:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Egzamin ósmoklasisty odbędzie się mimo strajku. Informacja dla uczniów SP4

edukacja, Egzamin ósmoklasisty odbędzie strajku Informacja uczniów - zdjęcie, fotografia
Portal zambrow.org 12/04/2019 10:01

Strajk nauczycieli nie wpłynie na termin egzaminów ósmoklasistów w zambrowskich szkołach podstawowych.

Mimo strajku pracowników oświaty w Zambrowie egzaminy ósmoklasistów, które rozpoczynają się w najbliższy poniedziałek (15 kwietnia), odbędą się zgodnie z planem we wszystkich szkołach. W sumie przystąpi do nich 218 uczniów, w tym 53 z SP3, 102 z SP4 oraz 63 z SP5.

 

Egzamin ósmoklasisty obejmuje wiedzę i umiejętności określone w podstawie programowej w odniesieniu do wybranych przedmiotów nauczanych w klasach I-VIII szkoły podstawowej. Egzamin ósmoklasisty po praz pierwszy zostanie przeprowadzony w roku szkolnym 2018/2019 i będzie złożony z trzech obowiązkowych przedmiotów: języka polskiego, matematyki oraz języka obcego nowożytnego.

 

Uczniowie, którzy z przyczyn losowych lub zdrowotnych do nie przystąpią do egzaminu w pierwszym terminie, będą musieli podejść do niego w czerwcu. Terminy egzaminu ósmoklasisty określa poniższy harmonogram:
:: język polski – 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) – godz. 9:00 (120 minut),
:: matematyka – 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) – godz. 9:00 (100 minut),
:: język obcy nowożytny – 17 kwietnia 2019 r. (środa) – godz. 9:00 (90 minut).

 

Egzamin ósmoklasisty — harmonogram termin dodatkowy:
:: język polski – 3 czerwca 2019 r. (poniedziałek) – godz. 11:00,
:: matematyka – 4 czerwca 2019 r. (wtorek) – godz. 11:00,
:: język obcy nowożytny – 5 czerwca 2019 r. (środa) – godz. 11:00.

 

Informacja dla uczniów klas VIII ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zambrowie w związku z egzaminem ósmoklasisty:

:: Uczniowie przychodzą do szkoły o godz. 8:20. Obowiązuje uroczysty strój szkolny i zmiana obuwia. Od godz. 8:20 uczniowie przechodzą do sal egzaminacyjnych, jak w czasie egzaminów próbnych. Można wnieść tylko: długopisy z czarnym wkładem, legitymację szkolną lub inny dokument potwierdzający tożsamość, linijkę (tylko we wtorek), małą butelkę niegazowanej wody. Należy pozostawić w domu telefony komórkowe.

:: Uczniowie spóźnieni, którzy zgłoszą się po rozdaniu testów, nie zostaną wpuszczeni do sali. W uzasadnionych przypadkach, jednak nie później niż po zakończeniu czynności organizacyjnych, decyzję o wpuszczeniu do sali egzaminacyjnej ucznia spóźnionego podejmuje przewodniczący zespołu nadzorującego.

:: Inne, szczegółowe informacje dotyczące zasad egzaminu będą przedstawiane przez przewodniczących zespołów nadzorujących przed rozpoczęciem pisania testów.

:: Na stronach CKE i OKE można znaleźć przykładowe testy z poszczególnych części egzaminu.

 

Radzimy, aby ósmoklasiści wykorzystali czas wolny w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować się do egzaminu. Jego wyniki będą bowiem brane pod uwagę w procesie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Reklama

Egzamin ósmoklasisty odbędzie się mimo strajku. Informacja dla uczniów SP4 komentarze opinie

 • Fluffy tail - niezalogowany 2019-04-12 10:42:26

  Jeszcze tylko oczekiwać informacji o Maturze i well done

 • Gość - niezalogowany 2019-04-12 11:10:53

  I bardzo dobrze, bo wychodziło na to, że strajkują przeciwko rodzicom i dzieciom. Strajk powinien odbywać się pod sejmem jak to robiły pielęgniarki i rodzice dzieci niepełnosprawnych, a nie w szkołach.

