:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Galeria naszych milusińskich - MP4

edukacja, Galeria naszych milusińskich - zdjęcie, fotografia
 • Dzieci 3-letnie
  Dzieci 3-letnie
 • op. Jadwiga Michalksa-kulka i Jolanta Laskowska
  op. Jadwiga Michalksa...
 • Dzieci 3-letnie
  Dzieci 3-letnie
 • op. Elżbieta Jasińska i Ewa Chankowska
  op. Elżbieta Jasińska...
 • Dzieci 4-letnie
  Dzieci 4-letnie
  +5

Dziś trzeci z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem wszystkie dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zambrowie

W Miejskim Przedszkolu Nr 4 zajęcia prowadzone są aż w 10 grupach. Dwie z nich to oddziały szkolne, mieszczące się w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

W MP4 są dwie grupy trzylatków. Pierwszą, liczącą 23 dzieci, opiekuje się Jadwiga Michalska-Kulka i Jolanta Laskowska. Opiekunkami drugiej grupy, liczącej 25 dzieci, są Elżbieta Jasińska oraz Ewa Chankowska.

Czterolatki w MP4 również podzielone są na dwie grupy. Grupą 27-osobową zajmuje się Joanna Kalinowska. Druga grupa czterolatków to podopieczni Bogusławy Grabowskiej i Bogusławy Szymańskiej. Zapytaliśmy dzieci, co najbardziej lubią w przedszkolu. Na wypowiedź zdecydował się Maksymilian Pac:
- „Lubię bawić się samochodami. Nauczyłem się piosenki o wiośnie, ale wiosna jeszcze nie przyszła.” - powiedział nam Maksymilian.

Dzieci pięcioletnie podzielone są także na 2 grupy. Wychowawczyniami tych grup są: Dorota Leszczyńska i Izabela Kasza. Do pierwszej grupy uczęszcza 24 dzieci, a do drugiej – 30. Pięciolatki już odważniej rozmawiały z naszym redaktorem.

- „Ja się ostatnio nauczyłem, że trzeba być grzecznym. Lubię ćwiczyć.” - powiedział Szymon Dzieniszewski.

- „A ja lubię się bawić zabawkami, klockami lego.” - dodał 5-leni Bartek.

6-latki w MP6 podzielone zostały na 4 grupy. W sumie jest w nich aż 102 dzieci. Zajęcia w tych grupach odbywają się zarówno w budynku przedszkola jak i Szkole Podstawowej Nr 4 w Zambrowie. Wychowawczyniami tych grup są: Elżbieta Chojnowska, Anna Bączyk i Małgorzata Wacławska, Agnieszka Gawkowska (grupa w SP4) oraz Elżbieta Zalewska (grupa w SP4).

- „Lubię rysować i bawić się klockami. Jak będę dorosły to zostanę policjantem.” - mówi Szymon Lutostański.

Maja Plona powiedziała nam, że lubi pisać literki, a ostatnio nauczyła się literki „c”.

- „Ja chcę zostać fryzjerką.” - powiedziała nam Wiktoria Wyszyńska - „Lubię układać włosy, pisać literki i bawić się lalkami.” - dodaje dziewczynka.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Zambrowie. Za tydzień – przedszkolaki z Akademii Malucha. Poniżej zbiór linków do artykułów z galerią zdjęć grupowych MP3 i MP6, które publikowaliśmy w minionych tygodniach oraz linki do artykułów z poprzednich lat.

Galeria przedszkolaków z roku 2012/2013:
:: Galeria naszych milusińskich - MP3
:: Galeria naszych milusińskich - MP6

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych milusińskich - 6-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 5-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 4-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 3-latki

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych „milusińskich” – 6-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 5-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 4-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki


Galeria naszych milusińskich - MP4 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się