:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  5°C bezchmurnie

Filmowe podsumowanie roku 2016 w Zambrowie i okolicach. Ale się działo! [video]

nowości na Portalu, Filmowe podsumowanie Zambrowie okolicach działo! [video] - zdjęcie, fotografia

Jak minął w Zambrowie rok 2016? Co w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wydarzyło się w mieście i okolicach? Prezentujemy materiał video przedstawiający najważniejsze wydarzenia, które relacjonował dla was portal www.zambrow.org.

Rok 2016 minął bezpowrotnie. Jaki on był w Zambrowie i okolicy? Jak wyglądał w kulturze, rozrywce i sporcie? Dziennikarze portalu Zambrow.org towarzyszyli z kamerą wszystkim ważnym dla miasta i okolic wydarzeniom. Sami zdecydujcie, czy miniony rok można zaliczyć do udanych. Zachęcamy do obejrzenia materiału video, podsumowującego rok 2016.

Wszystkie nasze filmy dostępne są pod adresem www.youtube.pl/wwwzambroworg. Warto zaznaczyć, że tylko w minionym roku zamieściliśmy na naszym kanale YouTube aż 256 materiałów video. Nasze filmy i reportaże można także oglądać na 106. kanale TV w telewizji JAMBOX.Polecamy:
:: Podsumowujemy najważniejsze inwestycje miejskie w 2016 roku
:: Statystyki USC: urodzenia, zgony, popularne imiona
:: Już ponad dwa miliony odsłon kanału zambrow.org na YT. Zobacz najczęściej oglądane filmy 2016
:: Mamy powody do dumy. Nasz portal rośnie w siłę!

Filmowe podsumowanie roku 2016 w Zambrowie i okolicach. Ale się działo! [video] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org