:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C słabe opady deszczu

Familijny Koncert Mikołajkowy - rozstrzygnięcie konkursu

konkursy, Familijny Koncert Mikołajkowy rozstrzygnięcie konkursu - zdjęcie, fotografia

Mamy podwójną wejściówkę dla Czytelnika Portalu zambrow.org na jutrzejszy Familijny Koncert Mikołajkowy Filharmonii Kameralnej w Łomży. Wyniki konkursu.

Jak już informowaliśmy, jutro (7 grudnia) w sali widowiskowej przy Szkołach Katolickich w Łomży przy ul. Sadowej 12A, odbędzie się Familijny Koncert Mikołajkowy pt. „Cosi Fan Tutte”. Początek o godz. 18.30. Przed zgromadzoną publicznością wystąpią Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, Jacek Rogala – dyrygent, Alejandrina Vazquez Ramirez (sopran), Marta Stachyra (mezzosopran), Andrzej Lenart (baryton), Arnold Kłymkiw (tenor), Katarzyna Drelich (sopran) oraz Przemysław Szkodziński (bas). W programie: Wolfgang Amadeusz Mozart - Cosi fan tutte (Tak czynią wszystkie) - opera komiczna - wersja koncertowa (fragmenty).

W poniedziałek ogłosiliśmy konkurs, w którym należało odpowiedzieć na jedno pytanie. Wygrała osoba, która jako druga przysłała na e-mail naszej Redakcji prawidłową odpowiedź. Laureatem konkursu został: Jacek D.

Pytanie konkursowe:
Jaki tytuł nosił Familijny Koncert Mikołajkowy zorganizowany w 2015 roku przez Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży?

Odpowiedź:
Familijny Koncert Mikołajkowy zorganizowany w 2015 roku przez Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży nosił tytuł „Historia Małego Krawczyka”

Zwycięzca otrzymuje od nas podwójną wejściówkę na koncert Filharmonii Kameralnej w Łomży, który odbędzie się jutro, 7 grudnia o godz. 18.30 w sali widowiskowej przy Szkołach Katolickich w Łomży przy ul. Sadowej 12A. Bilet czeka do odbioru w siedzibie firmy MARKOMP przy ul. Bema 2b w Zambrowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Laureata poinformowaliśmy o zwycięstwie drogą smsową.

Wszystkim pozostałym czytelnikom, którym tym razem nie udało się wygrać, dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy do włączania się w kolejne tego typu akcje, które będziemy ogłaszać na zambrow.org.  

Polecamy:
:: Wygraj bilet na mikołajkowy koncert FKWL
:: „Muzyka przy kawie” zainaugurowana [foto]
:: VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny zakończony [foto]
:: Polska muzyka XX wieku rozbrzmiała w Centrum Kultury [foto]
:: VI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny rozpoczęty [foto]
:: Zambrowska Długa Fala rozstrzygnięta [foto]
:: VI Przegląd Pieśni Patriotycznych rozstrzygnięty! [foto]
:: Ewa Farna, Rafał Brzozowski i PlayBoys wystąpią w Zambrowie!
:: Sezon Kulturalny 2017/2018 MOK zainaugurowany [foto]
:: Warsztaty wyplatania z wikliny papierowej [foto]
:: „Jesienne inspiracje na skrzypce” w Cafe Muza [foto]
:: XVIII Festiwal Piosenki Religijnej i Patriotycznej za nami [foto]
:: Poznaj samego siebie: tajemnice imion. Cykl zajęć bibliotecznych
:: Patriotycznie w Centrum Kultury [foto]
:: Stare motocykle wjechały do RIH [foto]
:: „Niepodległa” w Regionalnej Izbie Historycznej [foto]
:: O niezwykłej podróży z Siemiatycz do Chin [foto]


Familijny Koncert Mikołajkowy - rozstrzygnięcie konkursu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org