:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  21°C rozproszone chmury

Festyn Rodzinny z Ośrodkiem Wsparcia Rodziny „Caritas”

Kiedy: 2018-06-27 , godzina: 10:00 | Gdzie: Ośrodek Wsparcia Rodziny CARITAS, al. Wojska Polskiego 49, Zambrów

rekreacja wypoczynek, Festyn Rodzinny Ośrodkiem Wsparcia Rodziny „Caritas” - zdjęcie, fotografia

Imprezy integracyjne stały się tradycją Ośrodka Wsparcia Rodziny „Caritas” w Zambrowie. Kolejna z nich odbędzie się w przyszłą środę. Tym razem będzie to Festyn Rodzinny. Przeciąganie liny, chusta animacyjna i quiz rodzinny - to tylko niektóre z punktów programu Festynu Rodzinnego w OWR Caritas.

W przyszłą środę, 27 czerwca w Ośrodku Wsparcia Rodziny „Caritas” przy alei Wojska Polskiego 49 w Zambrowie odbędzie się Festyn Rodzinny. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 14:00.

 

Celem wspólnego świętowania rodzin jest integracja uczestników i wspólna zabawa. Przygotowane zostaną zajęcia zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Plan imprezy przewiduje spotkanie z policjantami oraz strażakami, a następnie konkurencje: rzut do celu, przeciąganie liny, siatkówka oraz chusta animacyjna. Aby nakłonić rodziny do dalszej współpracy, zaplanowano quiz rodzinny. W trakcie zabawy można będzie zasmakować waty cukrowej, popcornu oraz lodów.

 

Zapraszamy serdecznie na wspólną integrację w Ośrodku Wsparcia Rodziny „Caritas” podczas Festynu Rodzinnego, już w najbliższą środę, 27 czerwca.


Miejsce zdarzenia mapa Zambrów


Festyn Rodzinny z Ośrodkiem Wsparcia Rodziny „Caritas” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org