:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  9°C rozproszone chmury

Endermologia LPG Alliance - to nie jest zwykły masaż na cellulit!

artykuł sponsorowany, Endermologia Alliance zwykły masaż cellulit! - zdjęcie, fotografia

Zbliża się okres letni. To szczególny czas, kiedy pogoda sprzyja temu, żeby wyjechać nad morze i poopalać się w gronie znajomych. Jest to moment, kiedy pokazujemy się w bikini i krótkich spodenkach. Cóż, czasem aż prosi się, aby założyć spodenki w upał – jednak coś nas powstrzymuje... Wstyd? Pewna obawa przed oceną innych, wyśmianiem? I wreszcie niska samoocena. Są to chyba jedne z najgorszych motorów, które sprawiają, że czujemy się mniej wartościowe. Jak temu zapobiec, kiedy lato tuż tuż i nie ma już czasu na dbanie o swoją sylwetkę?

Cellulit to prawdziwa zmora wielu współczesnych kobiet. Z uporczywą skórką pomarańczową walczymy praktycznie każdej wiosny, aby przygotować nasze ciało na nadejście upragnionego sezonu bikini. Na szczęście większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, że stosowanie wybranych kosmetyków ujędrniających nie wystarczy, aby skutecznie pozbyć się cellulitu. Dlatego coraz częściej łączymy codzienną pielęgnację skóry nie tylko z dietą i ćwiczeniami fizycznymi, lecz także masażami, które idealnie pobudzają skórę do działania. Jednak, masaż masażowi nierówny.

 

Spośród wszystkich możliwych metod drenażu skóry lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy wyłonili w ostatnim czasie prawdziwego lidera, a mianowicie zabieg Endermologii LPG Alliance, dostępny m.in. w warszawskiej Klinice Miracki. Podpowiadamy, w czym tkwi jego wyjątkowe działanie!

 

Endermologia LPG Alliance to unikalne połączenie zabiegu antycellulitowego i wyszczuplającego, którego widoczne efekty zauważymy dużo szybciej niż w przypadku regularnie wykonywanego masażu bańkami chińskimi lub szorstką rękawicą w warunkach domowych. Doskonałe rezultaty redukcji cellulitu, a zarazem wyszczuplenia wybranych okolic ciała, to przede wszystkim zasługa nowej głowicy urządzenia integrującej działanie ujędrniające, wyszczuplające i antycellulitowe w jednym przejściu. Zabieg jest bardzo precyzyjny i działa dokładnie w tym miejscu, w którym zlokalizowany jest uporczywy cellulit, a przy tym nie wymaga od pacjenta żadnego okresu rekonwalescencji. Sama procedura zabiegowa jest wręcz bardzo przyjemna!

 

Masaż idealnym sposobem na cellulit - efekty endermologii

Podciśnieniowy masaż endermologiczny to zabieg, który w porównaniu z manualnymi metodami drenażu skóry, jest w stanie przynieść dużo szybsze i bardziej widoczne efekty redukcji cellulitu i wyszczuplenia. Wielu pacjentów warszawskiej Kliniki Miracki przyznaje, że pierwsze efekty pojawiły się już po wykonaniu pierwszych trzech zabiegów. Specjaliści zalecają jednak, aby dla uzyskania naprawdę satysfakcjonujących rezultatów, zdecydować się na pełną terapię, składającą się z ok. 10 zabiegów. W przypadku zaawansowanego stadium rozwoju cellulitu lub wyraźniej miejscowej otyłości trzeba wziąć pod uwagę, że ilość niezbędnych zabiegów może ulec zwiększeniu, jednak zazwyczaj nie potrzeba więcej niż 20 zabiegów. Endermologię wykonuje się nawet 2-3 razy w tygodniu, jeśli więc zależy nam na tym, aby zdążyć z przygotowaniem swojego ciała na nadejście lata, to właśnie najodpowiedniejszy moment, żeby rozpocząć serię masaży.

 

Zabieg na cellulit - coś dla ciała i duszy

Poza widocznym efektem wyszczuplania i redukcji cellulitu, endermologia pełni jeszcze wiele innych przydatnych funkcji. Bardzo istotnym etapem zabiegu jest oczyszczanie organizmu z toksyn, dzięki czemu pacjent odczuwa nie tylko prawdziwą lekkość ciała, lecz także przypływ wewnętrznych sił i energii, które zazwyczaj towarzyszą oczyszczaniu. Masaż pobudza też krążenie i metabolizm, a także stymuluje skórę do podjęcia procesów regeneracyjnych, co objawia się m.in. poprzez poprawę jej elastyczności i sprężystości. Zabieg pozwala również pozbyć się obrzęków i napięcia mięśni, dzięki czemu pełni też rolę tradycyjnego masażu relaksacyjnego.

 

Więcej informacji na temat zabiegu Endermologii LPG Alliance znajdziesz na stronie:

https://klinikamiracki.pl/zabieg/endermologia-lpg-alliance/


Endermologia LPG Alliance - to nie jest zwykły masaż na cellulit! komentarze opinie

  • Iwona - niezalogowany 2018-06-13 08:21:37

    No super, chcę te zabiegi przeprowadzić, gdzie to jest w Zambrowie????

  • N-kosmetolog - niezalogowany 2018-07-26 13:56:17

    Endermologia LPG to najskuteczniejszy zabieg niwelujący cellulit, ujędrniający skórę oraz wysmuklający sylwetkę. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. Zalecana jest seria zabiegowa około 10 zabiegów z częstotliwością około 2 razy w tygodniu.

Dodajesz jako: Zaloguj się