:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  18°C słabe opady deszczu

Harmonogram Dni Zambrowa

Wszystkim naszym czytelnikom przypominamy, że w dniach od 1 do 5 czerwca 2005 roku odbędą się IX Dni Zambrowa. Już od 4 lat, co roku nasz Portal przygotowuje z tej okazji specjalny internetowy serwis tematyczny, w którym przed Dniami Zambrowa zamieszczamy szczegółowy harmonogram, a w trakcie i po zakończeniu dni miasta, publikujemy artykuły ze zdjęciami. W tym roku również udostępniliśmy taki serwis. Dostępny jest pod adresem www.dni.zambrow.org oraz jako link na stronach Zambrowskiego Portalu, od 2 maja 2005 r.

Dwa tygodnie temu publikowaliśmy artykuł zapowiadający IX Dni Zambrowa oraz zapraszający do odwiedzenia serwisu internetowego. Od tego czasu organizator – Miejski Ośrodek Kultury, codziennie nanosi pewne zmiany w planowanym harmonogramie, które my również na bieżąco zmieniamy w serwisie internetowym.

Dla tego zachęcamy wszystkich do sprawdzania aktualnego harmonogramu IX Dni Zambrowa na stronie internetowej www.dni.zambrow.org. Jest to oficjalna strona dni naszego miasta, aktualizowana na bieżąco. Jest jedynym wiarygodnym źródłem informacji o przebiegu Dni Zambrowa.

Zapraszamy do korzystania: www.dni.zambrow.org.


Harmonogram Dni Zambrowa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org