:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?teraz 9°C
powietrze Dobre

Fizjoterapeuci nie przyszli do pracy. Domagają się podwyżek [foto]

zdrowie i uroda, Fizjoterapeuci przyszli pracy Domagają podwyżek [foto] - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal zambrow.org 22/05/2019 11:00

Trwa ogólnopolski protest fizjoterapeutów. Strajk nie ominął także zambrowskiej placówki medycznej. Dziś specjaliści z tej gałęzi medycyny zatrudnieni w Szpitalu Powiatowym w Zambrowie poszli na zwolnienia lekarskie. W związku z tym działalność musiała zawiesić Pracownia Rehabilitacji i Fizjoterapii przy ul. Białostockiej.

 

Protest fizjoterapeutów zorganizowany przez Ogólnopolski Związek Zawodowy Pracowników Fizjoterapii (OZZPF) trwa od 7 maja. Domagają się podwyżek płac – większość otrzymuje tylko minimalne wynagrodzenie lub niewiele ponad, czyli ok. 2 tys. zł na rękę. Jako trzecia grupa w służbie zdrowia, po lekarzach i pielęgniarkach, fizjoterapeuci nie są zauważani i szanowani. Zamiast tego kojarzeni są potocznie z masażystami. Do tego od stycznia dostali dodatkowe, nowe obowiązki.

 

Za wykonywaną pracę chcą otrzymywać większe wynagrodzenia, dokładnie podwyżkę o 1600 zł, domagają się też wzrostu wyceny świadczeń gwarantowanych fizjoterapeutycznych i urlopów szkoleniowych. Oczekują ruchu od ministerstwa zdrowia.

 

Ogólnopolski protest fizjoterapeutów pod nazwą „maj bez fizjoterapeutów” przyniósł już dzień, w którym fizjoterapeuci brali wolne, bo szli masowo oddawać krew i inny, w którym swoje obowiązki wykonywali dokładnie według przepisów, a więc w praktyce wolniej niż zwykle i nawet kosztem części zabiegów. Nie przyniosło to jednak skutku, dlatego fizjoterapeuci zaostrzyli protest i biorą zwolnienia chorobowe.

 

Do ogólnopolskiego protestu przyłączyli się m.in. fizjoterapeuci zatrudnieni w Szpitalu Powiatowym w Zambrowie, którzy także masowo skorzystali ze zwolnień lekarskich, paraliżując w ten sposób pracę Pracowni Rehabilitacji i Fizjoterapii przy ul. Białostockiej. Dziś zastaliśmy tam puste sale rehabilitacyjne. Nie wszyscy pacjenci zostali jednak uprzedzeni o odwołanych zabiegach i nie kryją z tego powodu oburzenia.

 

- „Przywiozłam chorą mamę po udarze. Z trudem sprowadziłam ją z piętra z bloku. Wczoraj byliśmy na rehabilitacji i nawet nic nie zostało powiedziane, żeby dowiedzieć się, czy będzie rehabilitacja, czy nie. Mama jest po ciężkim udarze, nie mówi nawet, ciężko jest jej się poruszać. Widzieli, jaka jest i w ten sposób traktują pacjentów...” - powiedziała nam kobieta, którą zastaliśmy dziś rano przed wejściem do Pracowni Rehabilitacji i Fizjoterapii przy ul. Białostockiej.

 

Prezes szpitala mówi, że nie wiadomo jak długo taka sytuacja może potrwać. Z informacji wywieszonej na drzwiach Pracowni Rehabilitacji i Fizjoterapii przy ul. Białostockiej pacjenci dowiadują się, że z powodu braków kadrowych zabiegi rehabilitacyjne nie będą udzielane do 26 maja.

 

- „Wszystko jest w rękach ministra, który jest człowiekiem nieodpowiedzialnym. Powinien być w trybie pilnym odwołany, bo udaje, że nie ma problemu rehabilitantów, laboratoriów, pracowników administracji, całego zaplecza technicznego. Poza tym jest problem taki, że nie ma szpitala, który by w pierwszym kwartale tego roku był na wyniku dodatnim. Wszystkie poniosły stratę, bo jest w tej chwili skrajnie niedofinansowane lecznictwo szpitalne.” - powiedział nam prezes zambrowskiego szpitala Bogusław Dębski.

