:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  7°C bezchmurnie

Finał WOŚP coraz bliżej! Znamy plany zambrowskiego sztabu

wydarzenia, Finał WOŚP coraz bliżej! Znamy plany zambrowskiego sztabu - zdjęcie, fotografia

Do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostało 10 dni. W Zambrowie trwają wielkie przygotowania. Jak co roku wolontariusze przygotowali szereg imprez, podczas których będzie można wesprzeć zbiórkę na różne sposoby.

XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia 2018 roku. Tym razem zebrane pieniądze zostaną przeznaczone dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W Zambrowie „wielkie granie” rozpocznie się w sobotę, 13 stycznia. Szefem akcji jak co roku jest nauczyciel MG1 Andrzej Trochimowicz.

Tegoroczny finał WOŚP w Zambrowie będzie wyglądał podobnie jak w poprzednich latach. Program jest już gotowy. Poza najważniejszym elementem, czyli zbiórką pieniędzy do puszek i wręczaniem orkiestrowych serduszek na ulicach miasta, zambrowski sztab planuje organizację loterii fantowej i licytację różnych gadżetów. Nie zabraknie również imprez sportowych i kulturalnych.

Pierwszą z zaplanowanych imprez jest sobotni VI WOŚP-owy Turniej Streetballowy. Rywalizacja trójek koszykarskich rozpocznie się o godz. 11:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie.

Kolejne imprezy przewidziano na niedzielę, 14 stycznia. Punktualnie o 10:00 rozpocznie się XIX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1. W tym samym czasie na hali w Zespole Szkół Nr 1 rywalizować będą siatkarze w ramach VI WOŚP-owego Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty.

Do wspólnego kwestowania na rzecz WOŚP zachęcać będzie również grupa płetwonurków Scubamaniak. Od godziny 14:00 na Pływalni Miejskiej „Delfin” będzie można w stroju nurka z całą aparaturą, wrzucić datki do puszki umieszczonej na dnie basenu. Kwesta o godz. 14:00 prowadzona będzie również w hali MG1, gdzie przewidziano darmowe treningi aerobicu. Ostatnią z przewidzianych imprez jest spektakl Teatru Młodego Aktora. Sztuka w wykonaniu młodych artystów rozpocznie się o godz. 16:00 w sali widowiskowo-kinowej Centrum Kultury w Zambrowie.

Zambrowski sztab WOŚP tworzy 60 wolontariuszy. Są wśród nich uczniowie Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Ponadto kwesta prowadzona będzie w Rutkach, Szumowie, Kołakach Kościelnych, Czyżewie oraz Wysokiem Mazowieckiem.

Przypominamy, że w ubiegłym roku zambrowski sztab w ramach 25. Finału WOŚP zebrał rekordowe 42 tys. 731 złotych.Polecamy:
:: Tak wyglądał XXV Finał WOŚP w Zambrowie [video]
:: Padł rekord! Zambrów zebrał ponad 42 tys. zł na WOŚP! [foto]
:: Wyniki XVIII WOŚP-owego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów [foto]
:: V WOŚP-owy Turniej Streetballowy [foto]
:: Wolontariusze WOŚP rozmawiali o bezpieczeństwie [foto]
:: Siatkarze rozpoczęli tegoroczną edycję WOŚP w Zambrowie [foto]
:: Znamy plany XXV Finału WOŚP w Zambrowie


Finał WOŚP coraz bliżej! Znamy plany zambrowskiego sztabu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org