:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Galeria naszych milusińskich - 6-latki

edukacja, Galeria naszych milusińskich latki - zdjęcie, fotografia

Dziś czwarty, ostatni z serii artykułów, w którym prezentujemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem - grupy sześciolatków.

Dziś w ramach naszego cyklu prezentujemy zdjęcia wszystkich dziewięciu grup 6-latków z zambrowskich przedszkoli, w tym grup „zerowych”, które zajęcia mają w budynkach szkół podstawowych.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 w tym roku szkolnym funkcjonuje jedna pełna grupa dzieci sześcioletnich, do której zapisanych jest 29 dzieci. Wychowawczyniami tej grupy są panie: Dorota Kapica i Małgorzata Wulczyńska. Zajęcia odbywają się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wyszyńskiego.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w tym roku funkcjonują 2 grupy sześciolatków. Wychowawczyniami pierwszej grupy liczącej 22 dzieci jest pani Jolanta Kłosek. Drugą grupą liczącą 22 dzieci opiekuje się pani Elżbieta Jałbrzykowska.

- „Lubię bawić się w domek, grać w piłkę. Nauczyłem się ładnie pisać i czytać.” - powiedział nam Sebastian Dmochowski.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki funkcjonują w tym roku aż 4 grupy dzieci sześcioletnich. Do pierwszej grupy, którą opiekują się panie Anna Bączyk i Małgorzata Wacławska uczęszcza 28 dzieci. W drugiej grupie pani Elżbiety Chojnowskiej uczy się i bawi 18 dzieci. Do trzeciej grupy, która mieści się w Szkole Podstawowej nr 4 uczęszcza 26 dzieci, wychowawczynią grupy jest pani Agnieszka Gawkowska. Czwarta grupa sześciolatków liczy 30 dzieci, a wychowawczynią jest pani Elżbieta Zalewska.

- „Lubię jeść pomidorową zupę, rysować i bawić zabawkami.” - powiedziała Natalia Kulesza.
- „Bawimy się lalkami z Olą i Weroniką. Chciałbym być kosmetyczką bo wszyscy tak pracują.” - powiedziała nam Łucja Klimaszewska.

W Miejskim Przedszkolu nr 6 w tym roku funkcjonuje trzy grupy dzieci 6-letnich. W pierwszej grupie prowadzonej przez panie Wiolettę Święcką i Annę Przestrzelską uczy się 24 dzieci. Druga grupa prowadzona przez panie Justynę Marcak i Urszulę Kossakowską liczy 21 dzieci. Trzecia 20-oosobowa grupa sześciolatków prowadzona jest przez panią Joannę Dąbrowska. W zambrowskiej "szóstce" w tym roku są także dwie grupy dzieci 5-6 letnich. Pierwsza grupa liczy 20 dzieci, a wychowawczyniami są panie Barbara Wyszomirska, Jolanta Godlewska oraz Dorota Krajewska. Druga grupa liczy 21 dzieci, a wychowawczynią jest pani Katarzyna Pomazańska.

- „Lubię bawić się w lekarza, kolorować kolorowanki i myszkę Micki. Ja chcę być baletnicą, lekarzem, dentystą, kucharką.” - powiedziała nam Paulina Modzelewska.

- „Lubię rysować mamę, tatę, lubię bawić się w dom. Nie wiem jeszcze kim chce być jak będę duża.” - powiedziała nam Wiktoria Meler.

- „Lubię robić prace ręczne w książce, lubię malować obrazki.” - powiedział nam Damian Pisiński.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć 6-latków dołączoną do artykułu. Poniżej również linki do artykułów ze zdjęciami 3-, 4- i 5-latków.

Polecamy:
:: Galeria naszych milusińskich - 5-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 4-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 3-latki

:: MP3 podsumowało mijający rok 2011
:: Rodzinne kolędowanie w Akademii Malucha
:: Spotkania wigilijne w Miejskim Przedszkolu nr 6 w Zambrowie
:: „Biedronki” świętują z rodzicami
:: Mikołaj odwiedził przedszkolaki
:: Rodzinne kolędowanie u Biedronek
:: Pluszowy Miś Tedi w MP6 (foto)
:: Andrzejki w Zambrowie (galeria)

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych „milusińskich” – 6-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 5-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 4-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki


Galeria naszych milusińskich - 6-latki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się