:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C słabe opady deszczu

E-składka – jednym przelewem wszystkie składki do ZUS. Szkolenie w Zambrowie

wiadomości z regionu, składka – jednym przelewem wszystkie składki Szkolenie Zambrowie - zdjęcie, fotografia

Od 1 stycznia 2018 r. każdy płatnik będzie opłacał składki na swój Numer Rachunku Składkowego, który otrzyma od ZUS listem poleconym.

Od nowego roku za pomocą e-Składki opłacimy jednym przelewem wszystkie ubezpieczenia w ZUS, tj. ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, Fundusz Pracy, a także Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych i Fundusz Emerytur Pomostowych. Obecnie płatnik składek wypełnia kilka wpłat do ZUS na różne rachunki, wpisując szczegółowe informacje, więc nie trudno o pomyłkę.

W styczniu liczba wymaganych informacji na przelewie zostanie znacznie zmniejszona. W tytule będziemy wpisać jedynie kwotę składki, nadawcę i odbiorcę płatności oraz swój indywidualny numer rachunku składkowego. Dzięki temu unikniemy niezidentyfikowanych wpłat, a dokonana płatność zostanie automatycznie zaksięgowana i rozliczona na naszym koncie.

Jeśli do końca roku nie otrzymamy z ZUS przypisanego numeru rachunku składkowego, lub zagubimy list, musimy jak najszybciej skontaktować się z najbliższa placówką ZUS lub telefoniczne z Centrum Obsługi Telefonicznej dzwoniąc pod numer 22 560 16 00. Bez numeru rachunku składkowego nie opłacimy składek w 2018r.

Dla osób, które chciałyby więcej dowiedzieć się na temat wprowadzanej od nowego roku zmiany w opłacaniu składek Oddział Zakładu Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach/seminariach, które będą prowadzone m.in. w terenowym oddziale ZUS w Zambrowie, przy ul. Fabrycznej 3a, w sali 130 (I piętro). Zapisy prowadzone są u Mirelli Przekwas, tel.: (86) 271-33-39 wew. 215.

Jak informuje Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa podlaskiego Katarzyna Krupicka, najbliższe spotkania zaplanowano na: 17, 18, 20, 23, 27 i 30 października. Każde szkolenie rozpoczyna się o godz. 10:00 i trwa ok. 2 godziny.

Polecamy:
:: Pracujący emeryci również skorzystają na skróceniu wieku emerytalnego
:: Masz zadłużenie? Możesz stracić prawo do ubezpieczenia
:: ZUS: Jeden przelew zamiast czterech
:: Co wlewamy do naszych baków?
:: Opłaca się dożyć 100 lat
:: Jakie były średnie zarobki w podlaskiem?
:: Krajowa Administracja Skarbowa rozpoczęła swoją działalność
:: Krajowa Administracja Skarbowa. Co się zmieni od 1 marca

E-składka – jednym przelewem wszystkie składki do ZUS. Szkolenie w Zambrowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się