 • gość 2019-04-12 11:12:52

  co za różnica gdzie strajkują, czy pod Sejmem czy w szkole, lekcji i tak nie prowadzą,

 • gość 2019-04-12 11:58:33

  Wstyd szanowni nauczyciele - wstyd - zostawiać dzieci w czasie egzaminów to hańba, jeśli wychowawca nawet nie pokaże się dzieciakom i nie pożyczy im pomyślności w czasie egzaminu to niech nie mianuje się na takiego dobrego człowieka, pedagoga i niech nie używa tych wyświechtanych słów jaka to odpowiedzialność, jaka to troska o dobro dzieci i td nie chcę używać wulgarnych słów.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-12 12:57:37

  Okazuje się że strakują w czwórce ale jak są zatrudnieni w miejskim gimnazjum to już nie Wygląda na to że strakują przeciwko naszej szkole Dziwne bo gimnazjum się kończy to chyba karierę pedagoga tacy też zamierzają skończyć Wstydu nie mają

 • Gość - niezalogowany 2019-04-12 13:08:50

  Zasadnicza różnica gdzie strajkują, jeśli robiliby to w sejmie utrudnialiby pracę tym wszystkim paj...., którzy tam pracują. I szybciej może by się dogadali, a tak krzywdzą tylko młodzież jeśli przez ich strajk nie będą zdawać matury. Jak później taki nauczyciel spojrzy uczniom w oczy? Co im powie? Sory, ale chciałem kasy........to jest pedagog, wychowawca. I później wymagają szacunku.....

 • Gość - niezalogowany 2019-04-12 13:31:05

  Jak słyszę określenie "nauczyciel" to chce mi się śmiać, nauczyciele jesteście zwykłymi wywrotowcami wspierającymi totalną opozycję a uczniów i rodziców macie głęboko w dupie. Elyta.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-12 13:47:16

  Haha widac co sadzicie o nauczycielach wiec po co ta sama spiewka ze zli ze kasy chca itp?nudni jestescie albo cos z glowami macie jeden cos powie i reszta baranow za nim bo swojego zdania nie maja tylko sluchaja tvpis i powtarzaja jakies brednie przemysl poczytaj sie dowiedz co i jak i dopiero sie wypowiadaj bo przykre czytanie jest stada owiec ktore biedola to samo w kolo jakby cos im to dalo;)pozdrawiam

 • gość 2019-04-12 13:48:41

  Nie rozumiem - dlaczego opozycję? Przecież to samorządy mają mieć zyski z tego strajku... A to, że mają głęboko gdzieś, to akurat w tym kraju wszyscy wszystkich tam mają! Wstrząsające jest to, co zapowiedziała była prezydent Warszawy: żeby pozbyć się pijawek, będą (opozycja) osuszać podłoże.... Brzmi strasznie , szczególnie że faktycznie od dłuższego czasu w ogóle nie pada.

 • gość 2019-04-12 13:50:40

  Proponuję nie czytać, lepiej jakąś dobrą książkę poczytać! Nie wiem, co polecić, co jest czytane ... Mróz już chyba się znudził...

 • Gość - niezalogowany 2019-04-12 16:05:23

  Prawda jest taka że mierny nauczyciel chodzby zarabiał 10tys dalej będzie mierny a ten solidny pracuje za marne grosze bo kocha dzieci i swoją pracę. Jedyne wyjście to rzetelna ocena nauczycieli i eliminacja tych słabych nauczycieli którzy niczego nie nauczą, gardzą dziećmi i są w tym zawodzie tylko dla niewątpliwych przywilejów oraz decenianie tych dobrych nauczycieli godna pensja.

 • gość 2019-04-12 20:51:55

  Rodzice!!!zawsze mamy możliwość przedstawić swoje za i niezadowolenie w cztery oczy,na zebraniu,w pierwszą środę miesiąca podczas dyżuru nauczycieli,indywidualnie,teraz podczas strajku,tylko jeden warunek.Trzeba przyjść,poświęcić trochę czasu swojemu dziecku i mieć odrobinę szczerej odwagi,aby nie robić tego anonimowo za pośrednictwem portalu.Wspierajmy się wzajemnie dla dobra wspólnego jakim są nasze wspaniałe dzieci.Cudowni rodzice i bezcenni nauczyciele.

