:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Galeria naszych milusińskich – MP6

edukacja, Galeria naszych milusińskich – - zdjęcie, fotografia
 • Grupa 6-latków
  Grupa 6-latków
 • op. Barbara Groszfeld i Krystyna Konopko
  op. Barbara Groszfel...
 • Grupa 5-6 latków
  Grupa 5-6 latków
 • op. Joanna Dąbrowska
  op. Joanna Dąbrowska
 • Grupa 6-latków
  Grupa 6-latków
  +9

Dziś ostatni z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem grupy dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie.

W tym roku szkolnym w Miejskim Przedszkolu Nr 6 w Zambrowie funkcjonuje 14 grup, do których uczęszcza w sumie 335 dzieci.

Najmłodszą grupą wiekową jest oddział Marii Mańko i Joanny Lipskiej, do którego uczęszczają dzieci w wieku od 2 do 3 lat. Grupa żłobkowa liczy 20 dzieci.

W „szóstce” funkcjonują cztery grupy 3-latków. Opiekunami pierwszej z nich są: Małgorzata Łada oraz Elżbieta Bieńkowska. Grupa ta liczy 27 dzieci. W drugiej grupie trzylatków jest 23 dzieci. Opiekunkami grupy są: Edyta Giero i Sylwia Rybak, natomiast pomocnikiem nauczycielek jest Joanna Paprocka.

Opiekunkami trzeciej grupy 3-latków są: Wioletta Święcka, Aleksandra Ogonowska oraz pomocnikiem dla nauczycielek – Barbara Balkan. Grupa ta liczy 25 dzieci. Ostatnia grupa 3-latków liczy 29 osób. Opiekunką grupy jest Jolanta Matys, zaś pomocnikiem jest Edyta Zakrzewska.

W przedszkolu funkcjonują trzy grupy 4-latków, liczące po 20 dzieci. Opiekunkami grup są: Małgorzata Boguszewska, Katarzyna Pomazańska i Urszula Kossakowska.

Kolejną grupą jest oddział Anny Mianowskiej, do którego uczęszczają maluchy w wieku od 5 lat. Grupa liczy 24 dzieci. Opiekunkami 6-latków są: Barbara Wyszołmirska, Jolanta Godlewska, Dorota Krajewska, zaś pomocnikiem - Małgorzata Baczewska.

Ponadto trzy grupy przedszkola mieszczą się w Szkole Podstawowej Nr 5 w Zambrowie, zaś jedna na plebanii parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie.

W SP5 funkcjonuje jedna grupa 5-6 latków, licząca 24 dzieci oraz dwie grupy 6-latków, liczące odpowiednio: 27 i 28 dzieci. Opiekunką grupy 5-6 latków jest Joanna Dąbrowska, zaś 6-latkami zajmują się: Bogusława Żurawska i Wanda Buczyńska oraz Justyna Marcak i Bożena Saniewska.

Na plebanii funkcjonuje grupa 6-latków licząca 22 dzieci. Opiekunkami tej grupy są Barbara Groszfeld i Krystyna Konopko.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć wszystkich grup z Miejskiego Przedszkola Nr 6 w Zambrowie. Przypominamy, że wcześniej podobne galerie robiliśmy w pozostałych zambrowskich przedszkolach. Linki poniżej.

Galeria przedszkolaków z roku 2014/2015:
:: Galeria naszych milusińskich – MP3
:: Galeria naszych milusińskich – MP1
:: Galeria naszych milusińskich – MP4

Galeria przedszkolaków z roku 2013/2014:
:: Galeria naszych milusińskich – MP1
:: Galeria naszych milusińskich – MP6
:: Galeria naszych milusińskich – MP4
:: Galeria naszych milusińskich - MP3

Galeria przedszkolaków z roku 2012/2013:
:: Galeria naszych milusińskich - MP1
:: Galeria naszych milusińskich - MP4
:: Galeria naszych milusińskich - MP3
:: Galeria naszych milusińskich - MP6

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych milusińskich - 6-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 5-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 4-latki
:: Galeria naszych milusińskich - 3-latki

Galeria przedszkolaków z roku 2010/2011:
:: Galeria naszych „milusińskich” – 6-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 5-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 4-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki

Galeria naszych milusińskich – MP6 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się