 

Minister Szumowski mówi zaś, że szpitale będą mogły dać fizjoterapeutom podwyżki z puli, która powstanie po podwyższeniu ryczałtów i zwiększeniu wyceny świadczeń, np. na internie. Chodzi o 680 mln zł. Rehabilitacja jest jednak finansowana oddzielnie i z ryczałtem nie ma nic wspólnego. Minister podkreśla także, że wszystko leży w rękach dyrektorów placówek.

 

Protesty fizjoterapeutów trwają także w szpitalach w Białymstoku, Łomży, Mońkach, Hajnówce i Suwałkach. Dołączyli do nich również diagności laboratoryjni. Jeśli nie dostaną podwyżek, fizjoterapeuci zapowiadają, że wkrótce podejmą głodówkę strajkową.

Reklama

Fizjoterapeuci nie przyszli do pracy. Domagają się podwyżek [foto] komentarze opinie

 • Nauczyciel - niezalogowany 2019-05-22 12:22:16

  Brawo fizjoterapeuci! Trzeba walczyć o swoje! Może w końcu ktoś doceni waszą pracę.

 • gość 2019-05-22 12:49:40

  I bardzo dobrze. Wychodzi indolencja i niekompetencja rządu. Potrafią tylko obiecywać gruszki na wierzbie, przekupywać ludzi własnymi pieniędzmi i trzymać się koryta, obsadzając kolejne stanowiska swoimi ludźmi. A przy tym mydlą ludziom oczy o wrogach Polski, faszystach, odzyskiwaniu godności i nie wiadomo czym. Tyle tylko, że największym wrogiem Polski jest obecny rząd.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-22 13:01:34

  Wielomiesieczne kolejki do Pani Rogowskiej to kpina. Potem kilka miesięcy w kolejce na zabiegi.
  A władzę samorządowe udają, że sprawy nie było i nie ma.
  Żeby na cały Powiat był jeden ośrodek rehabilitacyjny to kpina.
  Niech nowy zarząd Powiatu z nową radą nie udają że nic nie wiedzą.
  Do roboty, a nie tylko diety brać!

 • gość 2019-05-22 13:04:03

  2000 zł !!!!chyba coś się komuś pomyliło bo po ok 30 latach pracy staż pracy jest wliczony w te najniższe pobory!!! czyli nie ma najniższej krajowej....jest z dodatkiem stażowym 1680 zł!!! pobory nie godne wykonywanej pracy

 • Gość - niezalogowany 2019-05-22 15:04:53

  Drodzy mieszkancy woj podlaskiego. Spójrzcie na nieudolność rządzących i wybierzcie w najbliższych wyborach kandydatów koalicji europejskiej. Odsunmy obłudny PiS od władzy

 • gość 2019-05-22 15:27:10

  Za taką pracę to czasami i to za dużo co mają.

 • gość 2019-05-22 16:34:47

  a gdzie teksty o pracy na kasie w biedronce czy lidlu? o pakowaniu walizek i zapird..... na zbieranie ogorkow i szparagow? Cos obnizyliscie loty drodzy komentatorzy zycia publicznego

 • gość 2019-05-22 17:40:45

  jak nie chca to ich nie zmusza to wagary

 • gość 2019-05-22 17:51:02

  a co oni robia ?legaty

 • Gość - niezalogowany 2019-05-22 18:26:57

  Za PO bylo lepiej. Nie bylo podwyzek dla nikogo, nikt nie strajkowal bo polska gospodarka byla w kryzysie, pracy nie było. Tusku ratuj!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-22 19:01:41

  Tak trzymajcie!!
  Trzeba pokazać rządzącym ze rozdawnictwo do niczego nie prowadzi, jest wiele grup zawodowych zarabiajacych grosze które dokładają do 500+. Socjalem społeczeństwa sie nie uleczy praca i godna płaca!!
  Nauczyciele we wrześniu o sobie przypomnimy

 • Gość - niezalogowany 2019-05-22 19:28:47

  Czekalem pół roku na " rehabilitacje" i co ? 2 wizyty Zamiast 10 ale kogo to obchodzi mam nadzieję że nie dostaną żadnej podwyżki niech im też się to czkawką odbije hamstwo i tyle . Za mało zarabiają to do łopaty tam nie robią strajków o podwyżki

 • gość 2019-05-22 19:49:14

  Teraz to, wszyscy chcą podwyżek … Może tak dać dla pracowników fizycznych podwyżkę co napier… na budowach