 • gość 2019-04-13 06:39:19

  Prawda jest taka, że niejednemu nauczycielowi w oczy się nie da powiedzieć, szczególnie właśnie takiemu - któremu byłoby bardzo dużo w te oczy do powiedzenia! Z obawy przed tym, co będzie dalej, w jaki sposób będzie się mścił na dziecku. Niejeden rodzic dobrze wie, jacy to oni są w oczy mili, wysłuchają, przytakną - a później - dziecko tylko prosi, aby rodzic nie szedł do szkoły, aby nic nie mówił. Mściwość i zawiść są bezgraniczne. (oczywiście niektórych)

 • gość 2019-04-13 06:46:51

  I te przekąsy wobec śmiejącej się klasy: Co mamusi nie zawołasz? Może mamusia ci pomoże? OHYDA! Jak wspomnę jedną - i to znajomą - jakie świńskie metody stosowała, by upokorzyć mnie! a dziecko wydać na pośmiewisko uczniów! Niedobrze mi się robi. Nie liczcie Państwo, że będę kogoś takiego darzyć szacunkiem albo oczekiwać od kogoś takiego szacunku. TFU!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-13 14:49:54

  Weźcie się lepiej rodzice za te swoje „wspaniałe” dzieci a nie głupoty wypisujecie na tym forum.... nauczyciel zły, moje dziecko takie grzeczne, a w szkole kastetami sobie zęby wybijają, obrażają, poniżają sobie na wzajem, o nauczycielach nie wspomnę...

 • gość 2019-04-13 15:38:02

  a za korepetycje nauczyciele rozliczaja sie moze do urzedu skarbowego ? niech nie narzekaja bo nikt nie ma tyle wolnego co oni, 18h w tygodniu po 45min,

 • gość 2019-04-13 16:12:47

  A czy TY Gościu myślisz, że rodzice się nie biorą za dzieci? Myślisz tak samo jak ta Ohydna nauczycielka, o której napisałam !! Dobrze, kiedy dziecko jest zwyczajne, nie sprawia większych kłopotów, ale rodzice niekiedy mają do czynienia z takim wyjątkiem, ze z siebie wychodzą - a wtedy - zamiast pomocy wychowawczej przynajmniej ze strony nauczyciela - słyszą upokorzenia. I słyszą, że to jest ich wina, bo nie potrafią wychować. Matka bywa "ofiarą" takiego dziecka, a dziecko w szkole od nauczyciela słyszy: to tak cię ta głupia mamusia wychowała i matka jest wzywana na dywanik, poniżana na oczach dziecka. proszę - nam - matkom mającym problemy z dziećmi takich banałów nie pisać - żeby się wzięły za te swoje "wspaniałe" dzieci , bo nie o wspaniałych dzieciach pisałam !!!!!!!!!!!!!!!!! I cały czas "bierzemy" się za nie, a nie szkoła!!!!! I na pewno nie taka nauczycielka mająca pretensje do rodziców!!!!!!!!!!!! I jeśli wyrosną na ludzi - to na pewno nie dzięki WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale jeśli stoczą sie w to bagno, jakiego doznały w szkole - to przez WAS i Wasze terrorystyczne , poniżające metody!!!!!!!

 • gość 2019-04-13 16:35:53

  Temat konfliktów nauczyciel-rodzic jest niestety drażliwy. Nauczyciel z trudnym wychowankiem ma do czynienia kilka lat, a rodzice - całe życie. Naszym obowiązkiem jest nieść ciężar tego wychowania, a że po drodze ktoś jeszcze zarzuca nam winę, mimo że robimy, co w naszej mocy - to nic nowego. Istnieją matki, które bardzo chciałyby mieć komu podziękować za pomoc - niestety nie mają. A przynajmniej nie od tych, od których oczekiwały. To nie ! Łaski bez. Teraz za późno. Jest niejedna, która poniosła niemal nadludzki ciężar i udało się jej.... A ostatnio właśnie jedna matka opowiadała, że spotkała byłą nauczycielkę swojej córki. Nauczycielka pyta, jak tam się miewa córka ( córka już skończyła studia, pracuje w warszawie, a w szkole ledwie dawała sobie radę u tej nauczycielki) matka odpowiedziała, że dobrze, ale w myślach dodała : teraz się k. pytasz? Rodzice mają wdzięczność do tych nauczycieli, dzięki którym ich dzieciom powiodło się. Moje dzieci takich nauczycieli nie miały. Ich sukcesy są ich własnym osiągnięciem. A cały okres szkolny to był prawdziwy koszmar - dla mnie! tego bólu serca matka nigdy nie wybaczy!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-13 17:27:45

  Teraz byle jakie popychadło prace znajdzie, nawet w Warszawie. To ze twoje dziecko było tumanem i sprawiało problemy wychowawcze to tylko i wyłącznie twój problem w nie nauczycieli ;) droga mamusiu chyba musisz do psychologa iść a bienwyealac swoje żale na nauczycieli na forum ;) to ze nie radzisz sobie z emocjami, co widać po wypowiedziach to nie wypowiadaj siebie kwestii o której nie masz pojęcia ;)

