:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  8°C bezchmurnie

Ferie w GOK Szumowo

Ferie zimowe 2017 dobiegły końca. Zakończyły się też przygotowane przez GOK Szumowo specjalnie na tę okazję zajęcia, warsztaty i wyjazdy.

W tym roku podczas zimowego odpoczynku Gminny Ośrodek Kultury w Szumowie miał do zaoferowania wiele ciekawych i interesujących zajęć oraz wyjazdów. Sporą grupę dzieci zgromadziły „Dzień poszukiwacza skarbu”, „Mała akademia artystyczna” oraz zajęcia kulinarne. Wspólny śpiew, taniec, zabawy, gry, jak również przygotowanie pysznych słodkich deserów sprawiły dzieciom dużo frajdy.

W trakcie pierwszego tygodnia ferii dzieci miały okazję w szczególny sposób podziękować babciom i dziadkom za miłość, dobroć, troskę i wsparcie w trudnych chwilach podczas uroczystości z okazji ich święta. Pierwszy tydzień zimowego wypoczynku zakończył wyjazd do kina na bajkę pt. „Kubo i dwie struny”.

Drugi tydzień ferii był bogaty w wyjazdy. Przez kolejne dwa dni dzieci gościły na zambrowskim basenie. Czas spędzony w wodzie dostarczył wszystkim uczestnikom wiele radości.

1 lutego zorganizowana została wycieczka do „Fabryki Misia” w Białymstoku. To magiczne miejsce, które łączy wiele atrakcji. Niewątpliwie najciekawszą z nich jest możliwość stworzenia własnego, unikatowego misia. Dzieci mogły same wybrać futerko, serduszka oraz cechy charakteru dla swojego pluszaka. Po przejściu wszystkich etapów produkcji maluchy otrzymały Certyfikat Narodzin Misia wraz ze zdjęciem grupowym i gotowym, jedynym w swoim rodzaju misiem.

Na zakończenie ferii dzieci miały możliwość uczestnictwa w karnawałowym balu przebierańców. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pomysłowości rodziców, GOK na kilka godzin zmienił się w „krainę baśni i fantazji”. Niemalże wszystkie dzieci wystąpiły w barwnych strojach i maskach. Prowadzący imprezę animatorzy ze studia artystycznego „Anima” przygotowali wiele wspaniałych atrakcji i zabaw, dzięki czemu nie było czasu na nudę.

Polecamy:
:: Udany wypoczynek na nartach [foto]
:: Udane ferie z Caritas
:: Spędzili ferie w Beskidach [foto]
:: Tak mijają ferie zimowe w Zambrowie [foto+video]
:: Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej poleca ciekawe lektury na ferie
:: Uczniowie „Czwórki” na nartach
:: Spędź ferie w Rutkach-Kossakach na sportowo
:: Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe. Inspektor sanitarny radzi
:: Ferie z książką, czyli co czytać w zimowe dni

Ferie w GOK Szumowo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org