 • gość 2019-05-22 20:13:30

  Do łopaty??? Wtedy już możesz zapomniec o jakiejkolwiek wizycie - rehabilitantów nie ma i będziesz facet mogł się skutecznie rehabilitowac sam machając łopatą do urzygu.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-22 21:30:02

  Dużo grup zawodowych chce podwyżek bo rząd bezczelnie twierdzi że tyle robi, ze ludziom lepiej sie żyje, niskie bezrobocie, bo mają 500 na dzieci i wprowadza kolejne 500 żeby mnożyć nie robów!!! Mam dzieci i biore 500, szczerze wolałbym darmowe przedszkole, żłobek wyżywienie dzieci, tańsze ubranka itd itp Rocznie każdego PRACUJĄCEGO ten program kosztuje ok 2,5 tyś. Gdzie logika!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-22 22:18:01

  Proponuje zamiast do fizjoterapeuty, udac sie na kolejne 8 zabiegow do robotnika z lopata z calym szacunkiem dla jego ciezkiej pracy.

 • gość 2019-05-22 23:17:54

  Dlaczego się wszyscy gniewacie na te plusy od rządu? :)
  W naszej demokracji, pseudo-kapitalizmie obiecywali mi już takie cuda politycy z różnych partii, że ciężko spamiętać. Oczywiście w ogromnej większości po każdych wyborach brakowało pieniędzy i pamięć ich zawodziła. Lobbyści dawali im koperty za ustawy i opaski na oczach, a małe firmy zawsze miały pod górkę, gdy działały w sektorze tych od kopert. Kto miał kasę, ten ją mnożył, bo go stać było na dopasowanie prawa do swoich potrzeb lub zasłonę milczenia inspektorów wszelakiej maści. Kasa wyciekała dla kombinatorów, popleczników i przestępców. Zreformowali nam emerytury "filarami", a kilkanaście lat później okradli z pieniędzy tam zebranych. Na podwyżki płac pieniędzy nie było , nie ma i nie będzie twierdzili - a czy to byli ludowcy, lewicowcy, centralni, czy prawica nie ma to znaczenia. Teraz, gdy obecny rząd dzieli się zamiast z przestępcami ze społeczeństwem, to mam się na to gniewać ?
  Uważacie, że gdyby ta cała totalna opozycja zablokowała rozdawnictwo, to coś byście z tego dostali ??? Cieszę się, że w końcu z tego co zabierają przynajmniej część do mnie wraca, bo do tej pory tylko wszyscy zabierali.
  Wasze strajki są śmieszne, bo nikt za was nie wybrał tej drogi kariery - nikt też nie kazał nikomu być pielęgniarką, lekarzem, policjantem czy nauczycielem. Jeżeli nie odpowiada Ci płaca w zawodzie, to go zmień - a może pani rehabilitantka, nauczycielka to wcale nie ma dzieci, a jak ma to nie bierze 500+, bo to rozdawnictwo ????
  Pracowałem, pracuję i póki zdrowia pracować będę - żadnych profitów od państwa dodatkowych z tego tytułu nie miałem - teraz mam 500 +, 300+ przy tym samym nakładzie pracy - mam narzekać, że to ja jestem wspierany w wychowywaniu dzieci, a nie kieszenie mafii???

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 07:36:07

  A ja jeżeli nie dostane tego co chce to nie głosowy strajk założę tylko strajk jedzeniowy, będę żarł za umrę.

 • gość 2019-05-23 08:18:23

  Plusy od rządu? Jakie? Oszustwa, mydlenie ludziom oczu i nic więcej. Dają "500+", ale najpierw muszą zabrać "800+". Wszystko drożeje, inwestycje stoją w miejscu, wchodzą coraz to nowe podatki, w Polsce buduje się coraz mniej. Co będzie za kilka lat? To całe "500+" to ochłap rzucony głupiemu tłumowi, by się cieszył i zbierał resztki z podłogi, gdzie panowie siedzą przy stole i opływają w luksusy.
  Za PO była afera, że jedli ośmiorniczki. Przecież ośmiorniczki w Biedronce są niewiele droższe od masła! Za PiSu mamy przeżeranie środków publicznych, jakiego w historii Polski jeszcze nie było i nikomu to nie przeszkadza. Motłoch się cieszy, bo ma 500+. Żenada.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 08:52:05

  Za PO nawet mydlić oczu nie umieli dla spoleczeństwa tylko wszystko pldo siebie. Amber gold, wyrzucanie ludzi z kamienic, zydom przywracać to co im sie nie nalezy od polski.

