:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki

edukacja, Galeria naszych „milusińskich” – latki - zdjęcie, fotografia

Przez najbliższe tygodnie na łamach Zambrowskiego Portalu prezentować będziemy galerie zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Dziś – grupy żłobkowe i trzylatki.

Do czterech przedszkoli funkcjonujących w tym roku w Zambrowie uczęszcza ponad 800 dzieci. Od dziś przez 4 kolejne tygodnie zaprezentujemy zdjęcia wszystkich grup przedszkolnych, żłobkowych i „zerówek” z naszego miasta. W każdą środę rano publikować będziemy kolejno „naszych milusińskich”. Dziś – grupy żłobkowe czyli 2-latki oraz wszystkie grupy 3-latków. W przyszłym tygodniu opublikujemy zdjęcia 4-latków, a w kolejnych tygodniach: 5-latków i 6-latków oraz zerówki.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 Akademia Malucha w jednej grupie trzylatków jest 25 dzieci. Ich wychowawczyniami są panie: Krystyna Kulesza, Katarzyna Przeździecka i Barbara Śliwińska.

- "Lubię się bawić w kierowcę samochodu rajdowego" – mówi Igor Korytkowski z tej grupy.
- "A ja lubię bawić się w basenie z kulkami." – dodaje Wiktor Balik.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 funkcjonują dwie grupy z „maluchami”. Do grupy dzieci 2- i 3-letnich uczęszcza 25 pociech, ich wychowawczynią jest pani Grażyna Krukowska. Również 25 dzieci chodzi do grupy 3- i 4-latków, gdzie wychowawczyniami są panie: Magdalena Jasińska i Kazimiera Kropieniwcka.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki w tym roku szkolnym prowadzone są dwie grupy trzylatków. W grupie pierwszej, gdzie wychowawczyniami są panie Jadwiga Michalska – Kulka i Jolanta Laskowska, uczęszcza 25 dzieci, a w grupie drugiej pań Elżbiety Jasińskiej i Joanny Choromańskiej bawi się i uczy 26 „maluchów”.

W Miejskim Przedszkolu nr 6 już drugi rok z rzędu funkcjonuje grupa żłobkowa. W tym roku zapisanych jest do niej 27 dzieci. Wychowawczynią najmłodszych jest pani Joanna Dąbrowska. Ponadto są też dwie grupy trzylatków. Do pierwszej z nich uczęszcza 29 dzieci, a wychowawczyniami są panie: Małgorzata Łada i Joanna Dąbrowska, do drugiej – 27 dzieci pod opieką pań Kingi Zaręba i Bogusławy Żurawskiej.

- "Lubię śpiewać i bawić się w chowanego." – mówi Klaudia Wiercińska -"Lubię też tańczyć jak krasnoludki." - dodaje Klaudia.

-"A ja lubię bawić się zabawkami Shreka"- stwierdza Szymon Jasionek również z grupy trzylatków.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć dołączoną do artykułu. W kolejnych tygodniach – następne grupy przedszkolaków z Zambrowa.

Polecamy:
:: Święto drzewa w Czwórce
:: Jak przedszkolaki obchodziły Święto Drzewa
:: Zostali pasowani na ucznia
:: Pasowanie na starszaka
:: Klub 4H z Zambrowskiej „Czwórki” nagrodzony
:: Uczniowie sprzątali świat
:: Niemal 5 tys. uczniów i przedszkolaków w Zambrowie rozpoczęło rok szkolny
:: Narada dyrektorów odbyła się w Zambrowie


Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się