:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

Galeria naszych „milusińskich” – 6-latki

edukacja, Galeria naszych „milusińskich” – latki - zdjęcie, fotografia

Dziś czwarty, ostatni z serii artykułów, w którym prezentujemy galerię zdjęć zambrowskich przedszkolaków. Tym razem - grupy sześciolatków.

Dziś w ramach naszego cyklu prezentujemy zdjęcia wszystkich dziewięciu grup 6-latków z zambrowskich przedszkoli, w tym grup „zerowych”, które zajęcia mają w budynkach szkół podstawowych.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 w tym roku szkolnym funkcjonuje jedna pełna grupa dzieci sześcioletnich, do której zapisanych jest 25 dzieci. Wychowawczyniami tej grupy są panie: Krystyna Ferenc i Hanna Modzelewska. Ponadto jest też grupa łączona dzieci 5- i 6-letnich, której wychowawczyniami są panie: Iwona Czartoryska i Katarzyna Przeździecka. W galerii zdjęć prezentujemy na jednej fotografii wszystkich sześciolatków z MP1 (z grupy 6-latków i dzieci sześcioletnie z grupy łączonej 5+6).

-"Lubię rysować i chciałabym zostać policjantką" – powiedziała nam Lidia Czajkowska z grupy 6-latków MP1.

- "Ja też lubię rysować, bawić się klockami, a w przyszłości jak dorosnę chciałabym leczyć zwierzęta" – powiedziała z kolei Ela Gosk z tej samej grupy.

W Miejskim Przedszkolu nr 3 w tym roku funkcjonuje jedna grupa sześciolatków. Wychowawczyniami tej grupy są panie: Iwona Szymańska i Jolanta Kłosek. Ponadto pod skrzydłami MP3 jest jeszcze grupa „zerowa” odbywająca zajęcia w budynku Szkoły Podstawowej nr 3, do której uczęszcza 23 dzieci. Wychowawczynią tej grupy jest pani Barbara Dołęgowska.

- "Lubię bawić się zabawkami, samochodami, układać puzzle i grać w gry planszowe. Ostatnio nauczyłem się piosenki o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę." - powiedział nam Kacper Wolny z „zerówki” w MP3.

- "Lubię bawić się z moimi koleżankami: Wanessą i Julią. Bawimy się w kąciku lekarskim." - powiedziała nam Ania Choińska z MP3

- "Lubię rysować cyrk, lubię bawić się z chłopakami samochodami. Najbardziej lubię zabawki FBI, nosze je cały czas w plecaku i nie wyjmuje." - powiedział nam Kacper Potęga z tej samej grupy.

W Miejskim Przedszkolu nr 4 Biedronki funkcjonują dwie grupy dzieci sześcioletnich i dodatkowa grupa „zerowa”. W pierwszej z grup sześcioletnich uczy się 25 dzieci, w drugiej – 30. Wychowawczyniami grup są panie: Małgorzata Wacławska i Anna Bączyk. W zerówce wychowawczynią jest pani Teresa Gołaszewska.

- "Ja lubię się bawić samochodami i klockami." - powiedział nam Szymon Strenkowski -"Moja ulubiona piosenka to Stokrotka" - dodaje chłopiec.

- "Lubię gotować, rysować, wycinać i kleić" - powiedziała nam Julia Wojtkowska -"Jak będę duża to chciałabym zostać gwiazdą rock`a" - dodaje Julka.

Kuba Ziółkowski lubi natomiast „grać w piłkę, układać klocki, a w przyszłości chciałby zostać gitarzystą, bo umie grać na gitarze, harmonijce i flecie.

- "Ja lubię rysować, malować farbami i budować, ale najbardziej - rysować" - powiedziała Ola Rosiak.

W Miejskim Przedszkolu nr 6 w tym roku funkcjonują również trzy grupy dzieci w wieku sześciu lat. Grupa pierwsza skupia 22 dzieci. Ich wychowawczynią jest pani Barbara Groszfeld. W drugiej grupie sześciolatków – integracyjnej, uczy się i bawi 23 dzieci. Wychowawczyniami tej grupy są panie: Barbara Wyszomirska, Jolanta Godlewska i Dorota Krajewska. W kolejnej grupie – „zerówce”, jest aż 32 dzieci. Ich wychowawczyniami są panie: Wanda Buczyńska, Jolanta Matys i Grażyna Wasielewska.

- "Lubię się bawić samochodem" - powiedział nam Damian Pisiński z grupy 6-latków.

- "Ja rysuję serduszka. W przedszkolu nauczyłam się piosenki Przedszkole drugi dom." - mówi Gabrysia Pułaska.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć 6-latków dołączoną do artykułu. Poniżej również linki do artykułów ze zdjęciami 3-, 4- i 5-latków.

Polecamy:
:: Galeria naszych „milusińskich” – 5-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 4-latki
:: Galeria naszych „milusińskich” – 3-latki

:: Pasowanie na przedszkolaka w „Szóstce”
:: „Bezpieczny przedszkolak” w MP6
:: W tej szkole jest bezpiecznie!
:: Jak przedszkolaki obchodziły Święto Drzewa
:: Pasowanie na starszaka
:: Niemal 5 tys. uczniów i przedszkolaków w Zambrowie rozpoczęło rok szkolny

Galeria naszych „milusińskich” – 6-latki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się