:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  22°C bezchmurnie

Dziś Światowy Dzień Chorego

społeczeństwo, Dziś Światowy Dzień Chorego - zdjęcie, fotografia

Dziś po raz kolejny obchodzony jest Światowy Dzień Chorego. Zambrowska młodzież nie zapomniała o pacjentach naszego szpitala.

Pomysłodawcą i inicjatorem Światowego Dnia Chorego był św. Jan Paweł II. Dzień ten jest okazją do szczególnej pamięci o osobach cierpiących, jak też i tych, którzy im towarzyszą. Z tej okazji wolontariusze z Zespołu Szkół Agroprzedsiębiorczości im. Szkół Podchorążych Rezerwy i Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. St. Konarskiego w Zambrowie pod opieką Pani Radzińskiej i Pana Zaniewskiego, odwiedzili chorych w zambrowskim szpitalu.

Uczniowie spotkali z pacjentami na oddziale wewnętrznym oraz z najmłodszymi chorymi na oddziale dziecięcym. Każdy chory dostał kartkę z życzeniami powrotu do zdrowia i słodki upominek. Warto podkreślić, że kartki wykonały wolontariuszki i dzieci uczęszczające na świetlicę w Ośrodku Wsparcia Rodziny pod opieką Barbary Reinke.

W czasie wizyty był czas na rozmowę, słowa otuchy, a nawet żarty, czyli wszystko to, czego poza leczeniem szpitalnym potrzebują chorzy, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia.

Polecamy:
:: Obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem [foto+video]
:: Dom dziecka w Zambrowie zyska nowy plac zabaw dzięki hojności amerykańskiej Polonii
:: Potrzebujesz jedzenia? Przyjdź do OWR Caritas
:: Wigilia w OWR Caritas [foto]
:: Uwaga! Mikołaje na ulicach Zambrowa!
:: Szlachetne paczki trafiły do 52 potrzebujących rodzin [foto+video]
:: Zambrowscy wolontariusze obchodzili swoje święto [foto]
:: Inicjatorka zambrowskich Amazonek wyruszy w OnkoRejs

Dziś Światowy Dzień Chorego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na zambrow.org