:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C słabe opady deszczu

Gminne obchody Dnia Kobiet w Szumowie [foto]

Składanie życzeń, wręczanie drobnych upominków oraz koncert zespołu "Droga na Ostrołękę". Tak wyglądały obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet w Szumowie. Uroczystość została połączona z drugim świętem - Dniem Mężczyzn.

8 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji w ostatnich dniach odbywało się wiele uroczystości, podczas których składano życzenia i podziękowania dla przedstawicielek płci pięknej. Jedna z nich została zorganizowana przez Wójta Gminy Szumowo Jarosława Cukiermana we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury. W uroczystości, która odbyła się w minioną sobotę, 10 marca w siedzibie GOKu, wzięły udział mieszkanki gminy, a także zaproszeni goście: posłanka na Sejm RP Bernadeta Krynicka oraz Członek Zarządu Województwa Podlaskiego Stefan Krajewski.

Oficjalna część spotkania rozpoczęła się od składania życzeń przedstawicielkom płci pięknej. Każda z przybyłych pań otrzymała od mężczyzn piękną różę i bombonierkę. Następnie wyświetlona została prezentacja multimedialna przedstawiająca zdjęcia i informacje dotyczące działalności Gospodyń Wiejskich z Gminy Szumowo.

Warto dodać, że 10 marca obchodzony był Dzień Mężczyzn. O tym święcie nie zapomniały Przewodnicząca Rady Gminy Szumowo Elżbieta Szymańska oraz Sekretarz Gminy Szumowo Hanna Szabłowska. Panie wręczyły specjalne certyfikaty „Super Marszałek” dla Stefana Krajewskiego, „Super Wójt” dla Jarosława Cukiermana oraz „Super Dyrektor” dla Sławomira Śledziewskiego, dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Szumowie.

Główną atrakcją sobotniego wieczoru był występ zespołu „Droga na Ostrołękę”. Artyści wprowadzili niesamowity nastrój, który rozbawił całą publiczność.

Polecamy:
:: Dzień Kobiet oczami dzieci [video]
:: „Koncert dla Ewy” w Centrum Kultury [foto]
:: Zespół Feel wystąpił w Zambrowie [foto+video]
:: Dzień Kobiet w PZN [foto]
:: Międzynarodowy Dzień Kobiet w ZSO [foto+video]
:: Dzień Kobiet na wesoło [foto]


Gminne obchody Dnia Kobiet w Szumowie [foto] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się