 • gość 2019-04-13 18:39:14

  Zawsze można podejść po poradę do tej miłej Pani w szczycie bursy.Ona chyba pracuje 7dni w tygodniu,bo ją to nie tylko w tygodniu,ale nawet i w niedzielę widać z dziećmi... Ciekawe jakie to będzie następne pokolenie cyborgów wypasionych na GMO,albo na plajsterkach' szynki z puszki, beczki,na pentelce,od szwagra i.. i ciort wie skąd..Tak samo wygląda,smakuje i tyle samo kosztuje..3.5 dychy,albo prawie 10$. W aptece zakupy nie należą do najtańszych,a do endykrynologa w kolejce trzeba czekać miesiącami..tego nikt nie widzi?

 • gość 2019-04-13 19:11:24

  Wiele osób, czekając w kolejce, korzysta z prywatnych porad i ziołolecznictwa.

 • Gość - niezalogowany 2019-04-13 20:01:38

  Zlikwidować kartę nauczyciela i wszystkie problemy znikną. Nauczycielom wtedy będzie się chciało chcieć i dostaną za to stosowne wynagrodzenie. A nie jak obecnie: czy się stoi czy się leży....

 • gość 2019-04-13 20:29:07

  Zlikwidować samorządy! Po co w gminach tylu radnych?

 • gość 2019-04-13 21:23:52

  A może zlikwidować karty nauczyciela, rady gmin i urzędy pracy?

 • gość 2019-04-14 06:19:37

  I te wszystkie nagrody ! To jest chore!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-14 09:54:28

  A ja wszystkim krytykującym nauczycieli zachęcam do przekwalifikowania się i zatrudnienia w szkole jako nauczyciel. O swoim stanowisku pracy możecie się najlepiej wypowiedzieć, bo to wasza codzienność. A co wiecie o zawodzie, dla którego nie poświęciliście minuty pracy!!! Nie jestem nauczycielem. Jestem rodzicem uczniów. A szkoła dziś a 20-30 lat temu to inna bajka. I tym których dzieci lub wnuki nie chodzą obecnie do szkoły zalecam by się na temat strajku nie wypowiadali!!!- A egzaminy w szkołach się odbywają mimo strajku. I nie mówcie że nauczyciele opuścili uczniów bo to nauczyciele siedzą w komisjach a nie krowy!!!

 • gość 2019-04-14 10:13:47

  Już chyba na dobre te "krowy" przylgną...........

 • gość 2019-04-14 10:17:40

  .... a wszystko zaczęło się od wpisu byłego prezydenta Lecha Wałęsy dwa lata temu : ""Wstyd - gdzie jest minister edukacji ta krowa?! Edukować a nie manipulować i nakazywać dzieciom robić rzeczy, o których nie mają pojęcia." A ten powyżej gość niezalogowany znów jak ta katarynka: "Niech się nie wypowiadają!!!!!" Skąd wiesz kto kim jest i z jakiego powodu się wypowiada? Niech TY się nie wypowiadaj może????? A jeśli Cię boli, to nie czytaj, nie masz takiego przymusu.

 • gość 2019-04-14 10:18:45

  Oczywiście że nauczyciele nie są krowami, a TY nie jesteś osłem/oślicą, bo przecież klikasz!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-14 13:47:33

  Słowa jednej z nauczycielek z SP 5 " czy Was nauczę czy nie i tak mi za to zapłacą"..... zostawię bez komentarza

 • Monia - niezalogowany 2019-04-14 14:17:26

  Wyciekły arkusze z egzaminu ósmoklasisty 2019. Można pobrać z tej strony: http://instrukcjapdf.pl/pdf/egzamin-osmoklasisty-2019-jezyk-polski-przeciek/ Co teraz będzie z egzaminami??

