:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  6°C słabe opady deszczu

Festyn rodzinny w „Trójcy” [foto]

Mimo niesprzyjającej pogody wiele osób wzięło dzisiaj udział w festynie przy kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Na przybyłe dzieci czekały dmuchana zjeżdżalnia, gry i różne konkurencje sprawnościowe prowadzone przez animatorów, m.in. przeciąganie liny czy wyścigi żółwi. Nie zabrakło również kiełbasek z grilla.

 

Festyn rodzinny z okazji triduum świętego Stanisława Kostki corocznie organizowany jest przez parafię pw. Trójcy Przenajświętszej w Zambrowie. Również dzisiaj impreza cieszyła się zainteresowaniem, choć pogoda nie była łaskawa.  Wikariusze wraz z proboszczem oraz siostrami Boromeuszkami przygotowali dla parafian wiele niespodzianek.

 

Wydarzenie rozpoczęło się mszą świętą o godz. 9.00. Dalsza część festynu zorganizowana została na łączce parafialnej. Na przybyłe dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchana zjeżdżalnia, gry i różne konkurencje sprawnościowe prowadzone przez animatorów, m.in. przeciąganie liny czy wyścigi żółwi. Jak na piknik przystało nie zabrakło również kiełbasek z grilla. W organizację włączyli się również harcerze z 3. Zambrowskiej Drużyny Harcerskiej „Grota”, którzy malowali twarze lub ręce dzieci. Ponadto obył się konkurs, podczas którego uczestnicy odpowiadając na pytania (niektóre dość podchwytliwe), wygrywali balonowe nagrody.

 

Prawdziwą furorę wśród uczestników festynu zrobiła loteria fantowa. Kupując los za 1 zł można było wygrać między innymi długopis, smycz, notes, piłkę, latawiec, saszetkę na pasku czy książkę. Nagrodą główną w loterii był telefon komórkowy, który ostatecznie trafił do rąk zaskoczonej i szczęśliwej Emilki.

 

Na szczęście aura oszczędziła deszczu, a energia bawiących się dzieci wystarczyła, aby ogrzać wszystkich uczestników festynu.


Festyn rodzinny w „Trójcy” [foto] komentarze opinie

  • gość 2018-09-23 21:30:25

    Ciekawe czy Urząd Celny został powiadomiony o loterii? A może kler ma inne przepisy?

Dodajesz jako: Zaloguj się