 • gość 2019-05-23 08:55:07

  PO przywracało coś Żydom? A to mnie rozbawiłeś z samego rana :D Widać, jak PiS ogłupia ludzi. Popatrz sobie, jak się płaszczą teraz przed Żydami, przed ambasadorem USA (nomen omen Żydówką), poczytaj sobie o akcie 447. Tylko w Wiadomościach na TVP tego Ci nie powiedzą! Zajrzyj do innych mediów, gdzie będziesz mógł poznać prawdziwy obraz rzeczywistości, a nie tanią propagandę rodem z PRL.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 12:02:14

  "Pracowałem, pracuję i póki zdrowia pracować będę - żadnych profitów od państwa dodatkowych z tego tytułu nie miałem - teraz mam 500 +, 300+ przy tym samym nakładzie pracy - mam narzekać, że to ja jestem wspierany w wychowywaniu dzieci, a nie kieszenie mafii???"


  Ty masz 500+, 300+, a ja tyram na te twoje 500+, 300+ plus na wzrost cen WSZYSTKIEGO.
  Tyram na emerytów co biorą emerytury od 60 r.ż. i dalej pracują blokując miejsca pracy młodym i wykształconym- zobacz ile ich siedzi w samych urzędach zambrowskich.
  Tyram na działkę Morawieckiego, bo sam uczciwie zapłaciłem podatek od zakupu mieszkania ze spółdzielni, a premier zaniżył wartość, żeby mniejszy podatek zapłacić.
  Za 20 lat, jak Twoje dzieci będą narzekać na życie w Polsce, powiedz im jakie miałeś eldorado z tym 500+, 300+

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 12:43:44

  Tyraj dalej

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 13:13:25

  A Ty dalej żyj na koszt podatnika i czuj się z tym dobrze.
  Juz niedługo na rehabilitację będziesz czekać dwa lata.

 • gość 2019-05-23 21:07:18

  Nie chcą pracować to niech się zwalniają.Na ich miejsce od groma chętnych

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 21:27:25

  Ludzie, Wy jesteście psychiczni, powinniście się leczyć tyle jadu w Was, jeden na drugiego zaszczuć a w niedzielę pewnie w pierwszych ławkach siedzicie że złożonymi rękoma. Wstyd!!!

 • Gość - niezalogowany 2019-05-23 23:42:41

  Cyt.

  "Za PO nawet mydlić oczu nie umieli dla spoleczeństwa tylko wszystko pldo siebie. Amber gold, wyrzucanie ludzi z kamienic, zydom przywracać to co im sie nie nalezy od polski."

  Im się nie należy od Polski, tylko im się należy po przodkach, tak, jak potomkom właścicieli- Polaków należy się po ich przodkach.
  Proste? Dla tempego beneficjenta MOPS - raczej nie.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-24 06:39:56

  Od groma chetnych ??? Jesteś pewien???:)))))))

 • gość 2019-05-24 06:59:09

  Chętni są.Co roku też kończą szkoły i pewnie chętnie by przyszli do pracy.Nie ma co się perzyć tylko pracować.Jeśli ktoś uważa że za mało zarabia to niech szuka nowej pracy.Ja gdy za mało zarabiałam zmieniłam pracę na lepszą.Nie ma co strajkować tylko szukać nowej pracy lub zamknąć gębę i pracować

 • Gość - niezalogowany 2019-05-24 08:24:46

  Widać, że wypowiadają się osoby, które nie mają pojęcia jakie są postulaty fizjoterapeutów. Skoro umiecie wypisywać takie bzdury to skorzystajcie też z tej umiejętności pisania i wygooglujcie sobie o co jeszcze walczy ta grupa zawodowa. Ja korzystam regularnie i popieram.

 • gość 2019-05-24 15:29:35

  Pracuję u prywaciarza od pon do soboty, 52 godz tygodniowo, mam na rękę 4300. Nie narzekam choć chciałbym mieć więcej czasu dla rodziny. Nie strajkuję. Jak mi nie pasuje to zmieniam pracę. Prosta i czytelna logika. Zapraszam po rozum do głowy. Niech nikt nie mówi że strajkujący chcą lepiej dla dzieci czy dla chorych.

