoszenie

ZBIORNIKI DWUPŁASZCZOWE NA

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ZBIORNIKÓW DWUPŁASZCZOWYCH NA PALIWO. W OFERCIE POSIADAMY ZBIORNIKI O POJEMNOŚCI 2000L l 2500L. ZBIORNIKI STANDARDOWO..


Zobacz ogłoszenie

Dodatkowa praca z dyskretnym

Hej! Chciałabyś spróbować jakby to było być super potajemną masażystką? Interesują mnie regularne spotkania i wspiercie na każdym spotkaniu. Rodzaj..


Zobacz ogłoszenie

Praca przy produkcji kołder.

Przyjmę osoby do pracy przy produkcji kołder. Nie potrzebna umiejętność szycia. Tylko osoby ze zdolnościami manualnymi. Osoby energiczne i..


Zobacz ogłoszenie

Przyjmiemy do pracy kierowce

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę na dowozy w lokalu gastronomicznym. Bardzo dobre warunki pracy. Po więcej informacji zapraszamy do naszego lokalu..


Zobacz ogłoszenie

dostępne od ręki - ZBIORNIK NA

ROLNIK SKLEP UL. BIAŁOSTOCKA 38, WJAZD OD ULICY WIŚNIOWEJ(asfaltowej) ZBIORNIK NA PALIWO DWUPŁASZCZOWY Dane techniczne: * Wysokość: 1990 mm *..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"