 • Gość - niezalogowany 2019-04-14 17:26:28

  Won mi z tym spamem - nie klikać bo to wirus

 • gość 2019-04-15 09:44:40

  Od kiedy rozpoczął się strajk, widzę wrogie spojrzenia, słyszę półgębkiem wygłaszane przykre komentarze ze strony rodziców Moich uczniów na temat nauczycieli. No bo w telewizji (jedynej właściwej oczywiście!) się mówi o nauczycielach, że nieroby, że pasożyty, że śmiecie. Pomijam już nawet ignorancję i brak własnego zdania w ocenie całej sytuacji - zastanawia mnie natomiast coś innego. Kiedyś strajk się skończy - efekt będzie taki lub inny - ale wypowiedziane słowa pozostaną. I kiedy uczniowie wrócą do szkół, to ci, którzy określali nas mianem pasożytów, nierobów, śmieci - naprawdę będą chcieli, żeby taki margines społeczny - na jaki nas wypchnęli - nadal uczył ich dzieci?! Nie będzie to poniżej ich wymagań?! Powierzą swoje latorośle tym "śmieciom" pod opiekę podczas wycieczek?! Trochę opamiętania drogi narodzie, bo skoro przyzwalacie na to, żeby wasze dzieci oglądały odbieranie godności nauczycielom, to przygotujcie się na to, że ciężar uczenia o godności spocznie na waszych barkach. Życzę powodzenia w budowaniu hierarchii wartości u waszych dzieci i oby się nie okazało, że najwyżej będą cenić nie was drodzy rodzice, ale to co najwyżej cenicie wy sami.... tanią propagandę!

 • Gość - niezalogowany 2019-04-18 20:25:44

  Czy uczniowie podstawówek maja lekcje w środę po świętach ?

Dodajesz jako: |

Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Super dyskretny zarobek!

Hej popatrz, niby dlaczego nie miałabyś zarobić swoich Pieniędzy w lekki, miły i przyjemny sposób w całkowitej tajemnicy przed całym światem? Na..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam działkę

Sprzedam atrakcyjną działkę położoną we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2. Wydana decyzja o warunkach zabudowy na..


Zobacz ogłoszenie

WĘGIEL BRYKIET PELLET

Skład opału w Wiśniewie k/Zambrowa oferuje: * WĘGIEL KOSTKA, ORZECH * BRYKIET DRZEWNY KOSTKA, WAŁEK * PELLET DRZEWNY DIN PLUS A1 * PELLET DRZEWNY..


Zobacz ogłoszenie

Ozonowanie klimatyzacji,

Zapraszam do skorzystania z usługi odgrzybiania klimatyzacji samochodowej. Odgrzybianie metodą ozonowania. Metoda bardzo skuteczna. Koszt od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Działka 6000 m2 Wdziękoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 6000m2 położona w miejscowości Wdziękoń Pierwszy, gm. Zambrów...


Zobacz ogłoszenie

SPRZEDAM GOLFA GOAL

rok produkcji - 2006 pojemność - 1,4 benzyna ******* WERSJA GOAL ******** /////////////// 2 KOMPLETY KÓŁ //////////////// //// FELGI Z..


Zobacz ogłoszenie

Profesjonalny Serwis Sprzętu

Zapraszamy Do Serwisu Mieszczącego się na ul.Aleja Wojska Polskiego 11(wejście od szczytu). Oferujemy Profesjonalne Naprawy W Przystępnych Cenach :..


Zobacz ogłoszenie

Montaż klimatyzacji w domach,

Nasza firma klimapodlasie.pl oferuje montaż klimatyzacji odpowiedniej do metrażu Twojego pomieszczenia. Szybka realizacja. Do 10 lat gwarancji...


Zobacz ogłoszenie

Działka 7315m2, Jabłoń

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Działka o powierzchni 7315m2 położona w miejscowości Jabłoń Kościelna, gmina Nowe Piekuty,..


Zobacz ogłoszenie

SERWIS KOMPUTEROWY SPEEDCOMP

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem: - KOMPUTERÓW - TELEWIZORÓW - TELEFONÓW - oraz wielu innych URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH Instalacja i..


Zobacz ogłoszenie

Opieka nad starszą panią 2

Praca dla miłej i uczciwej pani z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w okolicach Stuttgartu polegająca na opiece nad..


Zobacz ogłoszenie

Naprawa komputerów i laptopów,

Zajmujemy się profesjonalnie: - naprawą komputerów - naprawą laptopów - naprawą telefonów - naprawą tabletów - naprawą nawigacji - naprawą..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 71,66m2, ul.

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 71,66 m2 położone na VI piętrze w bloku z windą przy ul. Papieża Jana..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam nowe dwupokojowe

Mam do sprzedania idealne, nowe, wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie w Zambrowie przy ul. Pułaskiego, na drugim piętrze. Główne atuty..


Zobacz ogłoszenie

Działka Wola Zambrowska

Sprzedam działkę z warunkami zabudowy o powierzchni 1000m2 ( 25x40) w Woli Zambrowskiej bezpośrednio położona przy drodze asfaltowej. Teren suchy i..