 • Gość - niezalogowany 2019-05-24 17:29:54

  No tak, najłatwiej powiedzieć "zmień pracę skoro ci nie pasuje"... Bo przecież skoro to jest strajk OGÓLNOPOLSKI i strajkuje tyle placówek to gdzie indziej na pewno jest lepiej ;)

 • Gość - niezalogowany 2019-05-24 17:49:21

  No właśnie, ludzie ogarnijcie się z tym jadem... Tak samo było w przypadku nauczycieli. Zmień pracę - świetna rada! Kto pracuje w służbie zdrowia ten wie jak sprawy się tam mają. No pewnie, najlepiej niech siedzą cicho za najniższą krajową, a rząd dalej obiecuje gruszki na wierzbie i mami oczy, że będzie lepiej, poczekajcie. Tylko ile można czekać??

 • Kazik - niezalogowany 2019-05-24 18:00:33

  Niech wyjadą za granicę najlepiej, tam na pewno chętnie ich przyjmą

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

NOWA CENA !!! Działka

Mam do sprzedania działkę rekreacyjną ok 300 m2 - działka jest żyzna, równa, posiada podłączenie do wody. Działka zagospodarowana, uprawiana od 10..


Światłowodowy Internet w

Internet bez zawieszania, gwarancja prędkości, szybko, solidnie. Sprawdź nas w blokach: https://arcynet.pl/internet-do-bloku-24m/ albo w domkach..


Profesjonalna renowacja felg

Zajmuję się profesjonalną renowacją felg samochodowych i motocyklowych od ponad 10 lat. Kompleksowa usługa zawiera: *piaskowanie lub szkiełkowanie,..


Kierowca na dowozy Pizzy

Przyjmiemy dyspozycyjnego kierowcę do dowozu Pizzy. Praca w młodym zespole. Miła atmosfera. Więcej informacji pod nr telefonu 604 461 261. Lub w..


OPERATOR MASZYN Greenvit

Firma Greenvit- producent ekstraktów roślinnych poszukuje kandydatów na stanowisko: OPERATOR MASZYN Miejsce pracy: Zambrów Rodzaj pracy: pełny..


Lokal usługowo handlowy

Lokal usługowo handlowy Powierzchnia 110m2.Możliwość podziału na dwa lokale po 55m2.Wszystkie media. Centralne ogrzewanie z ciepłowni..


Maszyny, części - wszystko dla

Zapraszamy do sklepu ROLNIK MIODUSZEWSKI przy ulicy Wiśniowej w Zambrowie. Mamy w ofercie maszyny rolnicze kilkunastu producentów, części do maszyn..


Automatyka do Bram Automat do

Automatyka do bram jest swoistym sercem całego systemu (można ją porównać do procesora w komputerze). To właśnie ona steruje całą instalacją i..


PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

Przydomowe oczyszczalnie ścieków: - drenażowe - biologiczno mechaniczne - bezprądowe - przepompownie - studnie chłonne Zajmujemy się..


Ekogroszek EXTRA PREMIUM +.

Parametry ekogroszku: - wartość opałowa 26 MJ/kg - zawartość popiołu do 5% - zawartość siarki ok 0,5% - uziarnienie 5-25 mm Pakowane w worki 25kg*40..


Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Usługi koparką Zambrów

Świadczymy usługi koparką oraz koparko ładowarką w Zambrowie, Szumowie, Kołakach Kościelnych i Rutkach oraz okolicy. Cały powiat zambrowski. Nasi..


Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Opel Insignia 2.0cdti 170 KM

Sprzedam Insignie wersja Cosmo/ se/ elite 2.0cdti 170 KM z 2015r, polski salon, zadbane i ekonomiczne auto. Więcej informacji pod numerem telefonu..


KOMINKI KOMPLEKSOWO

*Sprzedaż i montaż wkładów kominkowych *W ofercie także biokominki i kominki elektryczne-idealne rozwiązanie do mieszkań w bloku i pomieszczeń bez..


Audi A4 B8

Audi a4 b8 2009r. 2.0 TDI 143km. Wiecej informacji telefonicznie.500.852.652.


Bramy Wjazdowe do 13 MB w 3

Dostępne w naszej ofercie bramy i furtki panelowe to połączenie solidnej konstrukcji, precyzji wykonania oraz nowoczesnego wzornictwa. Znakomicie..


