:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C pochmurno z przejaśnieniami

Galeria naszych milusińskich – MP6

edukacja, Galeria naszych milusińskich – - zdjęcie, fotografia

Wzorem ubiegłych lat przez najbliższe cztery tygodnie na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Dzisiaj publikujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Zambrowie.

W Miejskim Przedszkolu Nr 6 zajęcia prowadzone są aż w 12 grupach. Trzy z nich to oddziały szkolne, mieszczące się w Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie, natomiast jedna to żłobek dla dzieci w wieku do dwóch lat.

Do grupy żłobkowej zapisanych jest dwadzieścioro dzieci. Opiekę nad dziećmi sprawuje Joanna Dąbrowska. Dzieci w grupie są bardzo pogodne i radosne. Z chęcią pozowały do wykonywanych przez nas zdjęć.

W MP6 są dwie grupy trzylatków. Pierwszą, liczącą 26 dzieci, opiekuje się Anna Mianowska. Opiekunką drugiej grupy trzylatków jest Joanna Dąbrowska.

- „W przedszkolu jest fajnie, bo są zabawki i samochody.” - opowiadają jednogłośnie trzylatki, na pytanie „co podoba im się w przedszkolu?”.

Maluchy opowiedziały nam także o swoich zabawach w sklepik, gdzie kupują i sprzedają różne produkty.

Czterolatki w MP6 również podzielone są na dwie grupy. Grupą IV licząca 29 dzieci zajmuje się Jolanta Matys, a pomocą jest Agnieszka Ołdakowska, w grupie pracuje także stażystka Małgorzata Skowrońska. Grupa V to dzieci w wieku od 3 do 4 lat. Maluchy znajdują się pod opieką Wandy Buczyńskiej.

- „Lubię bawić się z dziećmi, chciałbym zostać gitarzystą.” - powiedział nam 4-letni Miłosz Partyka.

Dzieci pięcioletnie podzielone są na trzy grupy: VI, VII i VIII. Wychowawczyniami tych grup są kolejno: Małgorzata Łada i Edyta Giero, Barbara Groszfeld i Wioletta Święcka oraz Małgorzata Boguszewska. Do pierwszej grupy uczęszcza 27 dzieci, do drugiej - 21, a trzeciej - 19.

- „Lubię się bawić z koleżankami w różne zabawy, w dom. Piosenkę o wiosence nauczyłam się.” - powiedziała nam 5-letnia Oliwia Krysińska.

Dzieci lubią zabawy ruchowe i rysowanie. Dziewczynki powiedziały nam, że chcą zostać wróżkami i księżniczkami, natomiast chłopcy strażakami i policjantami.

6-latki w MP6 to grupy o numerach: X, XI i XII. W sumie jest w nich 71 dzieci. Zajęcia w tych grupach odbywają się w Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie. Wychowawczyniami tych grup są: Justyna Marcak i Katarzyna Pomazańska, Bożena Saniewska i Bogusława Żurawska oraz Urszula Kossakowska.

- „Ja się ogólnie bawię. Lubię zajęcia, dzisiaj robimy szaszłyki z owoców.” - powiedziała nam 6-letnia Marta Grądzka.

- „Malować bardzo lubię, dużo maluję. Dzisiaj malowałam farbami panią wiosnę.” - powiedziała nam Oliwia Dmochowska.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie. W kolejnych tygodniach – następne przedszkola z Zambrowa.

Galeria przedszkolaków z roku 2011/2012:
:: Galeria naszych milusińskich - 6-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 5-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 4-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 3-latki


Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych „milusińskich” - 6-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” - 5-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” - 4-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” - 3-latki

Galeria naszych milusińskich – MP6 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się