:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Idzie drogą "Pani Jesień"

To hasło międzyszkolnego konkursu plastycznego, który już po raz trzeci zorganizowała świetlica przy SP Nr 5 w Zambrowie. Jego celem było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci i rozbudzanie wrażliwości uczniów na piękno otaczającej przyrody. Inspiracji do wykonania przepięknych prac dostarczyła jesień i jej bogactwo kolorów.
Na konkurs wpłynęło 155 dzieł małych artystów. Wszystkie były wspaniałe. Po długich naradach komisja przyznała trzy równorzędne nagrody. Otrzymali je:
:: Żaneta Ponichtera kl.IId SP5 Zambrów
:: Łukasz Milewski kl.IIId SP4 Zambrów
:: Ewa Biała kl.IIb SP5 Zambrów
Wyróżniono prace następujących uczniów: Paulina Przewa kl. Ia SP5 Zambrów, Katarzyna Kwiatkowska kl. Ia SP53 Warszawa, Aleksandra Krystowska kl.IIIc SP5 Zambrów, Maciej Kurowski kl.II ZSI Nr1 Białystok, Klaudia Skała kl.I SP4 Zambrów, Natalia Stokowska kl.IIa SP5 Zambrów.
W dniu 07 listopada odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Pan Dyrektor Andrzej Szeligowski wręczył laureatom nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Piękno tej pory roku malować można także poezją. Dlatego roztrzygnięcie konkursu poprzedził występ świetlicowego teatrzyku. Dzieci słowami poetów przedstawiły rówieśnikom i zaproszonym gościom uroki jesiennego krajobrazu. Jego zalety, uchwycone środkami plastycznymi, można oglądać na pokonkursowej wystawie w SP5 w Zambrowie.

Idzie drogą "Pani Jesień" komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org