Firma zatrudni majstra,

Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. z o.o. zatrudni majstra, inżyniera budowy na powstającym budynku mieszkalnym w Zambrowie przy ul. Papieża..


PRACA NA STAŁE

Zatrudnimy na stałe na stanowisku kasjerka/kelnerka w pizzerii Perfetto w Zambrowie. Po więcej informacji prosimy dzwonić pod nr. tel. 537 887 222..


Węgiel kamienny orzech

Parametry: -wartość opałowa ok 23-25MJ/kg -granulacja 40-70 mm - zawartość popiołu ok.10% Pakowany w worki 25 kg*40 sztuk na palecie bezzwrotnej...


transport maszyn ciągników

Szukasz oferty transportowej w Zambrowie, w okolicy? Zapewniamy sprawną i szybką usługę transportową maszyn, ciągników, lokalny transport..


Zaginęły dwa psy

Zaginęły dwa psy w miejscowości Wola Zambrowska, ostatnio widziane 09.11 przy ulicy Myśliwskiej w Woli. Biały półroczny piesek i jego mama.


Działka rolna 7800m2 Nagoszewo

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka rolna o powierzchni 7800m2 położona w Nagoszewie. Użytki oznaczone jako łąki trwałe..


SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Sprzedam garaż

Sprzedam garaż pod blokiem przy ul. Pułaskiego 2 w Zambrowie o powierzchni 14,8m2.


Regał

Sprzedam regał składający się z pięciu segmentów w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu mebli - odbiór własny. Proszę o kontakt tylko..


Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Mieszkanie 55,60m2, 3-pokoje,

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 55,60m2 położone na I piętrze w bloku przy Alei Wojska Polskiego w..


Kanapa + 2 fotele

Sprzedam komfortową kanapę rozkładaną (z pojemnikiem na pościel) z dwoma wygodnymi fotelami w dobrym stanie. Cena do uzgodnienia. Po zakupieniu..


Piasek Zambrów - transport

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. piach, kruszywa z transportem w Zambrowie, Kołakach, Szumowie, Rutkach i..


Na kat.B, B+E

M. 39 l Szukam pracy jako kierowca


Nowa kablówka telewizja w

Pakiety z Internetem już od 55zł, bez talerza, bez zawieszania się, w pełni cyfrowa kablówka na światłowodach. Sprawdź:..


Ekogroszek EXTRA.

Posiadamy w sprzedaży ekogroszek EXTRAo parametrach: - wartość opałowa 24-26 MJ - zawartość popiołu ok 7% - granulacja 8-25 mm Możliwość transportu..


Zaginął pies . Okolica

Zaginął pies . Okolica cmentarza parafii Św. Józefa. Dzieci bardzo tęsknią . Proszę o informację.


Rozbiórki Zambrów wyburzenia

Wykonujemy wyburzenia i rozbiórki budynków gospodarczych, przemysłowych i rolniczych (w tym obór rolniczych) na terenie Zambrowa, Szumowa, Kołak..


Zapewnię wsparcie w dyskretnej

Słuchaj kobieto: Czy mimo męża, chłopaka, rodziny czujesz się samotna i niedoceniana? Możliwe, że w ogóle nie ma wokół Ciebie prawdziwie..


Kupujemy samochody,my płacimy

kup aut za gotówkę,witamy w legalnej firmie która kupuje samochody w dobrych stanach w przedziale cenowym od 1000zł do 20000zł.Kupujemy także auta..


Terapia falą uderzeniową

Zapraszam na zabiegi terapii falą uderzeniową. Jest to nieinwazyjne, nowoczesne rozwiązanie do eliminowania przewlekłego bólu występującego w..


Franczyzobiorca sklepu Żabka.

Zacznij prowadzić własny biznes z Żabką! Współpraca oparta na naszym doświadczeniu i Twojej przedsiębiorczości. Nasza oferta franczyzowa..


Działka rolna 1,98 ha Pstrągi

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: ziałki gruntu o łącznej powierzchni 1,987 ha położone w Pstrągach-Gniewotach , gmina Zambrów...


Ocieplanie Poddaszy Pianą Pur

Docieplamy natryskowo pianą otwarto i zamknięto komórkową: poddasza,magazyny, hale,garaże,fundamenty itp. Główne zalety piany to:brak mostków..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"