:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  14°C słabe opady deszczu

Galeria naszych milusińskich - 3-latki

edukacja, Galeria naszych milusińskich latki - zdjęcie, fotografia

Wzorem ubiegłego roku przez najbliższe dni na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Dziś – grupy żłobkowe i trzylatki.

Do czterech przedszkoli funkcjonujących w tym roku w Zambrowie uczęszcza ponad 870 dzieci. Od dziś przez 4 kolejne dni zaprezentujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych, żłobkowych i „zerówek” z naszego miasta. Codziennie rano publikować będziemy kolejno „naszych milusińskich”. Dziś – grupy żłobkowe czyli 2-latki oraz wszystkie grupy 3-latków. Już jutro opublikujemy zdjęcia 4-latków, pojutrze - 5-latków, a w czwartek - 6-latków oraz zerówek.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 Akademia Malucha prowadzone są zajęcia z dwoma grupami maluchów. Do grupy 2-3 letniej uczęszcza 25 dzieci. Ich wychowawczyniami są panie Barbara Śliwińska i Hanna Modzelewska. W grupie trzylatków jest 28 dzieci. Ich wychowawczyniami są panie: Krystyna Ferenc i Justyna Przeździecka

- „Lubię bawić się w tor samochodowy, będę policjantem jak tata.” - powiedział nam Gabryś Lutostański z MP1

- „Lubię bawić się samochodami wyścigowymi, będę strażakiem jak mój tata i będę gasił pożary.” - powiedział nam Patryk Chankowski z MP1

W Miejskim Przedszkolu nr 3 funkcjonują dwie grupy z „maluchami”. Do grupy dzieci 2-u i 3-letnich uczęszczają 23 pociechy, ich wychowawczynią jest pani Barbara Bukowska. 24 dzieci chodzi do grupy 3- i 4-olatków, gdzie wychowawczyniami są panie: Ewa Nadany i Anna Godlewska.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki w tym roku szkolnym prowadzone są dwie grupy trzylatków. W grupie pierwszej, gdzie wychowawczyniami są panie Jadwiga Michalska – Kulka i Jolanta Laskowska, uczęszcza 26 dzieci, a w grupie pani Ewy Chankowskiej bawi się i uczy 27 „maluchów”.

- „Lubię bawić się w kamień i wtedy trzeba śpiewać. Lubię śpiewać piosenkę „do przedszkola idzie maluch”. Chciałabym zostać Barbie.” - powiedziała nam Oliwka Turowska z MP4.

- „Lubię bawić się zabawkami, malować farbami, albo kredkami, albo czerwonymi mazakami kotki, kwiatki ładne piękne. Będę wywozić śmieci, lubię jak jest czysto. Lubię też słodycze, ale nie mogę ich jeść.” - powiedziała nam Maks Sokołowski z MP4.

W Miejskim Przedszkolu nr 6 w tym roku są trzy grupy trzylatków. Do pierwszej z nich uczęszcza 23 dzieci. Wychowawczyniami tej grupy są panie: Jolanta Matys, Agnieszka Ołdakowska i Irena Tyszko. Do drugiej – 26 dzieci pod opieką pani Wandy Buczyńskiej. Do trzeciej grupy dzieci 3-4 letnich uczęszcza 30 maluchów, którymi opiekują się panie: Kinga Zaręba, Edyta Karwowska, Barbara Baltor i Elżbieta Bieńkowska.

- „Ja mam cały plecak kredek i zabawek” - powiedział nam 3-letni Mateusz Słaby

- „Bawić się lubię, samochodami. Nie wiem co chce robić jak będę duża.” – powiedziała nam Paulina Kotowska.

- „Lubię bawić się z Amelką. Jak będą duża to chcę biegać i ćwiczyć.” - dodaje Kamila Zabłodzka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć dołączonych do artykułu. W kolejnych tygodniach – następne grupy przedszkolaków z Zambrowa.

Polecamy:
:: Spotkania wigilijne w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Zambrowie
:: „Biedronki” świętują z rodzicami
:: Mikołaj odwiedził przedszkolaki
:: Rodzinne kolędowanie u Biedronek
:: Pluszowy Miś Tedi w MP6 (foto)
:: Andrzejki w Zambrowie (galeria)

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych „milusińskich” – 6-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 5-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 4-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki

Galeria naszych milusińskich - 3-latki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się