:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C pochmurno z przejaśnieniami

IBUK Libra – darmowe e-booki w MBP w Zambrowie

kultura, Libra – darmowe booki Zambrowie - zdjęcie, fotografia

Zachęcamy do korzystania z bogatego zasobu czytelni online IBUK LIBRA, która działa w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Zambrowie. Placówka udostępnia prawie 1200 publikacji elektronicznych. Zapraszamy do biblioteki po odbiór kodów niezbędnych do rejestracji i bezpłatnego korzystania z platformy. Naprawdę warto!

Od 15 maja Miejska Biblioteka Publiczna w Zambrowie dołączyła do konsorcjum Podlaskiego Zespołu Bibliotecznego i oferuje swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do 1153 e–booków z serwisu IBUK Libra. Oznacza to, że każdy czytelnik, zapisany do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie może swobodnie i za darmo przeglądać katalog wszystkich wykupionych publikacji i czytać je on–line bez żadnych ograniczeń czasowych.

Dostęp do platformy e-booków umożliwia czytanie na ekranie monitora całego tekstu książki i nawigowanie po spisie treści, w dowolnym czasie, przez całą dobę, na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu takim jak: komputer, laptop, tablet czy smartfon. Technologia IBUK Libra nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

Jeśli korzysta się z IBUK Libra po raz pierwszy należy się zarejestrować (utworzyć konto myIBUK) podając swój adres e-mail i utworzone przez siebie hasło. Jeśli pierwsze uruchamianie serwisu odbywa się poza siedzibą biblioteki, po utworzeniu własnego konta myIBUK należy podać dodatkowo kod PIN, który można otrzymać w każdym z działów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie.

Używając komputerów znajdujących się na terenie biblioteki, można korzystać z e–booków bez konieczności logowania się. Jeśli chce się korzystać z dostępu w domu, trzeba osobiście zgłosić się po kod PIN do dyżurującego bibliotekarza.

Kod dostępu (PIN) do platformy IBUK Libra (ważność do 31 stycznia 2017) może otrzymać czytelnik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zambrowie. Zatem jeśli jeszcze nim nie jesteś to zachęcamy do zapisów.Polecamy:
:: Zapraszamy na „Fotograficzne wędrówki”
:: Egzotyczna podróż z Biblioteką Inspiracji [foto]
:: Dzień Otwarty w Centrum Kultury [foto]
:: Trwa VI Kiermasz Taniej Książki w MBP w Zambrowie
:: Patriotyczny koncert z okazji 3. Maja w PSM [foto]
:: Historycznie i artystycznie w kawiarni Cafe Muza [foto+video]
:: „Jaś i drzewo fasolowe” w bibliotece w Szumowie
:: Rozmawiali o Rosji i Ukrainie w filii MBP [foto]
:: „Wiosenne barwy” w GOK Szumowo
:: Czytają i dyskutują w bibliotece

IBUK Libra – darmowe e-booki w MBP w Zambrowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się