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 56,20m2, ul. 71

City-Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży: Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położone na III piętrze w bloku przy ulicy 71 Pułu Piechoty w..


Zobacz ogłoszenie

Drukarnia opakowań poszukuje

Drukarnia opakowań poszukuje pracownika na stanowisko operatora drukarki fleksograficznej. Wymagane wykształcenie minimum średnie, najlepiej..


Zobacz ogłoszenie

MIESZKANIE 3 POKOJE UL.

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie w Zambrowie na ul. Pułaskiego (nowe osiedle) na trzecim pietrze o powierzchni 54,5m2. w skład którego wchodzą..


Zobacz ogłoszenie

IDEALNA DZIAŁKA POD INWESTYCJE

Sprzedam działkę o powierzchni 0,67 ha, która znajduje się przy węźle Kołaki Kościelne. Idealna pod inwestycje, utwardzony wjazd, linia elektryczna..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA POWER STRETCH - ROLNIK

W OFERCIE FOLIA: POWER STRETCH 750 POWER STRETCH 500 ENSIBAL 750 ENSIBAL 500 I WIELE INNYCH FOLIA I SIATKA NA PRYZMĘ - WSZYSTKIE WYMIARY WORKI..


Zobacz ogłoszenie

Wakacje w Augustowie

Do wynajęcia nowoczesny apartament w Augustowie w ośrodku wczasowym Marina Borki nad jeziorem Necko. 2 sypialnie (4 pojedyncze łóżka z możliwością..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA , SZNUREK DO

SKLEP HAPROL ZAPRASZA W NASZEJ OFERCIE M.IN -FOLIA DO SIANA I SŁOMY- BIAŁA, ZIELONA, CZARNA I PRZEZROCZYSTA STRETCH, 500 LUB 750 -SZNUREK DO PRAS I..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dwie atrakcyjne

Sprzedam dwie atrakcyjne działki położone we wsi Nowe Wierzbowo (ok. 5 km od Zambrowa) o powierzchni 3000m2 i 1500 m2. Wydana decyzja o warunkach..


Zobacz ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI

Firma MONOLIT poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko PRACOWNIK DZIAŁU PRODUKCJI Zakres obowiązków: - praca fizyczna w dziale produkcji..


Zobacz ogłoszenie

Usługi maszynami budowlanymi

Świadczy usługi maszynami budowlanymi, tj. koparki, koparko-ładowarki, wywrotki. Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż materiały budowlane tj...


Zobacz ogłoszenie

KLIMATYZACJA napełnianie,

Oferujemy usługę nabijania oraz odgrzybiania klimatyzacji samochodowych. Bardzo atrakcyjne ceny! Odgrzybianie (bardzo skuteczne) już od 40 zł...


Zobacz ogłoszenie

Ekogroszek Extra transport hds

Zapraszamy do zakupu węgla EKOGROSZKU EXTRA. Parametry ekogroszku: -zawartość popiołu 5,5% - wartość opałowa 25-27 MJ/kg Węgiel suchy magazynowany..


Zobacz ogłoszenie

PIASEK ŻWIR CZARNOZIEM

Sprzedajemy piasek, żwir, czarnoziem, kruszywo drogowe i inne kruszywa. Sprawna obsługa i szybka dostawa to nasze priorytety. Zadzwoń: tel...


Zobacz ogłoszenie

Okazja ! Dom 123m2 w pełni

Sprzedam ładny w pełni wyposazony dom na ulicy Polnej w Wygodzie link..


Zobacz ogłoszenie

Specjalista ds. obsługi

Do naszej fabryki okien w Starym Laskowcu poszukujemy kandydatów do pracy jako: Specjalista ds. obsługi klienta: Do głównych zadań osoby..


Zobacz ogłoszenie

FOLIA, SIATKA, Maszyny, części

Zapraszamy do sklepu rolniczego „ROLNIK”.. Sklep znajduje się przy ul. Białostockiej 38 w Zambrowie (posesja ze stawem; wjazd od ulicy Wiśniowej -..


Zobacz ogłoszenie

Rozbiórka wyburzenie budynku w

Świadczymy kompleksowe usługi rozbiórek i wyburzeń domu, obory, budynku gospodarczego, użytkowego i innych obiektów. Działamy w tych miastach: -..


Zobacz ogłoszenie

Korepetycje, nauka języka

Oferuję pomoc w nauce oraz naukę języka francuskiego


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez zambrow.org, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

MARKOMP z siedzibą w Zambrów 18-300 , Bema 2B

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"